Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על 2.3 PREMIUM מזאדה 6

paintjob
שימו לב! השרשור הזה בן 7014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקשר למתמטיקה, דיברתי על ה-B4.

173K של המאזדה 6 ו-265K של ה-B4. ההפרש ביניהם הוא כ-53 אחוז (53.179191 אם להיות מדוייקים).

ואיני מכחיש את דבריך שציינת על האקורד, אבל למכונית במחירה אני מצפה לעוד (המון) אביזרי נוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במחיר של ה- B4 3.0 אפשר לקנות אודי A4 טורבו שנותנת הרבה יותר.

אני חושב שהגירסה החזקה של ה- 6 תהיה הבחירה הנכונה ביותר.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר לי בבקשה, מה לעזאזל נותנת A4 לעומת B4, למעט יוקרה ואיכות הרכבה?

ועוד כשמשווים בין גרסאות ב270K.

הB4 היא בפירוש המכונית הטובה יותר.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נותנת A4 טורבו שלא נותנת ה B4 3.0?

אם המשפט השני אני מסכים 100% ב170K זה ה6 2.3,

אין משהו שנראה טוב יותר בקטגוריה.

עריכה: אופס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי A4 -

מכונית יוקרה. יציבות ואחיזה מצויינת. הנאה מהנהיגה. מנוע מעולה. אבזור גימור והנדסת אנוש מהשורה הראשונה.

סובארו -

סובארו.

ויש לי סובארו, והיתה לי גם אודי. ונסעתי נסיעת מבחן על ה- B4 3.0. לא מתקרבת לאודי ולו במיל. גם לא מבחינת התנהגות הכביש למרות היותה בעלת הנעה כפולה.

למרות כל זאת - שתי המכוניות לא מצדיקות את המחיר שנדרש תמורתן. אבל אם כבר - אז אודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנזי, אמנם על טעם ועל ריח אין להתווכח, כפי שאומרים המבוגרים, אבל במקרה הזה אולי תיווכח

לדעת שחוש הטעם וחוש הריח שלך מנוגדים שניהם לחלוטין לאלו של כל עיתונאי הרכב (ואני אכן מתכוון

לכולם).

אני לא יודע מה רמת הנהיגה שלך (ובוודאי לא מתכוון לעלות ספקולציות בנושא), אבל צריך ללחוץ מכוניות

די חזק בשביל בחינת התנהגות מדוקדקת, אחרת כל מכונית עם מתלים קשיחים והיגוי חד הייתה זוכה לתואר

"מתנהגת" (ואנחנו יודעים שלא כך הדבר, במיוחד לא באודי).

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולדעתי (יותר נכון, אובייקטיבית) לאקורד אין בארץ מנוע 3.0, רק 2.4, והוא יקר משמעותית. גם ה-C5 3.0 יקרה משמעותית. המונדיאו לעומת זאת זולה יותר והיא מתחרה מצוינת עם יתרונות וחסרונות ביחס ל-6 2.3. גם סובארו B4 2.0 היא אופציה טובה מאוד.

רוני

רוני יש אקורד 3000 והרכב מגיע עם קסנון ו 2 אגזוזים (לאבא של חבר יש) רכב מאוד מהנה ודי חזק

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקורד שלושה ליטר זו הגרסה האמריקאית, היא כבר ממזמן לא נמכרת כחדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי A4 -

מכונית יוקרה. יציבות ואחיזה מצויינת. הנאה מהנהיגה. מנוע מעולה. אבזור גימור והנדסת אנוש מהשורה הראשונה.

סובארו -

סובארו.

ויש לי סובארו, והיתה לי גם אודי. ונסעתי נסיעת מבחן על ה- B4 3.0. לא מתקרבת לאודי ולו במיל. גם לא מבחינת התנהגות הכביש למרות היותה בעלת הנעה כפולה.

למרות כל זאת - שתי המכוניות לא מצדיקות את המחיר שנדרש תמורתן. אבל אם כבר - אז אודי.

לפי הבולשיטראי שאתה זורק כאן לא ברור לי למה קנית WRX ב- 110 אלפי ש"ח ולא A4 טורבו.

בעצם כן ברור לי.......פוזה.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבולשיטראי שאתה זורק כאן לא ברור לי למה קנית WRX ב- 110 אלפי ש"ח ולא A4 טורבו.

בעצם כן ברור לי.......פוזה.

אין לי ספק שאתה ממש נחמד.

ואתה צודק - קניתי את ה- WRX באמת בשביל הפוזה. אני מדבר בשיא הרצינות. יש לרכב פוזה יותר מ-A4 באותו המחיר. אין מה להשוות אבל בין ה- WRX לבין A4 ואני לא מבין מה ההשוואה בכלל. אם כבר נתת את הדוגמא אז באמת רואים שהסובארו יפנית והאודי גרמניה (וזה רק מקצין את ההבדל בין השתיים).

אבל, ה- B4 החדשה עולה בכמה דרגות על ה- WRX. אבל היא עדיין מכונית יפנית (עם כל היתרונות והחסרונות בדבר). למרות שההרגשה ב- B4 מאוד מאוד מכובדת היא לא משתווה להרגשה שאתה מרגיש בתור נוסע / נהג ב- A4. זאת יפנית וזאת גרמניה. ולא יעזור.

לגבי האחיזה של שתי המכוניות : לאדם הממוצע - שלא מגיע עם הרכב למגבלותיו מבחינת היציבות/האחיזה, האודי תהיה נוחה משמעותית ותרגיש (ואף אולי שהתחושה מטעה) הרבה יותר יציבה ובטוחה מאשר ב- B4.

לגבי האבזור : ללא ספק האודי (אני חוזר על זה שוב) מקרינה מכובדות מעבר למה שתרגיש ב- B4. בנוסף האבזור של האודי אף עולה על רמת האבזור ב- B4.

ולסיכום, לאודי יש הרבה יותר פוזה מאשר ל- WRX ובטח ובטח מאשר ל- B4.

מאחר וענית תשובה כזאת אני מניח שלא נהגת על אף אחת מהן ואני בספק רב אם ביקרת ברכבים הנ"ל בתור נוסע. קח נסיעת מבחן (היום זה בחינם לפי מיטב ידיעתי....) וספר לנו איך היה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנזי, אמנם על טעם ועל ריח אין להתווכח, כפי שאומרים המבוגרים, אבל במקרה הזה אולי תיווכח

לדעת שחוש הטעם וחוש הריח שלך מנוגדים שניהם לחלוטין לאלו של כל עיתונאי הרכב (ואני אכן מתכוון

לכולם).

אני לא יודע מה רמת הנהיגה שלך (ובוודאי לא מתכוון לעלות ספקולציות בנושא), אבל צריך ללחוץ מכוניות

די חזק בשביל בחינת התנהגות מדוקדקת, אחרת כל מכונית עם מתלים קשיחים והיגוי חד הייתה זוכה לתואר

"מתנהגת" (ואנחנו יודעים שלא כך הדבר, במיוחד לא באודי).

ואני התכוונתי לנהג הממוצע שרוכש רכבים כאלה (בשביל פוזה בעיקר.....). הנהג הזה לעולם לא יגיע עם הרכב למגבלותיו, בשום מצב. לנהגים כאלה האודי תרגיש הרבה יותר יציבה ובטוחה מה- B4. וזה באחריות. נהגתי כבר על כולן וגם שימשתי כנוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הנחמדות ממני והלאה.

A4 לא מעניין אותי בתור רכב כך שאין לי תוכניות לעשות איתו נסיעת מבחן גם אם תביא לי אותו מהסוכנות.

אני מעדיף על נהיגה ב - A4 ישיבה בתור נוסע בשורה של מכוניות ישנות וזולות ממנה.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע רנזי נמאס לי מהזיוניי שכל שלך.

האודי A4 זאת מכונית צעצוע שבגלל שיש לה סמל של אודי חושבים שאפשר לדפוק לה מחיר.

רוב המשפחתיות הגדולות עושות לה בית ספר וגם ב-100 אלף שח פחות. ואם כבר מדברים על גרסאות ה-3 ליטר (של C5, לגונה, B4 407 וכו') לאודי כבר אין מה להציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע רנזי נמאס לי מהזיוניי שכל שלך.

האודי A4 זאת מכונית צעצוע שבגלל שיש לה סמל של אודי חושבים שאפשר לדפוק לה מחיר.

רוב המשפחתיות הגדולות עושות לה בית ספר וגם ב-100 אלף שח פחות. ואם כבר מדברים על גרסאות ה-3 ליטר (של C5, לגונה, B4 407 וכו') לאודי כבר אין מה להציע.

קודם כל כדאי להשתמש בביטויים בוטים פחות. אני לא דיברתי לאף אחד בצורה בוטה ואני לא מעוניין לקבל תגובות כאלו.

כל מה שנכתב כאן מתבסס על דעתי וניסיוני האישי, ומאוד ייתכן שאני טועה. זה עדיין לא מצדיק התבטאויות שכאלו.

אני מקבל את דעתכם בנוגע לוויכוח הנ"ל. אני לחלוטין לא מסכים לדעות האלו, בפרט שאני סמוך ובטוח שאף אחד מכם לעולם לא נהג באודי או ב- B4 בגירסאות החזקות.

ושוב - יכול להיות שאני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...