Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופון מקדונלדס בשווי 45 ש''ח מישהו מכיר?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן בעיקרון היתרון (כנראה) היחיד של מקדונלדס זה אחידות עולמית באותה מנה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדונלדס בארץ קמצנים, במבצעים והנחות, אל תצפה לכלום.

גם 90% מהפעמים ההמורגר לא חם, זה נדיר לקבל המבורגר חם.

אם אני קונה שם, אני משתדל לקנות רק המבורגר בלי ציפס ובלי שתייה.

אני כבר מעדיף לקנות המבורגר של טיבון ויל שהוא 100% בשר, לשים בתור ויוצא הרבה יותר טעים.

או סטייק בורגר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כן בעיקרון היתרון (כנראה) היחיד של מקדונלדס זה אחידות עולמית באותה מנה.

לא אחיד בכלל. לא בגודל המנות ולא בטעם/דרך ההכנה.

בישראל המנות גדולות מאוד, הטעם די טוב (ביחס לג'אנק שעושים בו את ההמבורגר לרמה של סוליה, כן?) אבל הקציצה יבשה.

ממה שאני מבין מקדונלד'ס בארץ דומה לארה"ב.

באוסטריה המנות מעט קטנות יותר- ההמבורגר טוב יותר.

בצרפת ההמבורגר דוחה, מזעזע, מרקם מוזר שלא מרגיש כמו בשר בכלל, המנות בגודל די דומה לארץ

ביפן איכשהו הקציצות לא יבשות, אבל המנות קטנות

יש לי עוד כמה מדינות לדוגמה, אבל אני חושב שהנקודה עברה. למה אני יודע? בכל מקום בו אני נוחת אני הולך פעם אחת לפחות למקדונלד'ס, כדי לקבל מושג מה המחיר והאיכות. מדהים כמה ניתן להסיק מזה לגבי השוק המקומי בכללותו, בדיוק די גבוה.

מי שטען שאי אפשר לפשל בצ'יפס וזה תמיד אחיד שם- רחוק מלהיות אמת לצערי, יש סניפים שזו רולטה ממש אם תקבל צ'יפס עשוי מספיק או לא. 

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אתה לא מדבר על אותה מנה.

לשמחתי אני לא חובב מקדונלדס בכלל, אז יצא לי לטעום בארה"ב (כי לפעמים יש בכל חור מקדונלדס, ואין לפעמים משהו אחר), בישראל (בגלל הילדה) ובסין (כי היו מקומות שאמיתי פחדתי מאיכות האוכל במסעדה מקומית).

בשאר המקומות פשוט מצאתי דברים טובים יותר לאכול.

אבל לא לזה הכוונה, אלא אחידות - לחמניה, המבורגר, חסה, עגבניה, חמוצים, בצל, בצד צ'יפס, שתייה.

לא אחידות ברמת פס ייצור, אלא שאתה לא מקבל פתאום פד תאי עוף

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שאכל לא מעט מקדונלדס בתקופה של ע דלפני 7 שנים.

ובשבועיים-שלוש האחרונים, העקב מעבר לעבודה מהבית באופן מלא +סיבוס אוכל כפעמיים בשבוע בדרייב,

אני יכול להגיד שמה שאמרו על לפעמים יש רטבים לפעמים אין ולפעמים שוכחים מלפפון חמוץ לפעמים לא - מדוייק.

לגבי מקדונלדס בחו"ל - באוסטריה זול משמעותית וקטן יותר.

בקרואטיה, משומה סביב 18:00 בערב הם סוגרים שם את כל המטבחים ובמסעדות תוכל להזמין "רק שתייה" - הדבר היחיד שנשאר פתוח זה מקדונלדס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אבל לא לזה הכוונה, אלא אחידות - לחמניה, המבורגר, חסה, עגבניה, חמוצים, בצל, בצד צ'יפס, שתייה.

לא אחידות ברמת פס ייצור, אלא שאתה לא מקבל פתאום פד תאי עוף

מהבחינה הזו, כן, ב 90% בערך.

המנות שזמינות בכל מדינה מעט שונות מאיזושהי סיבה, כל מקום עם קצת ניואנס מקומי, אבל הבסיס זהה (בישראל תקבל "מק רויאל", בצפרת תקבל "maxi best of", ביפן תקבל "combi set"....)

אישית מקדונלד'ס אצלי זה פחות מפעם בחודשיים (ועם קופון, כי מי ישלם 50+ ש"ח על ג'אנק) או כאשר אני בחו"ל, מהסיבה המוזכרת.

כמו תמיד, ממליץ לכולם להכין את ההמבורגר שלהם בבית, זה קל, בריא יותר, והכי חשוב- כל כך הרבה יותר טעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Pika007 כתב:

כמו תמיד, ממליץ לכולם להכין את ההמבורגר שלהם בבית, זה קל, בריא יותר, והכי חשוב- כל כך הרבה יותר טעים.

"ביג דן"  בדיוק עשה השוואה חביבה בין המבוגר ביתי שהוא הכין בעצמו למקדונלדס:

אגב, אהבתי אך מקדונלדס אורזים את המשלוח ( תריצו ל12:38)  כדי שהירקות לא ירטיבו את הלחמניה ויהפכו אותה לספוג. תראו לי חברה אחרת שעושה את זה..פר? שיחקו אותה.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Pika007 כתב:

מהבחינה הזו, כן, ב 90% בערך.

המנות שזמינות בכל מדינה מעט שונות מאיזושהי סיבה, כל מקום עם קצת ניואנס מקומי, אבל הבסיס זהה (בישראל תקבל "מק רויאל", בצפרת תקבל "maxi best of", ביפן תקבל "combi set"....)

אישית מקדונלד'ס אצלי זה פחות מפעם בחודשיים (ועם קופון, כי מי ישלם 50+ ש"ח על ג'אנק) או כאשר אני בחו"ל, מהסיבה המוזכרת.

אצלי מקדונלדס זה כשהילדה רוצה נאגטס, אז זה יוצא אולי פעם בכמה חודשים.

או בסין כשבחלק מהמקומות זה באמת מפחיד מבחינת סניטריה, או חוסר שלה ליתר דיוק.

גם בקצת שהייתי בצרפת לא טרחתי לאכול מקדונלדס (אם זה היה אסקרגו או מרק רגלי צפרדעים אז מילא), העדפתי לשבת בבראסרי קטן ולקחת סטייק אנטריקוט.

לפני 14 שעות, Bob Ross כתב:

"ביג דן"  בדיוק עשה השוואה חביבה בין המבוגר ביתי שהוא הכין בעצמו למקדונלדס:

אגב, אהבתי אך מקדונלדס אורזים את המשלוח ( תריצו ל12:38)  כדי שהירקות לא ירטיבו את הלחמניה ויהפכו אותה לספוג. תראו לי חברה אחרת שעושה את זה..פר? שיחקו אותה.

בטר בורגר (או "רוטשילד 83") בפתח תקווה

הרבה יותר טעים ומגיע ארוז אפילו יותר טוב ממקדונלדס

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, Pika007 כתב:

בצפרת תקבל "maxi best of"

חשבתי "royal with cheese" 

מקדונלדס זה אוכל ממש ניטרלי, אם יש משהו חשוב וצריך שלא יהיו הפתעות בזמן הזה, מקדונלדס מתאים בו.

מעבר לזה, פיקה צודק. ובגלל שמדובר על פאסט פוד - סמאש בורגרס שלוקחים דקות בודדות להכין.

לדוגמא: (אם כי את זה ספציפית עוד לא יצא לי להכין אז לא יודע איך זה יוצא, אבל העיקרון בסך הכול דומה)

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר"כ כלל ההמבוגריות שנחשבות ל'רשתות בוטיק' אורזות הכל בנפרד

מקדונלדס החלה את זה בגלל הקורונה, והאמת ראיתי מגמה של עוד כמה רשתות שכן עושות את זה

לגבי מקדונלדס - לא באמת חושב שאפשר להגיד 'חובב מקדונלדס' לפחות על ההמבורגרים שלהם

כי כל המבורגר כמעט מכל המבורגריה סבירה עוקפת אותם בטעם

אבל יש משתנים אחרים כמו נגישות ובעצם בעיקר המחיר שמביא אותך פשוט 'להתפנק' פעם בכמה זמן על מקדונלדס.

כשאתה רוצה איכות שזה בדרך כלל ביציאות בערב, אתה תלך למסעדה. כשתרצה סתם להיות שבע ופחות יעניין אותך באמת טעם ההמבורגר שמוסתר עם כל הרטבים, אתה תלך למקדונלדס בשביל לחסוך 20-30 שקל לארוחה

אגב, המוצרים האחרים שלהם כמו הנאגטס, הצ'יפס, הפוטטו וגם הגלידות שלהם מצויינות

אם להשוות השוואה בין שלושת רשתות הג'אנקי קרי מקדונלדס, בורגראנץ' וברגר קינג

בורגאנץ' מקום שלישי אצלי - מנות קטנות, לא משביעות וגם מתקמצנים בתוספות. לדעתי הם פשוט לא ישרדו, הסניף בנתב"ג ממש מחזיק אותם בחיים

מקדונלדס מקום שני אצלי - כי יש אצלם די הרבה פאלטות בעיקר עם ההמבורגר

ברגר קינג מפתיעים האמת - מאז החזרה שלהם הסניפים נקיים וגם בטעם ובאיכות לדעתי הם עולים, מאוד אוהב אותם

עריכה אחרונה על ידי רון18
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגיע לארץ שלנו דאבל ביג מק, איזה יופי!  עכשיו רק נשאר שיחברו  אותנו לציויליזציה ויוסיפו אפשרות לבייקון  כמו בכל שאר העולם וזה יהייה מושלם:

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...