Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופון מקדונלדס בשווי 45 ש''ח מישהו מכיר?

avimorde
שימו לב! השרשור הזה בן 1368 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מזמין במקדונלדס לעיתים קרובות בעבודה והרבה פעמים אני רואה אנשים שלפני בתור מקישים סוג של קופון במסך ההזמנה ומופיעה להם הטבה של 45₪ הנחה, כך שנשאר להם להוסיף 5-10 שקל להשלמת ההזמנה. רציתי לשאול אם מישהו מכם מכיר מאיפה ניתן להשיג קופונים או שוברים כאלה למקדונלדס בורגראנץ וכדומה. באחת הקבלות שמצאתי היה רשום "הנחה ארוחת רויאל MC". כששאלתי אותם מכל אחד קיבלתי תשובה שונה. מישהו מכיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לא תמיד, אצלנו כבר בערך 8 שנים החברה לא מטעינה את ה-10 ביס, אלא משלמת לנו ארוחות בתלוש משכורת.

יש גם 10 ביס אם אתה רוצה בשביל ההנחות, אבל הוא לא טעון מראש בכסף אלא מחובר לכרטיס אשראי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, yuvk כתב:

סיבוס/10ביס? מאוד קל. לומדים 4 שנים הנדסה או 3 שנים מדמ"ח ומתקבלים לחברת הייטק.

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

גם לא תמיד, אצלנו כבר בערך 8 שנים החברה לא מטעינה את ה-10 ביס, אלא משלמת לנו ארוחות בתלוש משכורת.

יש גם 10 ביס אם אתה רוצה בשביל ההנחות, אבל הוא לא טעון מראש בכסף אלא מחובר לכרטיס אשראי.

זה לא 10ביס, היה לי תן ביס  תקופה ארוכה ואני מכיר גם את סיבוס, הם משמשים כמעין כרטיסי אשראי וההוזלה מתעדכנת במשכורת. התשובות שקיבלתי מהקונים שהשתמשו בקופונים היו בסגנון "זו הטבה לחיילים, הטבה לסטודנטים" וכו.. מעניין כי אני סטודנט ולא שמעתי על זה אף פעם

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה קופון של מנויי פיס. אם יש לך מנוי בפיס, יש אתר הטבות, ושם יש לך קופון שאתה קונה ב45 ש"ח, ומקבל עליו תו קנייה בשווי של  100 ש"ח למימוש במקדונלס.

אפשר למצוא, כאן:

https://www.paisplus.co.il/benefits/EC8E0158-C746-4D4D-A53C-BF28B3418343/

לפני 14 דקות, YaronNahum כתב:

עזוב אותך, 

אל תכניס את הח*א הזה לגוף.

אתה תשלם בריבית בגיל יותר מבוגר. 

לצערי מנסיון אישי. 

אלא יותר  סטיגמות מאמת, שהיו נכונות לפני 20 שנה ויותר.

הם עברו מהפכה של ממש בעשור האחרון בהרכבי המזון ודרך ההכנה. הם הרבה יותר בריאים מרב רשתות המזון המהיר האחרות. 

מעבר לזה, הכל עניין של מינון. צריך גם לחיות קצת.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
  • רעיון טוב! 1
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Bob Ross כתב:

הם עברו מהפכה של ממש בעשור האחרון בהרכבי המזון ודרך ההכנה. הם הרבה יותר בריאים מרב רשתות המזון המהיר האחרות. 

זה היה נכון בתקופה של פחות מ 20 שנה , זה בטוח.

מה שקורה שם בשנים האחרונות , אני לא יודע , כי לא קניתי שם כבר כמה שנים. 

מסכים שצריך לחיות , ופעם ב זה לא נורא.

פות"ש כותב שהוא מזמין שם הרבה ולזה התכוונתי

. ואיך שלא ישנו את זה , ארוחה של ציפס , המבורגר בלחמניה ושתיה תוססת זאת לא ארוחה בריאה , שלרוב תגמור את רוב הצריכה הקלורית של אדם ממוצע ליום. 

• רעיון טוב! 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, YaronNahum כתב:

זה היה נכון בתקופה של פחות מ 20 שנה , זה בטוח.

מה שקורה שם בשנים האחרונות , אני לא יודע , כי לא קניתי שם כבר כמה שנים. 

צודק. המהפך היה תהליך איטי והתחיל אחרי הסרט supersize me שיצא ב2004 והציג את מקדונלס בצורה רעה מאוד, ונתן לתאגיד קצת כאפה ובעיקר הרבה בושה ויחסי ציבור לא טובי שגרמו להם לחשב מסלול מחדש.

ההחלפה למרכיבים  בריאים יותר ודרכי הכנה בריאים יותר התחיל בערך לפני 10 שנים, לא 20.

ציטוט

מסכים שצריך לחיות , ופעם ב זה לא נורא.

פות"ש כותב שהוא מזמין שם הרבה ולזה התכוונתי

צודק שוב. לא שמתי לב שהוא כתב שהוא מרבה לאכול שם. אבל זה גם מאוד תלוי מה הוא בוחר להזמין. אם הוא מזמין תמיד המבורגר, זה כמובן לא טוב בשר אדום יותר מדי.

אבל אם הוא מזמין רק חזה עוף נקי , זה בסדר גמור ואפשר גם להזמין את זה כל יום.

ציטוט

. ואיך שלא ישנו את זה , ארוחה של ציפס , המבורגר בלחמניה ושתיה תוססת זאת לא ארוחה בריאה , שלרוב תגמור את רוב הצריכה הקלורית של אדם ממוצע ליום. 

אמת.

לפני 2 שעות, YaronNahum כתב:

אתה תשלם בריבית בגיל יותר מבוגר. 

לצערי מנסיון אישי. 

תוכל לשתף באיזה דרך האכילה שם פגעה בך בריאותית?

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Bob Ross כתב:

כן זה קופון של מנויי פיס. אם יש לך מנוי בפיס, יש אתר הטבות, ושם יש לך קופון שאתה קונה ב45 ש"ח, ומקבל עליו תו קנייה בשווי של  100 ש"ח למימוש במקדונלס.

אפשר למצוא, כאן:

https://www.paisplus.co.il/benefits/EC8E0158-C746-4D4D-A53C-BF28B3418343/

אתה אכן קרוב מאוד, אבל עדיין זה לא הקופון המדובר. משום שעלות הקופון שצרפת היא 45₪ והשווי שלו הוא 100₪. אני מדבר על קופון שהשווי שלו הוא 45₪ כשאני לא יודע מה העלות שלו. מהרמזים שקיבלתי הוא צריך לעלות סביב ה20₪. אני לא אוכל ל100₪ כך שמפעל הפייס לא רלוונטי עבורי.. אולי עם חבר אבל לא תמיד.

ולכל הדואגים לבריאותי, לאחר 13 המבורגרים בחודש הראשון, אני כבר כמעט שנה מזמין רק סלט ועוף 🙂

עריכה אחרונה על ידי avimorde
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, avimorde כתב:

אתה אכן קרוב מאוד, אבל עדיין זה לא הקופון המדובר. משום שעלות הקופון שצרפת היא 45₪ והשווי שלו הוא 100₪. אני מדבר על קופון שהשווי שלו הוא 45₪ כשאני לא יודע מה העלות שלו. מהרמזים שקיבלתי הוא צריך לעלות סביב ה20₪.

היה שובר קודם שהיה זמין באתר ההטבות של מפעל הפיס חודשים רבים שהוא היה בשווי של 45 שקלים ושהיית משלם עליו רק 17 ש"ח.

אך לצערי עם תחילת משבר הקורונה הפסיקו איתו עד להודעה חדשה. כנראה מה שראית זה אנשים שנשארו להם קופנים של זה.

לפני 1 דקה, avimorde כתב:

ולכל הדואגים לבריאותי, לאחר 13 המבורגרים בחודש הראשון, אני כבר כמעט שנה מזמין רק סלט ועוף 🙂

13 ? בחודש אחד?  😦

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Bob Ross כתב:

היה שובר קודם שהיה זמין באתר ההטבות של מפעל הפיס חודשים רבים שהוא היה בשווי של 45 שקלים ושהיית משלם עליו רק 17 ש"ח.

אך לצערי עם תחילת משבר הקורונה הפסיקו איתו עד להודעה חדשה. כנראה מה שראית זה אנשים שנשארו להם קופנים של זה.

13 ? בחודש אחד?  😦

הבנתי.. אז אני צריך להתעדכן עם מפעל הפייס.. תודה. וכן אבל זה לא הרגיש יותר מידי, אחת לשלושה ימים בערך כשלא הספקתי/לא היה לי כח להכין ולהביא איתי אוכל לעבודה. זו הייתה ארוחה יומית והפסקתי פשוט כי נמאס

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין למה לקנות שם.

המחירים שם מוגזמים בטירוף והאוכל לא מצדיק את זה - איכות נמוכה יחסית.

מה שכן נקודה חיובית מאוד שבחיים אתה כנראה לא תקבל שם קלקול קיבה (לפחות אני!) , והאוכל הוא תמיד תמיד אותו דבר - אי אפשר לפשל ואי אפשר להתעלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, מצאתי פה קישור לסרט המלא למעוניינים. הסרט הזה גם די מוכיח שהבעיה היא פחות במקדונלס, אלא הרבה יותר בתרבות הצריכה האמריקנית. אחוזי עודף המשקל  שם הזויים בכל קנה מידה..:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, avimorde כתב:

הבנתי.. אז אני צריך להתעדכן עם מפעל הפייס.. תודה. וכן אבל זה לא הרגיש יותר מידי, אחת לשלושה ימים בערך כשלא הספקתי/לא היה לי כח להכין ולהביא איתי אוכל לעבודה. זו הייתה ארוחה יומית והפסקתי פשוט כי נמאס

מזלך , לי לקח יותר זמן , וכמעט 15 ק"ג עודפים גם בתדירות כזאת , שאני סוחב עד היום במאבק להוריד במשקל , עם כל ההשלכות הבריאותיות של זה . 

לפני 35 דקות, Bob Ross כתב:

תוכל לשתף באיזה דרך האכילה שם פגעה בך בריאותית?

אכילה של מספר פעמים בשבוע , למשך תקופה , עליה גדולה במשקל , כפי שציינתי למעלה , וכמובן עם כל ההשלכות הבריאותיות של זה (כולסטרול והלאה ) 

לקראת הסוף התחילו אכן להופיע סלט עם עוף , היה לזה טעם של קרטון בהתחלה . 

• אהבתי 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, arik100 כתב:

לא מבין למה לקנות שם.

כי זה טעים, מהיר וזול ( זול = במידה ויש ברשותך קופון)

ציטוט

המחירים שם מוגזמים בטירוף והאוכל לא מצדיק את זה - איכות נמוכה יחסית.

אכן ללא קופון לזה יחסית יקר מאוד למזון מהיר. בייחוד ביחס למחירי הרשת בחו"ל.

ציטוט

מה שכן נקודה חיובית מאוד שבחיים אתה כנראה לא תקבל שם קלקול קיבה (לפחות אני!)

בחיים אל תגיד בחיים :) 

הם נקיים יחסית, אבל שהילדודס שעובדים שם  מקלידים בפלאפון עם הכפפות אחרי שיצאו מהשרותים ותוך כדי מכינים לך את ההמבוגר, הכל אפשרי :)

בטח עם איך שהשרותים שם בסניפים לרב נראים..

ציטוט

, והאוכל הוא תמיד תמיד אותו דבר - אי אפשר לפשל ואי אפשר להתעלות

דווקא בתור אחד שאוכל שם לא מעט, זה לא נכון לצערי.

ההמוברגר פעם יוצא שרוף, ופעם לא מבושל מספיק. אבל בעיקר יוצא הרבה פעמים שרוף, בעיקר בצדדים.

הירקות לעיתים לא טריים, והרבה פעמים שוכחים לך מרכיבים. בעיקר חמוצים.

הדבר היחידי שאחיד שם בטעם זה הציפס והגלידות.

לפני 4 דקות, YaronNahum כתב:

מזלך , לי לקח יותר זמן , וכמעט 15 ק"ג עודפים גם בתדירות כזאת , שאני סוחב עד היום במאבק להוריד במשקל , עם כל ההשלכות הבריאותיות של זה . 

לא נעים, אבל 15 ק"ג זה לא סוף העולם. יחסית "קל" להוריד את זה בחזרה עם קצת שינוי אורח חיים.

אכילה של מספר פעמים בשבוע , למשך תקופה , עליה גדולה במשקל , כפי שציינתי למעלה , וכמובן עם כל ההשלכות הבריאותיות של זה (כולסטרול והלאה ) 

הבנתי. תודה על השיתוף. אני יכול להבין איך אפשר להתמכר לנוחות שבזה ולהגזים בתדירות.  בעיקר שזה פתרון קל ויחסית זול שאתה בעבודה. 

לקראת הסוף התחילו אכן להופיע סלט עם עוף , היה לזה טעם של קרטון בהתחלה . 

חח עדיין יש לזה טעם של קרטון.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...