Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה במזג אוויר קיצוני

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום חמישי האחרון חוויתי נהיגה מאוד מאתגרת.

לילה,  רוחות בעוצמה מטורפת,  פסולת וענפים שעפים באוויר והפסקת חשמל ללא תאורה בכביש. 

הרוח הייתה כל כך חזקה שהרכב התקשה לשמור על מהירות

של 90 קמש.  

למזלי הרגשתי מאוד בטוח בתוך הרכב הודות למבנה ומשקל הרכב ותאורת לד מקורית שהאירה את הכביש למרחק. 

באיזשהו שלב עף לכביש מקבץ של ענפים או שיח ענקי. 

המכה לא הייתה קלה ולמזלי זה הסתיים יחסית בשלום.

לא חושב שהייתי יכול למנוע את הפגיעה.  זה פשוט צץ משום מקום. 

עריכה אחרונה על ידי banji man
פינוי מקום

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא יכולת. כמו חיה שרצה לתוך האוטו. 

טוב שהסתיים ככה.

מה הנזק לאוטו?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משפחה שלמה של צמחים שזאת הצורה שלהם להתרבות - הם מתייבשים, ניתקים מהקרקע ברוח ומתגלגלים לכל עבר תוך כדי הפצת זרעים.

נתקלתי במקבץ כזה בתחילת החורף, בבקעה - למזלי זה היה באור יום כך שהצלחתי להאט למהירות אפסית לפני הפגיעה.

מכיר את המערבונים האלה שבהם רואים קוצים מתכדררים ומתגלגלים בעיירה נטושה? אז ככה, רק בגודל של מכונית...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם אחת בחיי ראיתי את זה במציאות. ממש גוש מכודרר של צמחים בגודל עצום עף לכיוון הכביש  מה שאני ראיתי היה בגודל של מיניואן בערך. אותי זה שיעשע דודתי שנהגה כמעט הסיטה את הרכב מהכביש מפחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל דבר בחיים, פרופורציות זה משהו חשוב.

היתה רוח. עף שיח לכביש. במקרה עברת באותו זמן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לא להסכים איתך היות ואתה לא היית ברכב באותו הזמן.

אני מדבר על מכלול של דברים באותו הזמן - רוח מאוד חזקה, חושך מוחלט וחפצים רבים שעפים על הכביש. השיח היה רק גורם גורם אחד מני רבים.

אני נוהג כבר המון שנים מספר רב של קילומטרים בכל שנה. לי הסיטואציה היתה חריגה למרות שלא היוותה סיכון ממשי.

לא בטוח איך נהג אחר עם פחות נסיון היה מגיב.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם נסעתי ביום חמישי בערב מאילת לחיפה בשעות הלילה וזאת הייתה אחת החוויות המפחידות שחוויתי.

היו כמה מקרים של משבים כל כך חזקים שזה נראה כאילו אתה נוהג מתחת לדיונה בלי ראות בכלל, כאילו קברו את הרכב מתחת לאדמה, ובו זמנית רעש של המון ענפים וחתיכות עצים שפוגעים ברכב. 

כמובן שבריחה מכל הענפים המעופפים האלה הייתה השגרה של הנסיעה. 

למזלי לא ראיתי נזק לצבע, אבל באיזור מצפה רמון סופת החול הפכה לגשם ושטפונות, ומעבר אירי אחד שלא שמתי לב אליו ולא האטתי לקראתו, לקח איתו את לוחית הרישוי האחורית של הרכב וגם שני פקקים בתחתית המרכב (כן... לא היה נעים לגלות את האוטו רטוב מבפנים ולא להבין למה) =S

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, banji man כתב:

תרשה לי לא להסכים איתך היות ואתה לא היית ברכב באותו הזמן.

לא, לא הייתי ברכב. ממה שראיתי בסרטון שצירפת ראיתי ראות טובה יחסית, ורוח שהעיפה עליך שיח.

לא קרח על הכביש, לא מעברי מים שלא ידעת כמה הם עמוקים, לא הצפות שגורמות לציפה של הצמיג ואבדן אחיזה, לא גשם חזק שמגביל מאוד את הראות, לא ערפל שלא מאפשר לך לראות יותר מחמישה מטר קדימה, לא שלג, רק רוחות חזקות ושיח שעף לכביש.

תשמח שלא היית באיזור של פחונים כמו שיש לפעמים בישובים בדואים בדרום, וכשיש רוחות חזקות פלטות פח שלמות עפות לכביש ומסכנות נהגים.

אני מבין שהסיטואציה מלחיצה, לא בצחוק, באמת מלחיץ, אבל בכזו סיטואציה חשוב לשמור על קור רוח, להבין את הכוחות הפועלים על הרכב, להבין ממה אתה עלול להיות מופתע ומאיזה כיוון, ואם צריך גם להוריד מהירות למהירות שאיתה תהיה יותר בשליטה.

עם זאת, מזג אוויר קיצוני - לא ראיתי בסרטון. 

• מעניין 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1500 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...