Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד רכב ספורטיבי שמאבד את האופציה הידנית

razi_pazi
שימו לב! השרשור הזה בן 1490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוטיוב הציע לי, אז ראיתי את הסרטון הבא....

הליאון קופרה הבאה תבוא רק בגרסאות עם גיר רובוטי. אין כלל אפשרות לידני מסורתי (וגם לא לשלוש דלתות)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב שמוותרים על הגיר הכי כייפי. לפחות אפשר להתנחם ביחסית הרבה מאוד היצע שיש עכשיו (לשנים הבאות)
לא הבנתי איך ההיצע הקיים מנחם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא רחוק היום שהילוכים יעברו מהעולם, צריך להתרגל. אפילו במשאיות הטרנד היום הוא אוטומטי. חוץ "מכייף" כבר אין יתרונות לגיר רגיל על האוטומטי.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך התפקיד מס' 1 של רכב ספורטיבי זה כיף

בשוליים יש לך אוטוקרוס או ימי מסלול ותחרויות. העיקר זה הכיף, לא המירוץ נגד השעון.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא רחוק היום שהילוכים יעברו מהעולם, צריך להתרגל. אפילו במשאיות הטרנד היום הוא אוטומטי. חוץ "מכייף" כבר אין יתרונות לגיר רגיל על האוטומטי.

יגיע היום שההבדל בין רכב ידני ואוטומט זה רכב שיש לו הגה/דוושות לרכב שכבר לא צריך הגה/דוושות.

כן זה דרכו של עולם, גם באירופה לאט לאט האוטומט עולה והידני יורד מהסטנדרט - אני מפחד להזמין באירופה כבר רכבים סטייל A קלאס או A3 מהשכרה כי 60% שיהיה זמין רק אוטומטי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים שמורידים את האופציה כי יש פחות קונים נכון? אם היה ביקוש אמיתי (ולא אמירות ריקות בעיתונות/פורומים) אז היה גיר ידני.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה גישוש של VAG - גם בזמנו האיביזה קופרה והפולו GTI בדור של המנוע 1.4TSI יצאו רק עם DSG ובדור אחרי חזרו עם גיר ידני.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו כל האירופאיות עוברות לגיר אוטומטי - מגאן RS, פוקוס ST.

אבל האסתייתיות נשארות עם הגיר הידני - טייפ אר, i30n.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים שמורידים את האופציה כי יש פחות קונים נכון? אם היה ביקוש אמיתי (ולא אמירות ריקות בעיתונות/פורומים) אז היה גיר ידני.
אני מבין זאת.

אבל ההבנה לא מנחמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1490 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...