Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 3008 2020 מתיחת פנים

אבידו
שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סוף השנה יחל השיווק באירופה. מתי בישראל? כמה זמן בערך לוקח להם להגיע לפה? ,סביב פברואר מרץ יגיע?

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, רועי5 כתב:

קשה לשפר עיצוב מוצלח, תמיד קיים חשש שמשהו ייגרע, אז בקטע הזה ולטעמי כמובן, שאפו גבוה לפז'ו,  שיחקו בשוליים ועשו את זה יופי, מצד אחד אי אפשר לפספס שנעשה פה שינוי, מהצד השני לא נגעו בבסיס וטוב שכך. יופי. איפה שהם כן פישלו זה כמובן באי ניצול ההזדמנות להוספת בקרים פיזיים למערכת בקרת האקלים, חבל. 

מסכים לגבי העיצוב החיצוני, מתיחת פנים יפה והרכב נראה מעולה.

וגם בנושא המולטימדיה יש מסך יפייפה ומערכות הבטיחות המתקדמות מיישרות קו עם אלו של ה-C5 איירקרוס ומוסיפות על זה אמר"ל.

לגבי הבקרים הפיזיים למזגן, למה שהם יכערו את ה-i קוקפיט המרהיב שלהם עם פריט כזה...

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים, אני עם ה3008 וממש לא חסר לי בקרים פיזיים למזגן. עם הבקרת אקלים בקושי נוגעים בו, ואם בכל זאת רוצים זה במרחק לחיצה.

Sent from my GM1917 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית אהבתי יותר את העיצוב של הדגם הקודם.

המתיחה גם ממש מינורית (רק פרונט) מרגשי לי שהם דורכים במקום כשהוצג ה3008 היה לפי דעתי המלך הבילטי מעורער בקטגוריה היום יש לו מתחרות דיי חזקות מכיוון סקודה וסיאט ולדעתי עוד כמה שנים יהיה צורך בדור חדש.

@רועי5 לגבי בקרי המזגן זה לא מפריע לאף אחד באמת מלבד בוחני הרכב או אנשים שקראו מבחני רכב וגיבשו את דעתם על בסיס דעתם של בוחני הרכב. 

אני אומר את זה כי היה לי רעיון לפתח תוסף חיצוני של פאנל פיזי עם כפתורים מעוצבים ששולט על המיזוג הלכתי לדבר עם בעלי 3008 לראות אם באמת יש צורך במוצר.  לחלק מפריע שהחלונות האחוריים לא יורדים עד הסוף לחלק מפריע שחסר כפתור סטארט סטופ פיזי לחלק מפריע שאין מקום למשקפיים אבל כמעט אף אחד מהבעלים של 3008 לא מפריע שהשליטה על המיזוג נעשת דרך המסך.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגשי לי שהם דורכים במקום כשהוצג ה3008 היה לפי דעתי המלך הבילטי מעורער בקטגוריה היום יש לו מתחרות דיי חזקות מכיוון סקודה וסיאט ולדעתי עוד כמה שנים יהיה צורך בדור חדש.

לא מבין. קודם כל אין לסיאט מתחרה ל3008 שלא היתה לה כשה-3008 הנוכחית יצאה לשוק, אז על איזה דגם אתה מדבר? ודווקא בחוזקות שלה היא עדיין די מככבת.

אתה אומר שלדעתך בעוד כמה שנים יהיה צורך בדגם חדש, אבל אין יותר stating the obvious מזה. מעגל החיים של דגם רכב ממוצע הוא כ5-7 שנים והפיזו בת 4 היום, אז ברור שיהיה דגם חדש, די בקרוב יחסית. מתיחת הפנים נועדה לתת לה ריענון עד שיגיע דגם חדש בעוד פחות משנתיים.
גם את הקביעה שלך שהם ״דורכים במקום״לא כלכך הבנתי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Gavrik כתב:

אני אישית אהבתי יותר את העיצוב של הדגם הקודם.

המתיחה גם ממש מינורית (רק פרונט) מרגשי לי שהם דורכים במקום כשהוצג ה3008 היה לפי דעתי המלך הבילטי מעורער בקטגוריה היום יש לו מתחרות דיי חזקות מכיוון סקודה וסיאט ולדעתי עוד כמה שנים יהיה צורך בדור חדש.

@רועי5

מי מתחרה ל3008 בעיצוב? הקארוק,שנראית כמו שטאנעץ של אוקטביה שמנה ומכוערת..מבפנים נראית כמו גולף דור 4,זה עיצוב?.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Gavrik כתב:

@רועי5 לגבי בקרי המזגן זה לא מפריע לאף אחד באמת מלבד בוחני הרכב או אנשים שקראו מבחני רכב וגיבשו את דעתם על בסיס דעתם של בוחני הרכב. 

אני אומר את זה כי היה לי רעיון לפתח תוסף חיצוני של פאנל פיזי עם כפתורים מעוצבים ששולט על המיזוג הלכתי לדבר עם בעלי 3008 לראות אם באמת יש צורך במוצר.  לחלק מפריע שהחלונות האחוריים לא יורדים עד הסוף לחלק מפריע שחסר כפתור סטארט סטופ פיזי לחלק מפריע שאין מקום למשקפיים אבל כמעט אף אחד מהבעלים של 3008 לא מפריע שהשליטה על המיזוג נעשת דרך המסך.

יש כאן קצת (הרבה) Bias.

מי שמפריע לו שליטת מזגן מהטאצ' לא יקנה 3008, או שזה לא עד כדי כך מפריע לו כדי להיות דיל ברייקר.

משמע מי שבסוף קנה 3008 או שזה לא כזה מפריע לו, או שזה בכלל לא מפריע לו.

כמובן שאם אתה מסתכל על זה מזווית של פוטנציאלית יזם - זו הסתכלות נכונה ונותנת לך את המידע הנכון (שאין הרבה לקוחות פוטנציאלים לבקר שלך), אבל היא לא נכונה לעניין הזה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אתה צודק שיש bias.

רק אציין שאחוז מסויים מהנשאלים היו אנשים שנוהגים ברכב אבל לא לקחו חלק בהחלטת הרכישה או שהרכב לא היה בבעלותם.

זה כמובן לא הופך את הממצאים לנקיים לגמרי מbias אבל זה לפחות מאפשר לתת הנחה שהמציאות לא רחוקה יותר מידי מהממצאים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2020 בשעה 17:07, eyalkar כתב:

liberfarb - "הנבואה ניתנה לשוטים"

אני חשבתי שהיום הסתיים החופש הגדול,

רק טיפשים חושבים שהם יכולים לנבא את העתיד.

הרכב רק הוצג היום ואתה מצפה שהיבואן יקבע כבר את המחירון
ואנחנו נבשר לך על כך.

@eyalkar המחירים של גירסאות הפלאג-אין של ה-3008 פורסמו זה מכבר:

217990 ש"ח לגירסת ה-225 כ"ס פרמיום.

254990 ש"ח לגירסת ה-300 כ"ס הנעה כפולה ברמת גימור GT.

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2020 בשעה 16:27, liberfarb כתב:

תודה רבה על המידע .

יש אולי צפי למחירים בערך?

השאלה הייתה לגבי הפיג'ו 3008 שלאחר מתיחת הפנים שהושקה בתחילת ספטמבר ועליה מדקים הדיון כאן.
לכן תשובתך מעלה לא רלוונטית לדיון הנוכחי מאחר והמחירים המפורסמים על ידך מתייחסים לדגם הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1370 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...