Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כביש 10

חזקי
שימו לב! השרשור הזה בן 200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יכול להיות בעיה לעבור שם ברכב פרטי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חזרתי היום, מאילת למצפה רמון.

רוב הכביש קשוח מאוד לרכב פרטי (ובטח שמונמך ומוקשח כמו שלי)

הנוף יפה מאוד.

הקטע שיוצאים מ 10 למצפה נקרא 171 והוא מדהים. כביש מעולה שאפשר לנסוע בו כמו שצריך.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום עשינו חלק מכביש 10

יצאנו בבוקר מאזור השרון ובנסיעה קלילה הגענו לאזור באר שבע וממול צץ מגדלור מסנוור של התחנה הסולארית באשלים

עד ניצנה כבר התחלתי לסבול מכאבי עיניים. המפגע הזה מסנוור למרחקים ונראה בבירור מתצפית הר חורשה וממצפה רמון

האסון הזה משנה לחלוטין את פני הנגב.

נסעתי בהתאם להוראות באתר ו-500 מטר לפני עזוז נצמדים ימינה ועולים על דרך עפר. יש שילוט מאולתר שמפנה לכביש 10

הדרך שמאוד חששתי ממנה התגלתה כמשימה קלה מאוד. פשוט לנסוע לאט. יש קוליסים שנסיעה עליהם משקיטה את זעזועי הדרך

זו דרך כורכר קשה עבירה לכל רכב.

לאחר מספר קילומטרים מגיעים למחסום של הצבא. החייל בודק תעודה מזהה של הנהג בלבד ומכניס את הראש לרכב לבדוק טנק דלק מלא.

מתאפשרת פניה שמאלה בלבד לכיוון דרום הדרך ימינה חסומה.

כביש 10 עד להר חריף מתגלה ככביש אספלט נוח מאוד לנהיגה, לא תמיד הדרך נצמדת לכביש המערכת.

הקונה 4 על 4 נצמדת לכביש והמנוע טורבו מייצר דחף מעולה. הדרך להר חריף מדהימה ביופיה עם תצפיות מעולות.

בצומת הר חריף הכביש מתפצל עם מחסום באמצע. ימינה לכיוון הר שגיא ושמאלה למצפה רמון

המשכנו ימינה לכיוון הר שגיא, הדרך מחייבת נסיעה זהירה ויש מדי פעם הפתעות.

הקטע הזה די משעמם ומספר קילומטרים אחרי עין המערה הסתובבנו ויצאנו לכיוון מצפה

הפסקה לפיקניק משביע בחורשת קקל. המקום מעולה, יש חניה והרבה שולחנות.

אומרים שבחגים צריך להזהר ואכן ביציאה ממצפה יוצא מולי לנדקרוזר לבן לעקיפה על פס לבן וכמעט מתנגש בי.

מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היינו 3 פורשה 944, מיאטה אחת, פורד סיירה XR4TI ורוכב אופנוע אחד.

במילה אחת, הכביש הזה הוא סבל למכוניות ספורט. לא חוזר על "התענוג" גם אם ישלמו לי. חבל שלא משפצים אותו, יכל להיות כביש יפה מאוד.

התפללתי כבר שהקטע המשובש האחרון (עד להשתלבות עם כביש 12) יסתיים. אבל מה, כל כלי הרכב עמדו בגבורה במשימה.

לא חוזר על זה עם מכונית ספורט, זה עינוי.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה אלו הייתם אתם? אנחנו באמת עפנו על האומץ שלכם לקחת רכבים ישנים ולעשות את זה! סחטיין עליכם והרכבים מהממים!

(ואם במקרה אתה זוכר אז היינו הדאצ'יה, הרנו קליאו והמאזדה 3)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היינו 3 פורשה 944, מיאטה אחת, פורד סיירה XR4TI ורוכב אופנוע אחד.

במילה אחת, הכביש הזה הוא סבל למכוניות ספורט. לא חוזר על "התענוג" גם אם ישלמו לי. חבל שלא משפצים אותו, יכל להיות כביש יפה מאוד.

התפללתי כבר שהקטע המשובש האחרון (עד להשתלבות עם כביש 12) יסתיים. אבל מה, כל כלי הרכב עמדו בגבורה במשימה.

לא חוזר על זה עם מכונית ספורט, זה עינוי.

לא נהנתם בקטע בין הר חריף להר שגיא?

הקטע מהר שגיא לצומת סיירים הוא במצב הכי גרוע בכל הכביש. אחרי הר שגיא עשיתי u turn וחזרתי להר חריף ומשם לכיוון ביה"ס לקצינים (גם אחלה כביש)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה אלו הייתם אתם? אנחנו באמת עפנו על האומץ שלכם לקחת רכבים ישנים ולעשות את זה! סחטיין עליכם והרכבים מהממים!

(ואם במקרה אתה זוכר אז היינו הדאצ'יה, הרנו קליאו והמאזדה 3)

תודה. תהרוג אותי ידידי, אני לא זוכר מי היה מאחוריי ומלפניי באותו היום.

לא נהנתם בקטע בין הר חריף להר שגיא?

הקטע מהר שגיא לצומת סיירים הוא במצב הכי גרוע בכל הכביש. אחרי הר שגיא עשיתי u turn וחזרתי להר חריף ומשם לכיוון ביה"ס לקצינים (גם אחלה כביש)

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

הקטע הזה היה יחסית זורם וסבבה. הרוב לא :wink:

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שנוסע למטרות נהיגה בלבד - כביש 171 מצומת הרוחות עד הר חריף פשוט מדהים, אספלט טוב ורחב עם ראות טובה ומעט תנועה שמאפשר לשמור על קצב גבוה יחד עם בטיחות.

כביש 10 (בין הר שגיא להר חריף) לא מתאים לנהיגה ספורטיבית מאחר והוא מצריך האטה ולרוב ירידה לשוליים כשמגיע רכב ממול וגם אספלט פחות טוב וראות הרבה פחות טובה שמחייבת נהיגה זהירה יותר.

בקיצור לנוסעים למטרת טיול נהיגה מומלץ מאוד הקטע מבה"ד 1 עד הר חריף וחזור לפחות פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקטע מהר חריף להר שגיא אפשר להגיע למהירויות גבוהות אבל הכביש בכלל לא סלחן

שדה הראיה עשוי להטעות ומכוניות יוצאות פתאום משטח מת והירידה לשוליים מאוד מסוכנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

בשני הקרוב אני, חבר פורום וזוגתו יוצאים לעשות את המקטע הצפוני (והמעניין) של הכביש מהמרכז. חזרה דרך 171 ומצפה רמון. מי שלא רוצה להצטרף, מוזמן.

Sent from my Tricorder

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

נתקלתי לפני שבועיים בדף שפורסם בנוגע לעניין, לא התעמקתי בו יותר מידי אך הבנתי שהתכנון הוא עסקים כרגיל.

גגל ברשת "כביש 10 2021/ סוכות תשפ"ב" או משהו כזה ואולי תצליח למצוא משהו.

בהצלחה.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווקשה:

https://www.negevtour.co.il/harnegev/road10-2/

שים לב, יש חידוש מרענן, בנוסף פותחים כל חודש בסופ"ש האחרון של אותו החודש.

• מעניין 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...