Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה Vrs 245, רשמים ראשוניים מהרכב החדש

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רק בעיניי היא לא באמת סליפרית? (במיוחד עם הצבע הזה והג'אנטים האלו).

תתחדש ותנסה לנהוג בדרכים עקלקלות 8)

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רחוקה מלהיות סליפרית - היא צורחת "יש לי את זה"

יפה והצבע אכן מהמם.

המושבים נראים סופר קול וסופר נוחים.

עד כמה כואב הביטוח על המבוקשת?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהייתה לך לאון 1.8 סטייג' 3 - אמנם מוקדם להשוות אך כשאתה מתייחס לנוחות/כוח וכד' תוכל להשוות אליה?

יש לך כבר תוכנית לשיפור הסקודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם,

הביטוח יוצא עליי ועל אשתי 5800 מקיף+חובה שכולל חדש בעד ישן לשנה הראשונה ( אשתי בת 26 ועם עבר נקי 3 שנים אחורה).

הלאון לעומת הסקודה, אז הסקודה קודם כל גדולה בהרבה כמובן, נוחה בכמה רמות ואיכות החומרים חד משמעית טובה יותר, הבידוד רעשים טוב יותר ובכללי מרגיש הרבה יותר "רכב" !

הלאון בסטייג 3 הייתה חזקה הרבה הרבה יותר מהסקודה עכשיו בסטוק אז אם אני משווה את הסקודה בסטוק מול לאון בסטוק האוקטביה גם כן חזרה בהרבה.

סה"כ אני מרגיש שעליתי בכמה רמות עכשיו בסקודה לעומת הלאון, אבל שלא תבינו לא נכון הלאון הייתה מדהימה גם !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יש לי רכב דומה שחוגג שנה בקרוב.

אני ביטחתי במגדל ללא דרישות מיגון, מקיף עלה 6700. יקר אבל יתרון גדול שקיבלתי את האוטו ללא שום התקנות מקומיות.

תמונה גשומה מהיום

20190114_133831.jpg

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש יש לי רכב דומה שחוגג שנה בקרוב.

אני ביטחתי במגדל ללא דרישות מיגון, מקיף עלה 6700. יקר אבל יתרון גדול שקיבלתי את האוטו ללא שום התקנות מקומיות.

תמונה גשומה מהיום

[ATTACH=CONFIG]514706[/ATTACH]

אותו רכב בדיוק למה דומה :-o

איך עברה איתו השנה הראשונה ? יש למה לצפות ?

וגם אני לא עברתי כלל התקנות בגיל קאר, את האיתורן התקנתי אצל חבר בעסק ועשו עבודה יותר ממעולה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, יופי של מכונית. זאת בסה״כ מכונית מעולה גם עם מנועים צנועים יותר,

אבל עוד לא קם רכב ש-245 כ״ס עשו לו רע...

סידור קל של חישוקים וצביעה מחודשת של הקאליפרים לצבע נורמלי, והיא תהפוך לסליפרית (אל תטרח, כן?).

טוב שלא התפשרת על התקנות מקומיות מפוקפקות, כל הכבוד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט סקסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול לחשוב על המון תיאורים לאוקטביה. אני מאוד אוהב את הvRS וגם היתה תקופה שחיפשתי אחת. סקסית זה לא אחד מהם.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

יפה מאד,

לא באמת סליפרית בצבע הזה עם הג'אנט הזה...

בלבן היא נראת מונית.

בכל מקרה תתחדש!

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - למה בלאון החדשה יש 190 כ"ס עם 2.0 TSI ופה יש 245 כ"ס עם (לכאורה) אותו מנוע?

ההבדל הוא רק בתוכנת ניהול המנוע? או שלסקודה יש מנוע "יותר טוב"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אחד הרכבים המעניינים, שמידי פעם עדיין מושך את שימת ליבי. איך הצליל? בדור קודם הגיע מהרמקולים וביאס.... היום זה עדיין כך או שמגיע מהמנוע ואיך נשמע?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...