Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה Vrs 245, רשמים ראשוניים מהרכב החדש

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמנו נהגתי בגולף דור4 שנת 2000 עם מנוע 2.0 ליטר ידנית (115 כ"ס).

התאוצה של הרכב מ-0 ל-100 שארכה כ-10.5~ שניות, הייתה זריזה יחסית לזמנים של אז.

עמדה לידי גולף דור 2 ברמזור. היא הייתה ישנה יחסית והייתי בטוח שאני הולך להשאיר לה אבק ומיד נמרח לי חיוך דבילי על הפנים..

הוא נתן לחיצה והשאיר אותי הרבה מאחור!! מהרעש שבקע כשהוא נתן קיק ושעון הגדישה שפתאום צץ לו איך שהרכב חלף על פניי, הסתבר לי שהיא משופרת עם טורבו.

סליפרית אמיתית :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אגדה אורבנית מספרת על סקודה ראפיד פשוטה עם מדבקות של חברה כלשהיא שמסתובבת בכבישי ארצנו. מושתלת מנוע גיר מחשב של שירוקו 2.0.

טסט הוא כבר לא יעבור...

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רכב טוב. מעניין איזה צליל יש לו ואיך הוא בסיבובים.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב טוב. מעניין איזה צליל יש לו ואיך הוא בסיבובים.

בסיבובם מעולה ההגה סה"כ 2.11 סיבובים ויש דפרנציאל שגם בא לידיי ביטוי.

הסאונד משעמם ושקט מאוד, זה הדבר שהכי מפריע לי ברכב, לצורך העיניין הקופרה והגיטיי פרפורמנס הסאוד טוב בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בסיבובם מעולה ההגה סה"כ 2.11 סיבובים ויש דפרנציאל שגם בא לידיי ביטוי.

הסאונד משעמם ושקט מאוד, זה הדבר שהכי מפריע לי ברכב, לצורך העיניין הקופרה והגיטיי פרפורמנס הסאוד טוב בהרבה.

אף פעם לא אהבתי רכבים עם ״בעיות במערכת העיכול״. שמפליצים כל 2 שניות.

קח בחשבון שאפשר לסדר את זה בקלות עם תוכנה / ביטול ממיר או משהו כזה לא זוכר בדיוק מה התהליך.

איך האוטו חוץ מזה?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מעולה. תתחדש! ראיתי בפורומים בחו"ל שניתן לרכוש את הרכב עם הלוח מחוונים הדיגיטלי שיש באודי וכבר בגולף והסיאט החדשות, זה הוצע לך כאופציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
הרכב נראה מעולה. תתחדש! ראיתי בפורומים בחו"ל שניתן לרכוש את הרכב עם הלוח מחוונים הדיגיטלי שיש באודי וכבר בגולף והסיאט החדשות, זה הוצע לך כאופציה?

האמת שלא הציעו לי, שאלתי על זה לבד ואמרו לי שלא מייבאים את זה לישראל כרגע...

אף פעם לא אהבתי רכבים עם ״בעיות במערכת העיכול״. שמפליצים כל 2 שניות.

קח בחשבון שאפשר לסדר את זה בקלות עם תוכנה / ביטול ממיר או משהו כזה לא זוכר בדיוק מה התהליך.

איך האוטו חוץ מזה?

הרכב פצצה, עברנו ביחד כבר כ 3K ואני מאוד נהנה מכל שניה, נוח ומרגיש כמו רכב מנהלים מפואר ביום יום וכשצריך נותן בראש יפה !

ללא ספק הבחירה הכי טובה בסכום הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...