Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיני-משפחתי לאדם גבוה

נדב_מחפש_רכב
שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני בגובה של כשני מטרים ומחפש רכב קטן יחסית (מיני משפחתי) וזה שילוב קצת בעייתי. לא תמיד ניתן להכניס את הרגליים מתחת להגה ולא תמיד ניתן לראות רמוזורים/תמרורים בגלל גובה הרכב.

כמו אצל כולם, היכולות הכספיות מוגבלות (רצוי לקנות בפחות מ- 45-50 )

אך עדיין מעוניין ברכב אמין יחסית עם עלויות מוסך נמוכות.

על אילו דגמים אתם ממליצים?

המליצו לי על מאזדה 2 וזה רכב מצויין אך קשה למצוא משהו חדש יחסית ועם קילומטראז' טוב.

הציעו לי מליסינג יד שניה ב- 40,000 עם 100000 קילומטרים אך לא הייתי שקט בעקבות בדיקה במוסך.

אולי כדאי ללכת לכיוון רכבים כמו פורד, שברולט או אופל מליסינג ולחפש עם יחסית מעט קילומטראז'?

בכלל, אם מתכוון להתשמש ברכב למשך כשלוש שנים (ואקנה משהו מאזור 2015), איזה קילומטראז' לא כדאי לעבור כשקונים רכב?

אולי במקרה כמו שלי, עדיף לקחת משהו כמו טויוטה יאריס בליסינג במקום לרכוש יד שניה? (מסיבות שונות, יותר קל לי כספית מלהוסיף כסף לרכב כזה יד שניה).

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לנסות לנסוע ברכבים האלה ואז להחליט אם זה נוח לך. לדעתי אם אתה יכול לרכוש מאזדה 2 עדיף.. תחפור קצת באינטרנט עד שתמצא עסקה טובה, בסוף זה מגיע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2011 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...