Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז טלוויזיה אינטרנטית, למה בעצם לא?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

+1

בלי תשתית אינטרנט מהירה ויציבה אין טעם להיתעסק עם טלויזיה אינטרנטית, זה מתסכל.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

Ooga, במידה ויש לך טלוויזיה 4K, תנסה לוודא שהאפשרות של HDR בסטרימר פועלת, משום מה כשהחלפתי את הטלווזיה ל4K אז השידור חי והשידורים של השבוע שהיה היו רצים עם תקיעות קטנות עד שהפעלתי את האפשרות והכל הפך לפיקס.

hwgeek - חד משמעית אתה צודק. גם אם זה אינטרנט של 40 מגה, אם הוא יציב הכל יעבוד מושלם, אם הוא לא יציב זה לא כייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוח הנושא אני משלם עבור הוט אצל אמא שלי 170+- שקלים בחודש בשביל 2-3 ערוצים :? מאוד רוצה לעשות לה טלוויזיית אינטרנט העניין הוא שאין לה תשתית אינטרנט בבית כי היא פשוט לא צריכה (גולשת מהפלאפון והכול בסדר) האם יש אופציות בסביבות אותה גזרת מחיר או זול יותר לטלוויזיה אינטרנטית טובה? היא צריכה בעיקר ערוצים ברוסית ויהיה לא רע אם תהיה ספרייה טובה וכו... (למרות שספרייה אני יכול לשים לה מפופקורן או מZONA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוח הנושא אני משלם עבור הוט אצל אמא שלי 170+- שקלים בחודש בשביל 2-3 ערוצים :? מאוד רוצה לעשות לה טלוויזיית אינטרנט העניין הוא שאין לה תשתית אינטרנט בבית כי היא פשוט לא צריכה (גולשת מהפלאפון והכול בסדר) האם יש אופציות בסביבות אותה גזרת מחיר או זול יותר לטלוויזיה אינטרנטית טובה? היא צריכה בעיקר ערוצים ברוסית ויהיה לא רע אם תהיה ספרייה טובה וכו... (למרות שספרייה אני יכול לשים לה מפופקורן או מZONA.

ב 120 יש את המלסול הצר

https://www.hot.net.il/handlers/GetFile.ashx?fileId=e52a568a-ed9e-42d7-b589-5b9827207e66

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

עדכון:

היה לי מחסור בערוצי דיסקברי. (מכור של "איך עושים את זה" ו"איך זה עובד" וכו..)

קפצה לי מודעה של StingTV, שידוע לי שהם של חברת יס ולהם יש את הערוץ ונכנסתי לבדוק. ראיתי שהם מפצלים חבילות, נכנסתי וישר קפץ לי "חבילת ערוץ המדע" וזה עולה 29 שקלים בחודש.

ז"א מי שאינו צופה הדוק בסרטים\סדרות באופן קבוע ואינו צריך שלל ערוצים יכול לרכוש תוכן טלוויזיוני מינימאלי בסכום מזערי.

החבילה כוללת 2 ערוצי נשיאונל, 2 ערוצי דיסקברי ואת הערוץ Animal Planet. כמובן שמתווספים אליהם כל הערוצים הישראלים כאן 11, 12, 13, 14 ועוד כמה וזה בחינם.

מי שבכל זאת צריך סרטים\סדרות זה לא משהו שמנוי ב30 שקל בנטפליקס לא יפתור, מי שאינו זקוק לכתוביות בעברית ואנגלית מספיק לו יכול לנסות לעשות מנוי באמזון פריים עבור 3 דולר לחודש בחצי השנה הראשונה ואז 6 דולר.

כמובן שנרשמתי לחודש ניסיון בחינם בסטינג TV לראות איך זה ואם אני בכלל זקוק לזה, חייב לציין שהממשק של סטינג מזעזע לעומת הממשק של סלקום, חסר שם כמה אפשרויות, הוא איטי יחסית בדפדפוף בתפריט וממש מציק לי שב"שבוע שהיה" שאפשר לראות תכנים אחורה הם לא חותכים את הפרסומות מה שסלקום כן עושים. מעבר לכך ללא ספק זה עושה את העבודה, בטח ב29 שקל לחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רואה בעיקר את ערוצי המדע וההיסטוריה, זה הכי נחמד סתם לזפזפ בהם כשרוצים לראות משהו מהיר , אבל חסר לי שאין בסטינג את ערוץ ההיסטוריה.

גם יש להם הגבלה שניתן לראות אותם רק דרך סטרימרים וגם אז זה לא עובד על סטרימרים שעברו רוט.

זה די מסורבל, אני לא מבין למה הם לא נותנים לצפות דרך הדפדפן, כמו שיש בנטפליקס ובאמזון ואפילו ביס גו.

זה הכי פשוט שיש. או שיוציאו אפליקציה למחשב האישי.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה סטרימרים שעברו רוט? שהאנדרואיד לא נקי? אני אוכל לבדוק את זה על הטאבלט Chuwi שיש לי.. גם נטפליקס לא הופיע לי שם בחנות כנראה מאותה הסיבה אבל הם נותנים קישור להורדה במידה וזה קרה.

בנוגע לצפייה מהדפדפן זה עוד תחזוקה שעולה כסף אז אני לא חושב שגם יהיה להם דבר כזה.. היחידים אולי שישדרגו לזה בהמשך אלה סלקום ופרטנר.

ערוץ ההיסטוריה אכן חסר אבל גם כשהייתה לי גישה אליו הייתי רואה אותו פחות ויותר נשיאונל ודיסקברי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי על 2 מכשירים, סטיק אנדרואיד MK808 שמשומש אצלי בבסיס ומותקן עליו אנדרואיד מקוסטם שאני התקנתי וזה לא עבד, רשם "לא ניתן לנגן על מכשירים פרוצים", אבל בטאבלט שלי זה עבד מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זאת ההודעה שגם אני קיבלתי.

לגבי צפיה דרך הדפדפן, מוזר שיס כן מאפשרת את זה ביס גו, אבל לא בסטינג.

בכל מקרה זה חלק מהסטנדרט בכל חברות האמריקאיות, אז מדוע שביס לא יאפשרו צפיה בסטינג דרך המחשב האישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בבית יס או הוט כבר יותר מעשור.

הדבר היחיד שאני משלם עליו בחודש זה 100 ש"ח על אינטרנט ותשתית.

ליד כל טלוויזיה בבית יש סטרימר מבוסס וינדאוס שעלו לי 300-500 ש"ח לאחד לפני יותר מ4 שנים.

לפני זה היו מחוברים אליהם מחשבים.

בנוסף כל טלוויזה מחוברת לממיר עידן פלוס.

להורי המבוגרים אני משלם 10$ לחודש מנוי פרימיום לאתר תוכן רוסי עם מאות ערוצים והם מבסוטים ממנו כבר המון שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...