Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז טלוויזיה אינטרנטית, למה בעצם לא?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתם חוזרים שוב ושוב על עניין ״התשתית לא מספיקה״

בא נעשה פעם אחת ולתמיד סדר בזה - כמעט כל הספקים של טלוויזיה באינטרנט משתמשים בHLS - שהיא טכנולוגיה שיודעת להתאים את עצמה לרוחב הפס הזמין.

בנוסף לזה - סטרים של HLS באיכות 1080P הוא עד 10 מגהביט ...

4K בהיסחפות 50.

(ואני מגזים למעלה בשני המספרים האלו)

איכות 720P סבירה לגמרי לצפייה זה כבר 2 מגהביט בערך - שזה כבר רוחב פס שלכל אחד יש בבית.

עכשיו - אם התשתית שלכם לא מספיקה לזה - יש לכם בעיה - אחרת.

ספציפית לגבי:

כשהייתי בארץ ועם ילדים קטנים - עידן פלוס וחיבור לאינטרנט - עם סטרימר (בוקסי) שהוחלף באפל טיוי. הפסקתי לשלם להוט ב2007 כשעידן פלוס רק יצא לדעתי.

בשנים האחרונות פה - אני משתמש בPlex כל הזמן + הולו + נטפליקס.

אני משלם על כבלים - בעיקר כי זה פותח לגמרי את כל האפליקציות ילדים (דיסני , ניק ג׳וניור) ומבוגרים באפל טיוי שלא קל למצא את התכנים העדכניים שלהם אונליין. ההפרש בין החבילת אינטרנט שלי לבד (1 ג׳יגה סימטרי - מקבל את כל הרוחב פס הזה בצורה קבועה עם חיבור חוטי , וסביב ה300-400 למכשיר בWIFI - ראוטר מש פרטי) הוא סביב ה15 דולר - ובשביל זה שווה את השקט. את הממיר עצמו לא הדלקתי כבר שנתיים. (כאמור רק בגלל שמנוי לכבלים = יוזר שפותח את כל התוכן של הערוצים בחבילה בכל האפליקציות של הערוצים - כולל שידור חי וVOD)

מכיוון שזו ארה״ב וטורנטים לא חוקיים - אני משתמש בSeedBox שמריץ טורנט ושרת Plex ומחובר במהירות 20GB לאינטרנט ועם שטח איכסון של 1.5 ג׳יגה. זה לגמרי פותר אותי מכל צורך להתעסק ולאכסן - וככה יש לי גישה עם פרופילים ועידכון מה ראיתי מתי וכו - מכל מכשיר (טלוויזיה , פלאפון , מחשב) מכל מקום.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נשמע מאוד מסובך.

לגבי התשתית. כשהיה לי 100 מגה של בזק (בפועל בספיד טסט קיבלתי 60) באמת לנטפליקס לקח כמה שניות עד שהתמונה התייצבה על האיכות הטובה וגם במונדיאל היו בעיות בשידור שנקטע.

אבל עכשיו עברתי לסיבים האופטיים של פרטנר והכל זורם חלק.

עשיתי את ה 200 מגה כי התוספת של 20 ש"ח ל 1000 נראתה לי מיותרת. בכל מקרה הכי מצחיק שזה גם יוצא יותר

זול מהאינטרנט נחושת של בזק שהיה לי.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בבית יס או הוט כבר יותר מעשור.

הדבר היחיד שאני משלם עליו בחודש זה 100 ש"ח על אינטרנט ותשתית.

ליד כל טלוויזיה בבית יש סטרימר מבוסס וינדאוס שעלו לי 300-500 ש"ח לאחד לפני יותר מ4 שנים.

לפני זה היו מחוברים אליהם מחשבים.

בנוסף כל טלוויזה מחוברת לממיר עידן פלוס.

להורי המבוגרים אני משלם 10$ לחודש מנוי פרימיום לאתר תוכן רוסי עם מאות ערוצים והם מבסוטים ממנו כבר המון שנים.

אפשר קישור לאתר?

האם כל הערוצים שם רצים רציף ללא תקיעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מאוד מסובך.

לגבי התשתית. כשהיה לי 100 מגה של בזק (בפועל בספיד טסט קיבלתי 60) באמת לנטפליקס לקח כמה שניות עד שהתמונה התייצבה על האיכות הטובה וגם במונדיאל היו בעיות בשידור שנקטע.

אבל עכשיו עברתי לסיבים האופטיים של פרטנר והכל זורם חלק.

עשיתי את ה 200 מגה כי התוספת של 20 ש"ח ל 1000 נראתה לי מיותרת. בכל מקרה הכי מצחיק שזה גם יוצא יותר

זול מהאינטרנט נחושת של בזק שהיה לי.

זה בעיקר נשמע מסובך.

התפעול היומיומי זה הכל דרך האפל טיוי וכל ההורדות לטורנטים דרך ממשק ווב.

אין יותר פשוט מזה - גם הילדה בת ה5 שלי כבר שנה מתפעלת את זה לבד.

עכשיו גם ב100 מגה , 60 מגה או אפילו 30 מגה - בתשתית נורמאלית הכל אמור לפעול לך חלק לגמרי.

בין 60 ל200 מגה בשביל להזרים 1080P של טלוויזיה אינטרנטית - אין שום משמעות.

אז או שיש לך ראוטר חלש , או שאתה הורג חיבור עם Upload גרוע עם המון טורנטים , או שהספיקת מעפנה (תשתית זה חצי מהסיפור ולרוב לא החלק הבעייתי) או לא יודע.

אבל ההפרש ברוחב הפס בחיבור הביתי הוא לא פונקציה.

(״במקרה״ אני עובד עם סטרימינג של וידאו במובייל , טלוויזיות וכו ב7 שנים האחרונות...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בבית יס או הוט כבר יותר מעשור.

הדבר היחיד שאני משלם עליו בחודש זה 100 ש"ח על אינטרנט ותשתית.

ליד כל טלוויזיה בבית יש סטרימר מבוסס וינדאוס שעלו לי 300-500 ש"ח לאחד לפני יותר מ4 שנים.

לפני זה היו מחוברים אליהם מחשבים.

בנוסף כל טלוויזה מחוברת לממיר עידן פלוס.

להורי המבוגרים אני משלם 10$ לחודש מנוי פרימיום לאתר תוכן רוסי עם מאות ערוצים והם מבסוטים ממנו כבר המון שנים.

אתה יכול לשתף אותי בכתובת או שם האתר לתוכן הרוסי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...