Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Falken ZE914 התייבשו לאחר שנתיים וחצי שימוש, מחפש מקום טוב להתקנת Goodyear

itziks
שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטויוטה פריוס שלי הרכבתי רביעיה(לא זוכר אם בדיוק במידה שלך אבל בקוטר 15) וגם היא הייתה בייצור תורכי

את הדבר טרחתי לברר אחרי ההתקננ אך הצמיגים שירתו אותי נאמנה והיו חלקים שקטים וחסכוניים להפליא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה לי שזה צמיג טוב - אני בטוח שלא תצטער על רכישתו.

פריג'י - כשאתה כותב כזאת דעה נחרצת - כדאי שתגבה את מה שאתה כותב בעובדות. ולא תכתוב הערה סתמית.

הדעה נחרצת ולא סתמית. הדגם עצמו מאוד מוצלח ואני ממליץ עליו בעצמי מניסיון, אבל היו שמועות לגבי הייצור הטורקי, כמו גם הדגם הזול יותר איגל ספורט שאיננו מוצלח.

בנוסף דנלופ שזה אותו קונצרן מייצר טורקיה את ה spfm800 הגרוע, ומנגד הדעות לגבי הדגם הזה כאשר מיוצר בתאילנד פחות גרועות. לכן המלצתי לראות אם יש אופציות אחרות ולא להינעל ולהתפשר על התוצרת הטורקית שיכולה לאכזב.

לכן אני מבהיר שוב -

הדגם עצמו מעולה.

לגבי הייצור הטורקי - יש סימני שאלה לגבי האיכות.

הייתי בודק אם קיים דנלופ בלוריספונס, מישלן פרימסי או טויו cf2 במחיר קרוב

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלקן כאלה בדרך כלל לא מחזיקים מעמד יותר משנתיים וחצי ( כאשר חונים בשמש).

מצד שני, המחיר שלהם (בחלק מהמידות) מאפשר להחליף בתדירות יותר גבוהה מאשר צמיגים ממותגים מובילים, ועדיין זה יהיה כלכלי.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם מישלין מתייבשים אחרי שנתיים וחצי.

הגודייר שרשמת מעולים. לך על זה!

אחרי 3 סטים של מישלין וגודייר פרפורמנס לפני אני חייב לומר שאתה טועה ומטעה,הגודייר {2 סטים בשני רכבים שונים} הראו סדקים ויובש כבר אחרי שנתיים {והם עוד היו ממש טריים},המישלין לא נגמרים,הסט הקודם של הפראמסי 3 ב307 היה 4.5 שנים ובקושי ראו סימני בלאי,החלפתי בגלל שזה היה כבר באמת יותר מדי זמן להחזיק צמיג על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר בדיקה עם ב.מ.ב יבואני Goodyear שנתוני הצמיג התורכי במידה 195/50/15 זהים בתכונותיהם ובאיכותם לאלו של הדגם האירופאי, הזמנתי רביעייה דרך "גלגלי המגן" לפי המחיר באתר יד-2 צמיגים.

בהמשך השבוע צפויה ההתקנה, אעדכן.

גם אני הזמנתי והתקנתי דרך גלגלי המגן, ממליץ על המקום.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 3 סטים של מישלין וגודייר פרפורמנס לפני אני חייב לומר שאתה טועה ומטעה,הגודייר {2 סטים בשני רכבים שונים} הראו סדקים ויובש כבר אחרי שנתיים {והם עוד היו ממש טריים},המישלין לא נגמרים,הסט הקודם של הפראמסי 3 ב307 היה 4.5 שנים ובקושי ראו סימני בלאי,החלפתי בגלל שזה היה כבר באמת יותר מדי זמן להחזיק צמיג על הרכב.

אני לא טועה ולא מטעה.

ברכב שלי משנת 2016 יש מישלן אנרג'י מהחברה, יבשים כמו הנגב בקיץ.

פרימסי צמיג מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שראית דיברתי לגבי פראמסי 3,לא אנרגי,היו לי לפני גם פרימאסי HP שהיו אפילו יותר טובים מה פראמסי 3,בכל מקרה הגודייר פרפורמנס בשני סטים על שני רכבים שונים הוכיחו שהם בינוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שהם בינוניים, אבל אם תקרא מבחנים תגלה שהם ממש לא בינוניים ופשוט ניצחו או השתוו בפרמטרים החשובים ובציון הכללי.

ומכיוון שיש לי סט כזה ואני מאוד מרוצה ממנו, אני חושב שהם אולי הצמיגים הכי טובים שניתן לקנות היום בסדר גודל מחיר שלהם.

אם נשווה לפאלקן או דנלופ spfm800 אין בכלל מקום להשוואות. וגם לא מול מישלן אנרג'י.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הצמיגים הגיעו ל"גלגלי המגן", ביקשתי שיקריאו לי את פרטי המדבקה שעל הצמיג לפני שאני מגיע והפלא ופלא: תכונות נחותות משל הדגם האירופאי. אחיזת כביש B, צריכת דלק C ורעש 69.

זה עוד אחרי שווידאתי מספר פעמים עם אור הנציגה של ב.מ.ב שהתכונות זהות וביקשתי שיקריאו לי אותם מפורשות.

מכעיס מאוד!

אשמח להמלצות לצמיג אחר בסביבת מחיר של 1200-1400 ש"ח לרביעייה (כרגע Dunlop BluResponse על הכוונת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לך פות"ש

לפי האתר של גודייר האירופאי הצמיג הזה במידה הספציפית קיים רק עם תווית אירופית:

c fuel

a wet handling

67db

משמע הצמיג הטורקי הוא קומבינה מקומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליבואן דנלופ לצערנו יש אתר לא מעודכן ולא מדויק. נראה שהוא חי מלמכור spfm800.

מה שכן, יש מענה טלפוני במכירות ואומרים לך איזה דגם יש במלאי אם אתה שואל ספציפית וגם שנת ייצור. אבל לא ניתן לקנות טלפונית, רק דרך האתר והמחירים שם, אפעס, לא ממש תחרותיים.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הסכום המרבי שאתה מוכן להשקיע, אבל יש גם את CONTINENTAL CONTI PREMIUM CONTACT 5 המעולים בסביבות 400 שקלים.

https://tires.yad2.co.il/tire-service?tire=2459&cs=1&diameter=5&aspectRatio=12&width=17

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...