Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע pure-tech 1.2 של פיג'ו-סיטרואן, בעייתי?

vxlan
שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחזיק פיג'ו 208 ידנית במשך שנתיים וחצי.

מעולם לא הייתה לי שום בעיה, נכנס למוסך רק בשביל הטיפולים.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרסת 130 כ"ס הגעתי בעצמי ל-85 לפני המכירה, הכל היה בסדר גם בטיימינג וגם במצתים. היה רק ריקול של המצתים באותו זמן. מישהו אמר לי שהמנועים שהלכו זאת הייתה בעיית המצתים (נמסים) בסדרה מסוימת ולא הטיימינג, אבל צריך לאמת את זה.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 308 1.2 pure-tech מהסדרה הראשונה שיובאה לארץ (2014).

בינתיים עם 72,000 ק"מ, 0 תקלות במנוע ובכלל. צריכת שמן אפסית, ופעם בשנה אני משתעשע בבדיקת "0-100",

רק כאיזו אינדיקציה כללית אם משהו "התעייף". גם בזה אין שינוי (9.5 שניות).

מקווה שימשיך ככה... אעדכן בשרשור המעקב שלי מה המצב בטיפול 75 בקרוב. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר לטורבו. הבעיה היא ברצועת מנוע.

ומי מספר לך את זה למשל ? אני מכיר לא מעט מכוניות עם מנועים כאלו, עם ובלי טורבו ( אחת מהן שאני מכיר מקרוב מאוד אצל בת משפחה היא 208 1.2 אטמוספרית עם גיר רובוטי וכבר מתנדנדת לכיוון ה 100K ק"מ ). עד כה מכל אלו, לרבות כמה 308 ליסינג שכבר שכחו איך נראה המספר הזה, קצת רחוק מדי לאחור בשבילן, לא היתה ולו אחת עם בעיה מכנית מאלו שסוזוקי כידוע בכלל לא כוללים במדריך מהעדר שימוש. אבל אני, כמו אחרים כאן, לא יכול לשמש מדד מייצג לענין ולכן אני חוזר שוב על ההמלצה לחפש ברשת אינדיקציה לבעייתיות קיימת רווחת ואינדיקטיבית במנועים הללו, אי אפשר להסתיר דבר שכזה.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 308 1.2 ו190000ק"מ בלי שום בעיה,אם באמת הייתה בעיה היה ניתן להשיג מידע בגוגל,אני בדקתי ואין שום דבר..מעבר לכך שאלתי את מנהל העבודה במוסך שאני מטפל,הוא אמר לי שהייתה החלפת מנוע אחת בליסינג בגלל שלא בוצע טיפול בכלל במשך שלוש שנים ו110000ק"מ..

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם השכן של ההורים שלו (מחזיק ברכב כמו שלי משנתון קודם). גם הוא נכנס למוסך בשביל לבצע טיפולים בלבד (הוא כבר עבר את ה100K ק"מ).

לי זה נשמע יותר כמו רכבים ספציפיים ופחות כמו "תופעה" או "מחלה של הרכב".

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

אני עם 208 2015

יד ראשונה, הלך מנוע ה 56000

בגלל בעיה באחד המצתים שהתפרק בתוך המנוע.

איך שהבנתי התקלה הייתה בסדרת מצתים בעייתית, בטיפול 45000 הוחלפו בטיפול והתחילו התקלות, וב- 56000 הלך המנוע.

הוחלף המנוע במיידי במנוע חדש תוך 5 ימים, כולל פיצוי וכו'.

כרגע הרכב עומד על 88 אלף ק"מ, נוסע חלק כמו חדש.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי odai
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2162 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...