Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקולוס ריפט - GAME CHANGER

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ועכשיו, שאלת המיליון דולר.

כיוון שלי כבר אין זמן בכלל להשתמש בריפט, איך אפשר לחבר את התאומים בני החצי שנה לריפט שיתנו שעתיים שקט שאוכל לשחק לפחות באקסבוקס? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורקים עליו קצת יותר מכמה VMים עם כמה IDEs ברקע והוא נחנק.

אמרת VM אמרת הכול. לפני שאתה מאשים את הלפטופ,

תעבוד כמו בנאדם עם לינוקס מ-ו-ב-נ-ה, ותפתח כמה dockers שבא לך.

אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה של לא מעט חברות, לעבוד כל החיים בתוך vms. מטופש.

מברג זה לברגים, פטיש זה למסמרים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרת VM אמרת הכול. לפני שאתה מאשים את הלפטופ,

תעבוד כמו בנאדם עם לינוקס מ-ו-ב-נ-ה, ותפתח כמה dockers שבא לך.

אף פעם לא הבנתי את הקטע הזה של לא מעט חברות, לעבוד כל החיים בתוך vms. מטופש.

מברג זה לברגים, פטיש זה למסמרים.

אני מסכין איתך לגמרי שלעבוד בתוך VM זה מעצבן ומפגר, אבל זה לא המקרה אצלי:

אני Security Researcher, ואם אני חוקר דברים בווינדווס אני צריך מכונת ווינדווס - וזה לא נוח לעבוד בענן ולכן אני מעדיף לעבוד עם מכונה לוקאלית - מה שלוקח המון משאבים. בגלל שזה משהו שאני עושה גם בזמני החופשי בבית, ההבדלים בין הלפטופ לדסקטופ בבית מורגשים מאוד [כי אני עושה את אותן פעולות].

בסופו של יום אני ממש מתחרט על זה שביקשתי לפטופ, גם עלה לחברה איזה 10K וגם נותן עבודה הרבה פחות מדסקטופ בחצי מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסברת את עצמך מעולה, מקבל.

10k זה נקרא ״חוסכים עליך״.

מקבוק פרו סטנדרטי עולה כמעט כפול (צריך גם לפתח גם ב-iOS אז אין אלטרנטיבה).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

הקפצה קלה של 3 שנים..  קניתי מאמזון את ה OCULUS QUEST 2 128GB שעלה סה"כ 1200 ש"ח עד הבית, ואני חייב להודות שאני עדיין בהלם מהדבר הזה !

לא יצא לי לנסות את הדגמים הקודמים (הRIFT או הGO) אבל הדבר הזה פשוט אדיר ! קודם כל הוא עובד באופן עצמאי, משקף על הראש ושני בקרים בידיים, וזהו.

הסוללה מספיקה לכשעתיים משחק, ואפשר תמיד לחבר סוללה חיצונית ולהגיע בכיף גם ל-8 שעות למי שיש סיבולת לזה.

החוויה היא באמת IMMERSIVE, הרזולוציה טובה ביחס למה שציפיתי (כמובן שיש מקום לשיפור), הכל עובד חלק ומהר, אני וכל מי שנתתי לו לנסות - לא נתקל בבעיה של בחילה או סחרחורת וכאלה.  מגניב מאד שיש אפשרות של CAST לטלויזיה וככה גם מי שמסביב יכול להיות שותף לחוויה ולא רק לראות אידיוט שעושה תנועות מוזרות.

בהתחלה המכשיר פותח מצלמה (גרועה) ומאפשר לך לסמן ב'עולם האמיתי' את גבולות המרחב שאתה יכול לנוע בו, ככה ברגע שאתה חורג ממנו נדלקת לך בתצוגה גדר וירטואלית ואפשר להגדיר גם שהעולם האמיתי מוצג במקום הוירטואלי.

קל מאד לתפעל את העסק אחרי 2 דקות של התאקלמות לשליטה בתפריטים באמצעות הבקרים.

יש משחקים חינמיים, אבל רוב הטובים עולים כסף, בין 10 ל-40 דולר לרוב, קניתי כבר 6-7. דברים שניסיתי :

- פינג פונג - מטורףףףף !!! רק בשביל זה היה שווה. המשחק מאד ריאליסטי מבחינה פיזיקלית וגם הגרפיקה מעולה, אתה ממש מרגיש במשחק אמיתי. אפשר לשחק מול אנשים אחרים און ליין ולדבר איתם בקולכם תוך כדי, ממש כמו בחיים, זה ממש מגניב. מצאתי את עצמי רטוב מזיעה אחרי שעה של משחק אינטנסיבי מול נער בן 16 מרמת גן שקרע אותי.

- פוקר - אדיר, ממש יושבים בשולחן פוקר עם אנשים אחרים, מרימים צ'יפים בידיים, מרימים קלפים, דופקים על השולחן, מקשקשים תוך כדי, גאוני. 

- סימולטור טיסה (אני חובב טיסה), קצת קשה להתרגל לשליטה, אפשר או ממש לשים את היד על סטיק ומצערת וירטואלים, או להשתמש בסטיקים הקטנים שיש על הבקרים.
החוויה אדירה כי יש לך יכולת מבט עם הראש לכל כיוון כמו במטוס אמיתי.

- איגרוף - שיחקתי ממש כמה דקות והתעייפתי, זה אשכרה אימון כושר.

- סרטונים ביוטיוב/פייסבוק שצולמו במצלמת 360  - חויה ממש לצפות ככה. נגיד סרטון שצולם מרחפן בהרי האלפים, אתה ממש מקבל פחד גבהים ומתרגש מהנוף כאילו אתה שם באמת.

- נטפליקס - החוויה היא כזאת שאתה יושב על ספה וירטואלית בסלון וירטואלי וצופה בטלויזיה ענקית (85" בערך) בתוכן שאתה רוצה בנטפליקס, זה מגניב לגמרי אבל הרזולוציה לא כמו בטלויזיה אמיתית. זה פתרון נחמד לטיסות נגיד.

- משחקי יריות - מדהים ! גם היכולת להביט מסביב, להתכופף, לדקור וגם התפעול של הנשקים עם הידיים ממש, להחזיק את הנשק, להכניס מחסנית, לדרוך, הכל צריך לעשות כמו במציאות.

זה אצלי פחות משבוע אז זה מה שהספקתי. יש אפשרות גם לחבר למחשב ולהעביר את התצוגה מהמחשב למשקפיים, למשחקים תומכים, המחשב שלי לא מספיק חזק אז זה כרגע לא רלוונטי לי.

בקיצור - זה אחד הגאדג'טים הכי מגניבים שהיו לי, ממליץ בחום !

https://www.amazon.com/gp/product/B099VMT8VZ/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

• אהבתי 2

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...