Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן ג'וק VS מאזדה 2 דמיו

max987
שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ברשותכם התייעצות זריזה.

אני צריך לקבל רכב חדש מהעבודה והאופציות שלי הן ניסאן ג'וק או מאזדה 2 דמיו, שתיהן דגם 2018.

השיקולים שלי פרקטיים בלבד, בגלל שזה רכב חברה ענייני עלויות טיפול/מוסכים/צריכת דלק וכו לא רלוונטים.

יש לי ילד קטן שצריך כיסא מאחור ואני יודע ששתי הרכבים הם לא בדיוק רכבים משפחתיים אבל זה מה יש.

אז מה דעתכם מבחינה פרקטית? איך שתיהן מתמודדות בצפיפות החלל הפנימי, גודל תא המטען, מזגן ואבזור וכו'?

מהבדיקה הראשונית שעשיתי לנראה שהג'וק קצת יותר פרקטי אבל המאזדה יותר איכותית. נורא מהפריע לי אגב שהג'וק כל כל מכוער...

אז מה דעתכם?

תודה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות מהנתונים על הנייר המאזדה ארוכה יותר ועם בסיס גלגלים ארוך יותר מהג'וק.

לזכותה גם תא מטען גדול יותר.

יש לה יתרון גם בדמות מערכת לבלימה אוטונומית שבג'וק אין, וגם הביצועים טובים יותר.

אני הייתי מעדיף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אתה צודק לגמרי והיא גם הרבה יותר נעימה לעין אבל מה שעדיין גורם לי לשקול את הג'וק זה ההאצ'בק והאוםציה לקפל את המושבים האחוריים. בגלל ההאצ'בק האופציה לניצול של התא מטען גם אם הוא קטן יותר היא יותר גדולה בגלל סף המטען של תאי המטען הרגילים וכשמקפלים את המושבים זה הופך למפלצת שיכולה להכיל גם מקרר... בכל השאר אתה צודק לגמרי.

לפחות מהנתונים על הנייר המאזדה ארוכה יותר ועם בסיס גלגלים ארוך יותר מהג'וק.

לזכותה גם תא מטען גדול יותר.

יש לה יתרון גם בדמות מערכת לבלימה אוטונומית שבג'וק אין, וגם הביצועים טובים יותר.

אני הייתי מעדיף אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על המאזדה - הבגאז׳ ענק ומאוד פרקטי למשפחה והרכב מאוד מהנה לנהיגה.

באופן אישי אני גם מאוד מרוצה ממערכת הבידור שמאפשר שליטה באמצעות סוג של חוגה תוך כדי נהיגה וממערכות הבטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...