Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

14 ק"מ לעבודה - אופניים חשמליים?

mightybear
שימו לב! השרשור הזה בן 2249 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

^

שים לב שלא דיברתי על זמן הנסיעה, אלא על הבטיחות. ביום שיהיה מסלול אופניים ייעודי מקרית אונו עד לבורסה (ואני בספק שאחיה עד אז), אשמח לנסוע עם אופניים (למרות שאני לא בטוח כמה זה תענוג בקיץ).

חוץ מזה, בשעות שאני עובד אין מי יודע מה פקקים (אני עולה לאוטובוס בסביבות 6:30 וחוזר בצהריים המוקדמים), כך שלא מדובר בנסיעות מהגהינום שבדר"כ מתארים כאן, לא מבחינת תנועה ולא מבחינת צפיפות האוכלוסין בתוך האוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למדתי במשך חצי שנה בקרליבך. הייתי נכנס עם רכב עד איזור המסגר ומחנה שם בחינם וממשיך משם עם קורקינט חשמלי. החסכון בזמן למחיר חניה בחניון TLV היה ניכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופניים חשמליים בכיף מגיעים ל40 קמש

מקריית אונו לבורסה אין שום בעיה לנסוע עם אופניים חשמליים

Sent from my iPhone using Tapatalk

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שביל לאופניים, סע על הכביש

נוסעים על זבוטינסקי בכביש

כבר חשבתי שמצאת דרך עדיפה על המסלול של קו 68\268. מילא היית נוסע בדרך השלום\גבעתיים. אבל אם יש משהו שלא עושים, זה לנסוע עם אופניים על ז'בוטינסקי בכביש, בייחוד במצבו הנוכחי בעקבות עבודות הרכבת הקלה.

סורי, אין שביל לאופניים = לא נוסע. איש הישר בעיניו יעשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופניים חשמליים בכיף מגיעים ל40 קמש

אבל האופניים החשמליים מוגבלים ל25 קמ"ש לפי החוק.

איך אדון נכבד, ושומר חוק, יכול להגיע איתן ל-40?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממונוסון אתה יכול לנסוע לכפר חב"ד ולקחת משם רכבת.

אין טעם. עדיף לחנות בחניון של הנתיב המהיר ולהיכנס לתל אביב עם השאטל. השאטל יביא אותו ממש עד הכניסה לבניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למדתי במשך חצי שנה בקרליבך. הייתי נכנס עם רכב עד איזור המסגר ומחנה שם בחינם וממשיך משם עם קורקינט חשמלי. החסכון בזמן למחיר חניה בחניון TLV היה ניכר.

לא חשבתי על זה. הנקודה היא למצוא נקודה אופטימלית שיש בה גם חנייה ללא תשלום וגם נתיב אופניים. מכיוון שאני נוסע בעיקר דרך 'דרך הטייסים' בתל אביב, חשבתי על להחנות באזור הפארק וולפסון ומשם להגיע עם משהו חשמלי. מאזור הפארק כ70 אחוז מהדרך קיים בה שביל אופניים.

אין טעם. עדיף לחנות בחניון של הנתיב המהיר ולהיכנס לתל אביב עם השאטל. השאטל יביא אותו ממש עד הכניסה לבניין.

גם אפשרות שחשבתי עליה. השאלה היא מה התדירות של השאטלים? צריך לעשות כמה בדיקות. המרחק ממני לחנייה של הנתיב המהיר זה בערך 9 קילומטר - 12 דקות על פי ווייז. משם אני מניח שהשאטל עד לתחנה הראשונה שלו בצומת השלום זה עוד בערך 25 דקות פלוס מינוס. יכול באמת להיות שזה יעבוד.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלול: מקריית אונו נוסע על יצחק רבין כל יצחק רבין עד לקניון יש מסלול אופניים

משם חוצה את הקניון הגדול נוסע כל דרך אם המושבות כולה עם מסלול אופניים

עד לקניון איילון , נשאר עוד 3 קמ משם עד לבורסה עם מסלול אופניים

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל האופניים החשמליים מוגבלים ל25 קמ"ש לפי החוק.

איך אדון נכבד, ושומר חוק, יכול להגיע איתן ל-40?

בכבישי ישראל מותר לנסוע במהירות של 100-110 חוץ מכביש 6 , אדוני לא עובר את המהירות החוקית הזאת?

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר חשבתי שמצאת דרך עדיפה על המסלול של קו 68\268. מילא היית נוסע בדרך השלום\גבעתיים. אבל אם יש משהו שלא עושים, זה לנסוע עם אופניים על ז'בוטינסקי בכביש, בייחוד במצבו הנוכחי בעקבות עבודות הרכבת הקלה.

סורי, אין שביל לאופניים = לא נוסע. איש הישר בעיניו יעשה.

אני נוסע דרך גבעתיים. התנועה שם יחסית איטית ואני לא מרגיש שאני מסתכן במיוחד.

דרך השלום\אלוף שדה זה כמו כביש מהיר מנקודת מבט של רוכב אופניים, משתדל לא להתקרב לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אפשרות שחשבתי עליה. השאלה היא מה התדירות של השאטלים? צריך לעשות כמה בדיקות. המרחק ממני לחנייה של הנתיב המהיר זה בערך 9 קילומטר - 12 דקות על פי ווייז. משם אני מניח שהשאטל עד לתחנה הראשונה שלו בצומת השלום זה עוד בערך 25 דקות פלוס מינוס. יכול באמת להיות שזה יעבוד.

בשעות השיא יוצא שאטל כל 5 דקות.

ההערכה שלך לגבי משך הנסיעה די מדוייקת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...