Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשובה: = לא ב-Carsforum.

מחזק את מה ש- Falou אמר לך.

נמרוד, ממליץ לך להסתכל על זה. (אם יש לך כח תקשיב ל-3 הסרטונים בסדרה)

בקצרה - המיינד שלך בנה עבורך תסריט שלם איך החיים "אמורים" להראות ומהו "המודל" האופטימלי.

ואתה חושב וחי באשליה, שהסרט הזה שיצרת לעצמך בראש הוא האמת המוחלטת שכל העולם מתנהל על פיה.

צר לי לאכזב אותך, שקר וכזב.

כל גבר וכל אישה שקיימים הם עולם ומלואו.

והאמן לי, שאתה לא תרצה אישה שתרצה אותך בגלל הכסף שלך או האוטו החדש שאתה מתכוון לקנות.

אני יודע שזה קשה אבל נסה לראות את החיים קצת מחוץ לתסריט הבדיוני וההשוואתי שיצרת לעצמך.

אני לא אגיד "צריך" אבל יהיה טוב אם תגיע למצב שתגיד: אני נמרוד ואני אוהב את עצמי, ומקבל את עצמי בכל רמח איבריי.

גם אם אתה מחזיק אוטו ישן ומתפרק - זה לא משנה. גם אם יש לך מפרצים וחורים בשיער - זה לא משנה.

תאהב קודם כל את עצמך מבפנים...

תתכונן לצאת למסע הזה, אל תצפה שדברים יקרו בן-לילה אבל לדעתי האישית זה שווה יותר מכל קשר פוטנציאלי שיהיה לך.

תחייה את החיים שלך ​כפי שאתה רוצה לחיות אותם, ולא כפי שהסביבה הכתיבה לך.

אני מקווה שיבוא היום והרגע שבו תבין, שכל מה שקורה לך בראש הוא בסה"כ "סרט" שהמיינד שלך ברא והמציא ולא תמיד יש לו אחיזה במציאות.

נ.ב.

כל מה שרשמתי לך לא רלוונטי, עד שאתה לא מרגיש וחווה את זה בעצמך ובתוכך...

שיהיה בהצלחה.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, אבל גם אתה לא הייתה יוצא עם בחורה עם צפיפות שיער לקויה, סטטוס חברתי לקוי או אחוז שומן לקוי.

זה תכונה אנושית לכולם.

לא מותק.

זו תכונה שלך.

יש רק סוג אחד של בחורות שאני לא יוצא איתן - שקרניות.

כל השאר... תמיד אפשרי.

שמנה, רזה, סטטוס חברתי לא אופייני... הכל הולך.

כל זמן שתסתכל על עצמך ועל בני אדם בכלל כמו צ'ק ליסט מהלך, אתה לא תמצא שומדבר טוב במערכות היחסים שלך, לא רק עם נשים, בכלל.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר "סטטוס חברתי לקוי"

כמוני - חסר חסרים לחלוטין ועד שבאה מישהי היא כל עולמי וזה כבד עליה.

לא מותק.

זו תכונה שלך.

יש רק סוג אחד של בחורות שאני לא יוצא איתן - שקרניות.

כל השאר... תמיד אפשרי.

שמנה, רזה, סטטוס חברתי לא אופייני... הכל הולך.

כל זמן שתסתכל על עצמך ועל בני אדם בכלל כמו צ'ק ליסט מהלך, אתה לא תמצא שומדבר טוב במערכות היחסים שלך, לא רק עם נשים, בכלל.

האם יצאת פעם עם מישהי שמנה / שעירה כמו גבר / עם שפם / קירחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש טעם אסתטי, ואני לא נמשך למישהי מוזנחת, ויש דברים שאני נמשך אליהם יותר או פחות. אבל אין לי בעיה לצאת עם מישהי מלאה, למשל. קרחת נראה לי בסדר גמור. הכרתי מישהי קירחת שהיתה מאוד אטרקטיבית.

היו לי מערכות יחסים עם נשים מבוגרות ממני וגם הרבה יותר צעירות, למשל.

אתה מנסה לקחת דברים לקיצוניות, אבל אתה לא פוסל באופן קיצוני, אתה פוסל על שטויות, אותך, ולכן כנראה גם אחרות.

לא שאלת אותי, למשל, אם הייתי יוצא עם מישהי טיפשה? או שקרנית?

כי אתה שטחי. אתה גם מסתכל על עצמך באופן שטחי (כן/לא קרחת).

ככה אתה רוצה את היחסים שלך עם העולם (עזוב נשים, עם כל העולם!) שטחיים?

אם נשים לא רוצות אותך זה לא בגלל שאתה קירח, זה בגלל שאתה בנאדם שאיכפת לו מזה יותר מהכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבד עליה? לפי מה שסיפרת לי הכל זורם... מה אתה מתעסק בקטנות, נמרוד?

תהנה איתה.

הלוואי ולבת זוג שלי לא יהיו חברות, ככה הסיכויים שהן ינסו לסכסך קטנים. תתפלאו כמה הן משפיעות עליהן ברגע שהגבר ניגש להתחיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרירים גדולים, אחוז שומן נמוך, שיער שופע ומשכורת נחמדה - כולם ביחד הם סוד ההצלחה.

חברה שלי שמנה. איתה כבר 5 שנים. חשבתי שהמערכת היחסים הזו היא תהיה מאוד קצרה, וגיליתי שיש בן אדם מדהים. הבנתי גם שלאותה בחורה יש שאיפות בחיים ורוצה להתקדם ולחיות טוב בזכות עצמה. בסוף גלינו את עצמינו (לפני שנתיים) עוברים לדירה ראשונה ולומדים הנדסה (כל אחד עם המקצוע שלו).

אני גם מתחיל לאט לאט להקריח. הבטן בזמן האחרון גדלה, ולאט לאט קטנה. עודף כסף אין לי ואולי יהיה לי אחרי התואר.

לפי התיאור שלי, אני בר מזל, ואני חייב להציע נישואין, אחרת היא תברח (כי פעם היו לי שרירים יפים).

בעצם, מה אתה מקשיב לי? זו החברה היחידה שהייתה לי. אני מתפשר על כל דבר. אפילו על מכונית אני מתפשר (נוסע בגטס).

בעצם, במחשבה שניה - אתה צודק. הכי חשוב שהאישה תראה מיליון דולר וההיקף שלה יהיה מינימלי ומלא כסף. שיט, נכנסתי לדיכאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עדיין בשלבי טיולים בחיים שלה, במדינות ואנשים.. שחרר.

יש חוויה ולהמשיך.

.:wink:. כמו השכרת רכב מיוחד, הרבה ידיים ויש בו כייף, אבל כרגע לא לחיות איתו.

אייל.

תשמע, פעם אחרי פעם, התגובות שלך Spot on, וגם מעלות חיוך על הפנים :-D

מעולה, עשתה בשבילך את העבודה...

מה שטוב בעולם הזה שהוא גדול ורחב, ויש בו הרבה אפשרויות.

אוי, אין לך מושג עד כמה היא עשתה לי את העבודה...למרות שהייתי צריך to polarize, אבל מצויין שזה קרה. אני כבר התקדמתי, והיא, סיכוי מאוד סביר שתמצא את עצמה בגיל 30+ מתחילה להלחץ על זוגיות אמיתית, אבל זה כבר לא עניין שלי 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, תמונה של איש קירח רנדומלי שכל אישה הייתה מתה להכניס למיטה בכל עמוד. בואו נראה מי יקרה קודם. אני אשבר, או נמרוד יבין שלשפוט את עצמו כסכום כל שיערות זה מטופש.

התחלנו.

Bruce-Willis-Hot-Pictures.jpg

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כבד עליה? לפי מה שסיפרת לי הכל זורם... מה אתה מתעסק בקטנות, נמרוד?

תהנה איתה.

הלוואי ולבת זוג שלי לא יהיו חברות, ככה הסיכויים שהן ינסו לסכסך קטנים. תתפלאו כמה הן משפיעות עליהן ברגע שהגבר ניגש להתחיל.

למה שחברות ינסו לסכסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמישהו יחשוב שקרחת פוסלת אותו קטגורית מלהיות אטרקטיבי לנשים?

כל אחד והתירוץ שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שחברות ינסו לסכסך?

כנס לקבוצות בפייסבוק כמו " הגיון של אישה" וכאלה דברים. הן בעצמן צוחקות על זה.

בגדול, כבר שמעתי על המון מקרים שחברות משפיעות לטוב ולרע על הבחורה וכתוצאה מכך היא מגיעה להחלטה אם להמשיך עם הגבר או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שמישהו יחשוב שקרחת פוסלת אותו קטגורית מלהיות אטרקטיבי לנשים?

כל אחד והתירוץ שלו.

אחי, בן כמה אתה? כמה זמן אתה בזוגיות?

אולי קצת שכחת איך עובד העולם הזה, כאשר יש לכל בחורה עד הצע גברים גדול, באותו מחיר השקעה מצידה,

אין שום סיבה שהיא תלך עם סוזוקי אלטו (אני) כשגבר אמיתי מזרחי ויפה (מרצדס) ירצה אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2231 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...