Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה טוב! אסתכל על זה.

מאיפה הכרת את הבחורה שלך?

נראה מצוין! אני בעצמי שוקל לעשות את ההשתלה הזאת.

מהקיופיד.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שיקבלו לשם בחור קירח?

זה תכנית מסחרית. רק את היפים לוקחים.

דיי נו דיי..מספיק כבר להתבכיין נמרוד. ודי להסתתר מאחורי הקרחת שלך. כמה נח שיש את מה להאשים ובכך לפתור עצמך מלקום ולהתמודד. 4000 הודעות השרשור ההוא. 4000 הודעות ועשרות אנשים חכמים שנתנו לך עצות מועילות וזרקת את כולם לפח האשפה. אתה יודע יותר טוב מכולם הריי, לכן אתה עדיין במצב הזה..

אתה לא באמת רוצה להשתנות, אתה פשוט רוצה קבוצת תמיכה שתטפח לך על השכם ותגיד לך כמה אתה בסדר והשאר לא. כמה העולם דפוק ואתה נורמלי. אתה רוצה Validation

תקשיב לרוקי, רוקי רוצה שתצא מהרחמים העצמיים ותתאפס על החיים שלך -

“Mastering others is strength. Mastering oneself makes you fearless.”

Lao tzu

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה לא ימות אף פעם אה :lol:

**אזהרה - ארוך**:

אם מישהו זוכר, סיפרתי בשרשור הקודם על בחורה שלומדת בחו"ל שיצאתי איתה בקיץ האחרון במשך 3 שבועות מאוד אינטנסיביים. הכל היה נראה והרגיש מושלם (לשנינו), עד איזו שיחת טלפון שבה היא זרקה משהו בסגנון "אני לא רוצה להתחייב כרגע", לקחתי את זה מאוד קשה ועוד באותו יום חתכתי (בהודעות).

בהתחלה לא רציתי לשמוע ממנה (שלחה לי אחרי שבועיים שלא דיברנו סרטון מצחיק בפייסבוק, התעצבנתי עליה על זה), אבל בסופו של דבר יישרנו את ההדורים ככה שהכל נגמר בטוב ונשאר "פתוח". בסוף הקיץ היא חזרה ללימודים בחו"ל, והיינו בקשר מדי פעם. לפני בערך חודשיים היא פתאום מחקה אותי מהפייסבוק בלי סיבה, וזה לא שאני פעיל יותר מדי (לא עושה לייקים או מעלה פוסטים/תמונות/משתף וכו' שהפרופיל שלי כל פעם יקפוץ לה בפיד), ככה שאיך שאני רואה את זה, הסיבה ההגיונית היחידה היא שהיא היתה נזכרת בי ומסתכלת לי בפרופיל, והחליטה לעשות unfriend בשביל שלא תהיה לה האפשרות הזאת (חשבתי על לעשות את זה בעצמי, הקדימה אותי). כמה ימים אחרי שלחתי לה הודעה (בלי לציין את עניין הפייסבוק), ענתה בקרירות ממש, שאלתי אותה מה העניין ושאם היא לא רוצה לדבר אז לא צריך, אמרה שהיא פשוט "זוכרת ממש אנטי ממני כשחתכתי" ושהפתיעה אותה ההודעה שלי, אחרי קצת הודעות וואטסאפ דיברנו בטלפון שיחה ארוכה, לאו דווקא על מה שהיה בינינו, אבל הנושא עלה והשורה התחתונה היתה שהיא פשוט התכוונה שבאותה תקופה הרגיש לה שאני קצת מושך אותנו לכיוון טייטל של "זוג" ושמה שהיא התכוונה היה להוריד קצת רגל מהגז, שהיא ממש לא התכוונה שנחתוך ושאם זה לא היה קורה היינו ממשיכים ומי יודע מה היה יוצא מזה. כמובן שקרו עוד כמה דברים פחות מהותיים מאז שחתכנו, לדוגמה באחת השיחות בוואטסאפ שהיא כבר היתה בחול היא כתבה לי "אה זהו? כבר החלטת שנפגשים שוב בקיץ? ;)" ועניתי לה בצחוק שסביר להניח שעד הקיץ הבא לא אזכור מי היא, היא ענתה "וואלה.. טוב חח" והיה ניכר שהיא די התבאסה).

בדיעבד, שנינו היינו מפגרים - אני שישר רצתי לחתוך ולשחק משחקי אגו, והיא שהיא ניסחה את הכוונה שלה בצורה כ"כ מוזרה ולא נלחמה אחרי שחתכתי. באותה תקופה ראיתי את הדברים מאוד שחור/לבן, בלי לראות את ההמון אפור באמצע.

מפה לשם, שבוע שעבר היא פתאום שלחה לי כתבה בפייסבוק (אנחנו עדיין לא חברים בפייסבוק, לא הוספנו מחדש אחד את השניה) על משהו אישי שסיפרתי לה בתקופה שיצאנו. הייתי בהלם מההודעה ומזה שהיא בכלל זכרה את מה שסיפרתי לה, שלחתי לה הודעה, דיברנו קצת והיא אמרה שהיא תהיה בארץ שבוע הבא.

מאז הקשר איתה יצאתי להרבה דייטים עם בחורות מדהימות יותר ומדהימות פחות, היו גם הרבה סטוצים, אבל עם אף אחת לא הצלחתי לשחזר את מה שהיה איתה (והיה מהרגע הראשון, לשנינו). מצד אחד, אני רוצה להתקדם הלאה ולשחרר ממנה, ומצד שני הידיעה הזאת ששום דבר לא באמת נסגר איתה גורמת לי להרבה הרהורים אם כדאי לנסות שוב, ובכל מקרה - אני לא באמת מצליח להשתחרר ממנה. התקופה הזאת וכל הדייטים שבאו אחריה רק חידדו לי עוד יותר את מה שאני מחפש בבחורה, ואין ספק שהיא עונה כמעט על כל הסעיפים.

בשורה התחתונה, אמרתי לה שיהיה לה ברור שהיא מנסה לפנות לנו זמן להפגש, היא אמרה שתבדוק אבל לא יכולה להבטיח כלום - זה מובן, יש לה בארץ מספר מצומצם של ימים לדחוס אליהם משפחה/חברים וכו', ככה שאיך שאני רואה את זה, סיכוי נמוך שזה יצא לפועל. ואם זה לא יצא לפועל הפעם, זה כנראה יקרה כשהיא תחזור לחופשה בקיץ. מה יהיה בפגישה עצמה? אין לי מושג...אני לא יודע למה לצפות, איך לגשת לזה בכלל וכו'. מבחינתי, אם הייתי יודע שבפירוש היא לא רוצה לנסות שוב, הכל היה קל הרבה יותר ולא היתה בכלל שאלה אם להתקדם הלאה.

סתם הרגשתי צורך לפרוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני מבין שעוד לא מצאת דיל טוב על פאה?

יכול להיות ששווה להתייעץ דווקא בגיבוב הקניות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו

אחד ממתוסכלי השירשורפלצת ההוא, פתח שירשור נוסף, עם אותה הכותרת בדיוק, הוא לא מנסה ליישם מה שמייעצים לו, ואנשים משתפים איתו פעולה?

אתם רציניים?

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין כלום בטלויזיה עכשיו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מקרר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את האנשים שמלינים על השרשור הזה(או כל שרשור אחר) ומבקשים לנעול/למחוק/להעלים אותו. לא מעניין אתכם? אל תכנסו או שתתעלמו. גם לי יש ת'רדים שפחות מעניינים אותי אז אני פשוט לא נכנס אליהם. מי שעובר על חוקי הפורום או סתם מטריל, שהמנהלים יחסמו אותו או שישלחו לו הודעה פרטית עם אזהרה. בתור רווק ששוחה בכל עולם הרווקים, הת'רד הזה מאוד מעניין אותי ואני בטוח שיש עוד כמה כאלה.

בלייזור, נראה שאותה בחורה גם היום וגם בעוד שנה עדיין לא תהיינה בנויה למשהו רציני. אני חושב שאתה צריך להמשיך הלאה.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 ל-avk, אפשר פשוט להתעלם משני המשתמשים שדרדרו את השרשור לתהום (או להתעלם מכל השרשור, אם הוא לא ה-cup of tea שלכם).

בלייזור, נראה שאותה בחורה גם היום וגם בעוד שנה עדיין לא תהיינה בנויה למשהו רציני. אני חושב שאתה צריך להמשיך הלאה.

יכול להיות שאתה צודק, יכול להיות שלא. אי אפשר לדעת מה יוליד יום וכמו שאמרתי והבנתי בדיעבד זה לא שחור לבן, אני מכיר זוג שכשיצאו הגבר אמר שהוא לא רוצה/מוכן להתחייב, היום הם מאורסים. לגבי להמשיך הלאה - אין ספק (זה מה שקורה "בפועל", אבל אני עדיין חושב עליה הרבה), אבל easier said then done. אני חושב שלכל דבר שקורה יש סיבה, ושזה לא נגמר עד שזה סופית נגמר (בגלל זה אמרתי שאם היא היתה אומרת לי בפירוש "שמע, זה לא ילך בינינו שוב" אז היה הרבה יותר קל להתקדם, זה היה אפילו עדיף מבחינתי).

בנאור - אני פחות או יותר יודע מה הולך איתה שם, היא אמרה שהיא ממש לא מחפשת שם מישהו ושזה לא בראש מעייניה בכלל והיא רוב הזמן עסוקה בלימודים, גם כשיצאנו היא אמרה שהיא יותר תצטרך לדאוג ממני בארץ מאשר אני ממנה בחו"ל, כי כל סביבת הלימודים שלה היא אירופאים שהם לא הטעם שלה ובנוסף גם קטנים ממנה בכמה שנים ומתנהגים כמו ילדים (אירוני משהו).

אם מתאים קשר מרחוק? לא יודע, אף פעם לא הייתי בכזה. אני חושב שאם זה נועד להיות אז זה יהיה (זה נכון גם לא ספציפית אליה, אלא לכל אחת) וזה לא מה שיגרום לזה לא לעבוד. היא גם לומדת במקום שטיסות לואוקוסט עולות גרושים ככה שלבקר זו לא ממש בעיה, אבל זה ממממשש לא רלוונטי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאירופאים יש כמה שנים אחרינו שהם עדיין "ילדים" אולי בגלל העניין של שירות צבאי. בלי קשר היא עושה שם תהיה בטוח.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האירופאים - בדיוק. לגביה - קצת מצחיק שאתה לא מכיר אותה בכלל וקופץ למסקנות כאלו :-D אני יודע בוודאות ששנה שעברה לא היה לה שם כלום מבחינת גברים. וחוץ מזה, גם אם השנה יש, אז מה אכפת לי, שתהנה. זה לא שאנחנו ביחד או משהו, וגם אני עושה לא מעט פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. גם אם היא לא תיכנס למערכת יחסים זה לא שהיא מתנזרת. אני אומר את זה בלי להכיר אותה כי זה תקף לאחוז הגדול מאוד של האנשים ולא רק נשים, אתה בסביבה צעירה וזרה, זורמים דברים

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...