Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא השתתפתי בשרשור הגדול ההוא. אבל אתן שתי הערות:

א. את אשתי פגשתי בצורה אקראית לגמרי. התיישבתי לידה בנתב״ג בדרך לטיסה בחול. היא קראה איזה ספר ושאלתי אותה איך הוא ואם היא ממליצה. מפה לשם אנחנו נשואים היום כבר כמה שנים ויש לנו ילדה מדהימה..

ב. פגישה ראשונה - מקום מאוד לא מחייב. בית קפה פשוט ושקט עובד תמיד הכי טוב. מקום שאפשר לדבר בו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבבית קפה אין אפשרות להזמין משקאות אלכוהוליסטים כדי שישברו קצת את המתח שיש בדייט ראשון ואין אפשרות לשבת אחד ליד השני, אלא רק אחד מול השני-משהו שמשדר ראיון עבודה וקצת ריחוק.

אגב, שמתם לב שהקיופיד שוב השתנה? עכשיו רק אם יש התאמת לייקים דו צדדית הצד השני יקבל את ההודעה. אידיוטי, כי כבר עדיף את הטינדר שנפתחת אופציה להודעה רק במצב הזה ולא לפני. מישהי שאני מכיר אפילו הייתה בטוחה שיש תקלה באפליקציה כי הייתה רגילה לקבל 100 הודעות ביום ופתאום כבר כמה ימים היא לא קיבלה אפילו אחת.

HU: DEH-P7550 ,AMP1:SPL AB03445 ,AMP2: Pioneer GM-X862 ,COMP:JBL GTO6507 ,Rear:JBL GT5963 ,SUB: JBL GTO1202D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכנה, בטח מה זה עשה לאגו שלה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבבית קפה אין אפשרות להזמין משקאות אלכוהוליסטים כדי שישברו קצת את המתח שיש בדייט ראשון

פעם מזמן כשעוד יצאתי לדייטים, יצאתי לדייט עם מישהי בבית קפה באיזור הבית שלה.

לא היה אלכוהול בתפריט, למעט "קפה אירי" או משהו כזה, קפה עם ויסקי.

ביקשתי מהמלצרית (וגם קיבלתי) שתביא לי קפה אירי בלי הקפה...

כנראה שהיה דייט סבבה, כי היום כבר יש לנו 3 ילדים...

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדייט הראשון שלי לא היה אלכוהול בכלל, במקום זה היה את לאונרדו דיקפריו נאנס ע"י דוב ענק ונדחק למעיים של סוס. ההצלחה היתה מובטחת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה?

אני מפחד לחפש את זה בגוגל, לא רוצה לקבל פרסומות של זה אחר כך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן לגבי הסיפור שכתבתי פה:

הבחורה בארץ, ואתמול הייתה לי איתה שיחה בטלפון אחרי הודעה ארוכה ששלחתי לה בנושא. בגדול בהודעה כתבתי מה שאני חושב ומרגיש בצורה הכי ישירה שיש, ובשורה התחתונה אמרתי לה שאם היא לא רואה לזה המשך, שפשוט תגיב "זה לא יקרה". רציתי את זה בשביל ה-closure שלי, לצאת מהאי-וודאות ולהמשיך הלאה בראש שקט.

אחרי שראתה את ההודעה התקשרה, ודיברנו. שיחה הזויה בה היא לא מפסיקה לצחקק, לא לוקחת את השיחה ברצינות, מעשנת מריחואנה תו"כ, מרגיש שלא מכבדת את מה שאני אומר/מרגיש, מנסה להחליף נושאים וטוענת שהשיחה "כבדה" (וואלה, בחייך). בין לבין גם סיפרה שיצאה עם איזה בחור רומני תקופה, וחתכה כי הוא "היה ילדותי" (אירוני), "לא ראתה את זה מתפתח למשהו רומנטי" וש"היה לה חיבור מגניב איתו ושיחות כיפיות" והוא "הראה לה מקומות חדשים ברומניה" (מזכיר את מה שהיה לנו), וכנראה גם לו היא שברה את הלב. זה מתווסף לעוד "קשרים" קצרים שהיא סיפרה לי עליהם שהיו לה בעבר. באיזשהו שלב נמאס לי אז שאלתי אותה תכלס - את רואה המשך (אחרי שחירטטה משהו "אפשר אולי להפגש בקיץ")? אמרה לא, אמרתי סבבה, לילה טוב, ביי.

בשורה התחתונה, בדיוק כמו אז כשזה נגמר בקיץ, הדבר היחיד שהיא דאגה לו הוא שהיא "לא תצא מניאקית" (מילים שלה), בגלל זה היא גם התקשרה ולא פשוט ענתה להודעה שלי (כי אז היא הייתה מרגישה רע עם עצמה, והשיחה כאילו נועדה להרגעת המצפון שלה. ככה גם היה כשחתכתי ממנה בקיץ). בתכלס אני שמח ש(אני) גרמתי לזה להסגר, כי זה היה צריך לקרות מזמן. מה שהיה איתה לא היה באמת, זה היה סוג של משחק בשבילה, להעביר את הזמן. היא מסוג הבנות שמצליחות "לכשף" גברים, כבר פגשתי כמה כאלה בחיי (למזלי היא הראשונה ומקווה שהאחרונה שבאמת נכנסתי איתה לסוג של קשר). קשה לי מאוד לכבד אותה ואפילו לסלוח לה, היא שיחקה את המשחק שלה מעולה, יכול רק לאחל שתפגוש מישהו שישחק איתה ככה ויחזיר לה באותו מטבע, קארמה וזה.

יהיה טוב, ויאללה לדייט הבא 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עדיין בשלבי טיולים בחיים שלה, במדינות ואנשים.. שחרר.

יש חוויה ולהמשיך.

.:wink:. כמו השכרת רכב מיוחד, הרבה ידיים ויש בו כייף, אבל כרגע לא לחיות איתו.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שבבית קפה אין אפשרות להזמין משקאות אלכוהוליסטים כדי שישברו קצת את המתח שיש בדייט ראשון ואין אפשרות לשבת אחד ליד השני, אלא רק אחד מול השני-משהו שמשדר ראיון עבודה וקצת ריחוק.

אגב, שמתם לב שהקיופיד שוב השתנה? עכשיו רק אם יש התאמת לייקים דו צדדית הצד השני יקבל את ההודעה. אידיוטי, כי כבר עדיף את הטינדר שנפתחת אופציה להודעה רק במצב הזה ולא לפני. מישהי שאני מכיר אפילו הייתה בטוחה שיש תקלה באפליקציה כי הייתה רגילה לקבל 100 הודעות ביום ופתאום כבר כמה ימים היא לא קיבלה אפילו אחת.

לכל הדייטים שיצאתי לא שתיתי אף פעם אלכוהול כי אושריקו פוחד לשתות ולנהוג (אפילו ברמה מותרת). הצעתי לבחורה לשתות, בד"כ מזמינה משהו קל, ואם לא אז כבר אוכלים רגיל. יותר חשוב המקום (שתי בחורות שלקחתי אותן בנפרד למרינה בהרצליה, רק הנוף והאווירה עשו את הדייט, ולא האוכל או השתייה).

אגב, הזכרת לי לגבי האפליקציות, לפני כמה שבועות פתאום החשבונות שלי (הישנים ולא בשימוש יש לציין אם כי היו לי שם כמה התאמות ) נעלמו. הייתי צריך להיכנס דרך חשבון חדש שזה בעצם הפייסבוק. מוזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן לגבי הסיפור שכתבתי פה:

יהיה טוב, ויאללה לדייט הבא 8)

מעולה, עשתה בשבילך את העבודה...

מה שטוב בעולם הזה שהוא גדול ורחב, ויש בו הרבה אפשרויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הדייטים שיצאתי לא שתיתי אף פעם אלכוהול כי אושריקו פוחד לשתות ולנהוג (אפילו ברמה מותרת). הצעתי לבחורה לשתות, בד"כ מזמינה משהו קל, ואם לא אז כבר אוכלים רגיל. יותר חשוב המקום (שתי בחורות שלקחתי אותן בנפרד למרינה בהרצליה, רק הנוף והאווירה עשו את הדייט, ולא האוכל או השתייה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל לאושריקו זה הדבר היחיד שחסר.

יש לו רכב, יש לו שיער שופע, הוא מצחיק וכרגע רוכש השכלה שתתן לו פרנסה טובה בעתיד.

הדבר היחיד שחסר לו זה שרירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...