Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה היום בשוק ה-GPS? (מכשירים יעודיים לרכב)

Derish
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לחזק את פסאט, ולתת רעיון למכשיר עם מצלמת דרך מובנה במכשיר

https://www.aliexpress.com/store/product/Xgody-Navigator-7-Car-Gps-Navigation-Android-4-4-512M-8GB-With-Wifi-Dvrs-Fhd-1080p/1769113_32817736739.html?spm=2114.12010608.0.0.75e43308ucUQQ8

קרוב ל-70$ (250 ש"ח), לא רואה סיבה לקנות טאבלט יעודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

~

תודה לכל העונים.

בישיבת ההנהלה שנערכה שלשום, המלצתי לרכוש רשיונות לאפליקציית TomTom Go לכל חברי הצוות, שאותה אפשר להתקין על עשרה מכשירים שונים תחת אותו חשבון. אלו מאיתנו שמחזיקים סמארטפון רזרבי יוכלו להשתמש בו כ-GPS אם העיקרי כושל, ולאלו שלא, ההנהלה הסכימה לכסות רכישה של מכשיר יעודי + מפות לפי הצורך והטעם האישי. אני אמשיך בינתיים להשתמש בטום-טום ובגארמין הישנים שלי עד שיתפגרו, כל עוד בתור גיבוי ובמקרי חירום הם עדיין עושים את העבודה.

לא הספקתי לנסות את כל האפליקציות שהומלצו, ווייז לא עובד אופליין ולא בכל מקום, ואת המגבלות של Here וגוגל מאפס כבר למדתי בדרך הקשה, כאמור. האפליקציה של טום טום עמדה יפה במסלול המכשולים שסללתי לה לפני מספר ימים, הממשק שלה נח וארגונומי, היא מכסה 110 מדינות, וכוללת עדכוני מפות ומצלמות ב-WiFi. בנסיעות של עד 50 קילומטר השימוש באפליקציה הוא חינמי, מעבר לזה צריך מנוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוייז אינו פועל אופליין, ולכן ציינתי את האפשרויות האחרות למצב זה. עם זאת נ יסיוני, אפילו במקומות נידחים בלפלנד ואיסםנד, הוא כי הוא מדוייק מאד.

בשבוע שעבר השתמשתי ב-HereWeGo בניווט רגלי - פעל מצויין, אבל הבעיה שלו היא שימוש כבד בסוללה, מה שלא מתאים לניווט רגלי (אם כי אני חייב לציין שבמכשיר שלי לא הגעתי לרמות סוללה בעייתיות גם בסו, היום, בכפוף לכך שהאפליקציה פעלה רק בעת הצורך ונסגרה בעת ביקור באתרים).

לפיכך עברתי למפות גוגל במצב אונליין, פעלו היטב עד היום האחרון, בו במקום לקחת אותי למלון הנחו אותי לכיוון אחר. עליתי על הטעות לאחר שסטיתי מהדרך הנכונה כמה מאות מטרים, בעיקר בזכות תשומת לבה של אשתי שקלטה שהמכישר לוקח אותנו לא בדרך שבה הלכנו יום קודם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...