Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר DSG פורד גלקסי 2012

Bar3133
שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה לא ענית על הכל וזאת הכוונה,

1. רכשת את הרכב עם 120K, מדובר על 2 החלפות לכל הפחות אשר היו צריכות להיעשות - הן בוצעו? יש לך אסמכתא? ידוע לך איפה ואיזה סוג שמן הוחלף? מתי הוחלף אם בכלל? תציין נקודות החלפה וחלפים אם אפשר.

2. הפיתרון היחידי שכרגע יש לך, זה ההתקן שהצעתי לך.

רכשתי אותו, עשה פלאים ולכן, תחזור לסעיף 8, כרגע זה הפתרון הכי זול שלך לעומת החלפת קלאצ'ים ב 10K רק עלות הפריט ללא עבודה.

לא נראה שיש בעיה או בכיוון בכלל של קלאצ'ים, הגיר שלך מתפקד היטב בכל שאר ההילוכים.

נסה את ההתקן, אומנם תפרד מ 1700 שקלים אבל זה ישדרג את איכות החיים שלך, לי זה עזר (מונדאו טיטניום 2011).

3. תהנה מהרכב, זה מה יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוצאתי היסטורית טיפולים מדלק מוטורס, ב62000 קמ הוחלף שמן גיר ופילטר ואני ב120000 החלפתי. (אין לי מק״ט שמן תה״ל ב60000 אבל כתוב על יד זה premium at..ומק”ט שמן בטיפול 120000 הוא 1490763) כרגע הרכב עומד על 139000 לדעתי עדיין לא צריך להחליף שוב..

אציין שביום שישי האחרון נבדק אם יש נזילה של שמן גיר, ולא נמצא שום נזילה . וכן הרכב חובר למחשב שלא מצא תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב , יש לי היסטוריה מלאה ביד מדלק מוטורס, אני לא רואה שום אזכור לגבי איפוס כזה למצמד וגם אין לי מושג איך זה אמור להופיע בדף ההיסטוריה.

יש אפשרות ללכת למוסך ולאפס מצמדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר, תתחיל מאיפוס במוסך (סביר להניח שלא ייקחו ממך כלום אפילו או עלות סמלית).

לאחר האיפוס, הרכב צריך לעמוד מספר דקות ללא מגע בדוושות ללמידת פרמטרים - וודא כי זה נעשה כך או כך לאחר סיום האיפוס.

(הם אמורים לדעת את כל זה).

לאחר מכן, אתה יכול לחזור לנהוג רגיל והתיבה לאחר כמה עשרות ק"מ תתכוונון עוד יותר אבל אתה צריך להרגיש את השיפור.

במידה ואחריי 10 ק"מ כל התופעות חוזרות באופן שאי אפשר להתעלם, נסה את ההתקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוספת קטנה לכל האמור לעיל, תוודא מול המוסך שבוצע עדכון תוכנה לגיר.

למוסכים מורשים יש נטיה לא להתחבר לשרתים של פורד אלא אם מבקשים ספציפית לבצע את זה.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, דבר שבאמת שכחתי וברח לי מהראש, עלייך לבדוק האם בוצעו כל העדכונים הקיימים עבור הרכב שלך.

מוסכי פורד מעדכנים את המחשבים שלהם מדי פעם ועובדים בתצורת OFFLINE שזה לא קריטי בכלל, אבל למה לסמוך עליהם?

בקש לבצע עדכוני תוכנה מלאים של כלל המחשבים + גיר (לי זה עלה 149 שקלים בדלק מוטורס בניר צבי, הופתעתי מהמחיר).

בקש מהם להתחבר לשרתים של פורד, קח בחשבון כי אתה עלול להתעכב זמן מה בגלל זה.

לאחר העדכון, וודא או בקש כי בוצע איפוס כראוי והמתינו את הזמן הנדרש ללא נגיעה בדוושות או נסיעה ברכב דקות לאחר האיפוס.

זה האתר שבו אתה יכול לראות לפי קוד הרכב, מתי התחברו לשרתים לבצע עדכונים ומהו תאריך העדכון האחרון שקיים לרכב עבור כל מודול (מחשב).

http://www.etis.ford.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIN = Vehicle Identification Number = מס שלדה

תסתכל בלוחית בצד הנוסע של תא המנוע ראה תמונה להמחשה

Galaxy VIN plate.jpg

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן קבעתי תאריך יום ה במוסך לאיפוס מחשב גיר, מקווה לטוב. אעדכן בהמשך.

אם משהו יכול לפענח לי מה קיבלתי מהאתר של פורד לגבי עדכונים שנעשו אודה לכם מאוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא DSG אלא גיר כפול מצמדים. DSG זה השם של הגיר כפול המצמדים שקונצרן פולקסווגן עושה בו שימוש. לגיר הכפול של פורד בשנתונים שאתה מציין היה ריקול ובעקבות כך אחריות של 10 שנים בחברה והוציאו אותו משימוש והחליפו אותו בדגמים החדשים בגיר אוטומטי רגיל. תפנה ליבואן אם הוא תקול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

leasing - אתה מטעה ומבלבל - הריקול הוצא אך ורק לגיר היבש של הפוקוס, לא קשור לגיר הרטוב של הגלקסי.

היית טורח לקרוא כמה הודעות לפניך ומגלה את זה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2074 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...