Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור ושיפוץ של אופל קורסה מודל 2000

scorpion-x
שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אבא שלי קנה לפני חצי שנה אופל קורסה מודל 2000 אם אני לא טועה.. השקיע בה החלפת משאבת מים ולצערו הלך המנוע..

האוטו מראש נקנה כדי שיהיה על מה ליסוע חודשיים עד שהגיע הקשקאי..

היום האוטו עומד במקום כבר כמה חודשים בלי טסט עם מנוע הרוס בעיקר ואני שוקל מה לעשות.. מצד אחד זה בסך הכל קורסה פשוטה שאולי עדיף להיפטר ממנה לחלקים.. מצד שני משעמם לי לאחרונה וממש מתחשק לי להתחיל פרוייקט שיפוץ מעניין.. נכון שבדר"כ יותר כיף לשפץ או לשפר רכבים יותר ספורטיוים כמו הטויוטה יאריס Ts או איזה מיאטה ישנה.. הבעיה היא שכל אלו עולים לא מעט כסף במדינה הקטנה שלנו ולא בא לי לקנות רכב בן 17 ב 50 אלף שקל עוד לפני שהתחלתי לשפר או לשפץ..

השאלה היא כמה לדעתכם יעלה לשפץ קורסה כמו שצריך כולל להביא מנוע חדש בתקווה שאמצא את ה 1.8 הספורטיוי שהיה לה אז כולל שיפוץ כללי מכאני כולל צבע לכל האוטו כולל פוליש כמו שצריך ואולי גם אבזור פנימי קצת.. אני הערכתי 10 אלף ש"ח.. האם אני ממש רחוק מהסכום האמיתי??

תודה ענקית מראש לכולם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם להיפרד מ10K רק בפחחות וצבע.

מה שאני בא להגיד שזה תלוי בך ובכמה אתה מוכן לרדת לפרטים.

מה לגבי גיר, מצמד, תושבות למיניהם, בולמים וכו'?

10K זה צ'יפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול גם למצוא בפחות.

לי היה שיפוץ דומה של המאזדה שלי והחלטתי לעשות את זה לבד.

במקום הזה אפשר לבצע השכרת כלי עבודה כולל הכל ולצאת בנזק מזערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...