Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו רפאים. או, הסיפור הכי מוזר שהיה בקארספורום מאז המיקרוגל של האתיופים

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי פספסתי אבל - אפשר לשאול איך הגעתם למסקנה שמדובר באנשים שחזרו מחו"ל לעומת אנשים שלא חזרו מחו"ל?

יענו, איך הלך הניסיון הראשון - לא' זה מניע ולב' לא, אז א' אומר לב' - תגיד, מה שונה בינינו שלי זה מניע ולך לא? אז ב' עושה - הממ... בוא נחשוב... אה, בדיוק חזרתי מחו"ל לפני חודשיים! אז ב' עונה - וואלה? אני הייתי בחו"ל רק בפברואר. זה בטוח זה!

בכל מקרה, התעלומה ברורה - מדובר במכונית פטריוטית.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לכל החברה עם ההצעות פה, כשאתם עולים לאוטו שלכם ונוסעים אתם גם משאירים בבית את הפלאפון?

יש פה תקלה מוזרה אבל זה לא אמור להיות כתוצאה מפלאפון או אוזניית BT תהיו רציניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או ששמו מכונת סריקה חדשה בנתב"ג והאנשים שלא הצליחו להניע את הרכב יכולים להעביר את עצמם בדיקת MRI

או שכדאי לקנות מד מיליגאוס ולהתחיל לראות מה קורה בסביבת הרכב והאנשים שלא מצליחים להניע אותו.

האם יש משהו בתגי העובד שהמידע בהם עובר שינוי אם מישהו טס לחו"ל? (שינוי הרשאות או צ'יפים וכך הלאה)

תכלס אני בדקתי אם השרשור הזה נפתח במקרה באחת באפריל.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, נראה כי לאחר יומיים של נסיונות התייאשו מהרכב. החליטו לשלוח אותו למוסך הרשמי להמשך טיפול.

נעדכן שוב כשיהיו התפתחויות.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה לגבי מסתנן, שהגיע רק עכשיו מאריתראה שמותר לו להיות בישראל עד שבגצ מחליט עם החוק להעזיבו מרצון מותר או אסור, האם יצליח להניע או לא?

מבולבלים?

לא תהיו לאחר ההמשך בפרק הבא של בועות....

הוספתי באדום את הטקסט המלא :-)

הפרשנות שלי אגב קצת שונה...

maxresdefault.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לא הלכת לבדוק קל"ב

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מספיק קשיש בשביל לזכור את המתיחה של יהודה ברקן כשרק נכנסו הפלדלת לשוק והוא מתקשר לפלדלת שיש בבית הפסקת חשמל והוא לא יכול לפתוח את הדלת...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עדכונים? בלילה חלמתי על אטיופים נוהגים ברנו בגללך

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פספסתי אבל - אפשר לשאול איך הגעתם למסקנה שמדובר באנשים שחזרו מחו"ל לעומת אנשים שלא חזרו מחו"ל?

יענו, איך הלך הניסיון הראשון - לא' זה מניע ולב' לא, אז א' אומר לב' - תגיד, מה שונה בינינו שלי זה מניע ולך לא? אז ב' עושה - הממ... בוא נחשוב... אה, בדיוק חזרתי מחו"ל לפני חודשיים! אז ב' עונה - וואלה? אני הייתי בחו"ל רק בפברואר. זה בטוח זה!

באמת מעניין איך עלה הרעיון הזה של היה בחו"ל/לא היה בחו"ל מאז יוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה...

סליחה על הבורות, עשיתי חיפוש ואני לא מוצא שום סיפור על מיקרוגל של

אטיופים או אתיופים.

אולי מישהו יכול לשלוח קישור לשירשור, זה התחיל לסקרן אותי מה היה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...