Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קליאו רפאים. או, הסיפור הכי מוזר שהיה בקארספורום מאז המיקרוגל של האתיופים

Muzic4Ever
שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי אותך/לא הבנת אותי/כל השרשור הזה הזוי.

לא אמרתי שהמכשירים הסלולרים לא עובדים. שאלתי אם מישהו שביקר בחול והרכב לא מניע לו ניסה להניע את הרכב גם כשהטלפון שלו לא בסביבה.

זו שאלה הזויה, אבל הכל פה הזוי אז לך תדע.

או שמישהו ממש רוצה את הקליאו של החברה והחליט לעשות עקיצה והוא רק מחכה שכולכם תבקרו בחול. לא הצלחתי גם להבין איך הגעתם למכנה המשותף ההזוי הזה של מי שלא ביקר בחול מניע ומי שביקר לא מניע.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 150
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חברו לרכב סורק תקלות OBD ותראו איזו תקלה מופיע כאשר הרכב נכבה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי אותך/לא הבנת אותי/כל השרשור הזה הזוי.

לא אמרתי שהמכשירים הסלולרים לא עובדים. שאלתי אם מישהו שביקר בחול והרכב לא מניע לו ניסה להניע את הרכב גם כשהטלפון שלו לא בסביבה.

זו שאלה הזויה, אבל הכל פה הזוי אז לך תדע.

או שמישהו ממש רוצה את הקליאו של החברה והחליט לעשות עקיצה והוא רק מחכה שכולכם תבקרו בחול. לא הצלחתי גם להבין איך הגעתם למכנה המשותף ההזוי הזה של מי שלא ביקר בחול מניע ומי שביקר לא מניע.

דווקא הגענו לזה בדרך דיי פשוטה. היום בבוקר היה אמור להסיע את הרכב מישהו שחזר מחו"ל בשבוע שעבר.

ניסה להניע מספר פעמים, לא הצליח. בא עובד אחר מהחברה, ניסה להניע והצליח.

כשהרכב הגיע למתחם, אותו העובד שלא הצליח סיפר זאת למכונאי, הוא עשה קצת חושבים. בדק איזה עובדים היו בחו"ל לאחרונה וזימן אותם למוסך.

כל אלו לא הצליחו להניע. מנגד, זימן אנשים שלא היו בחו"ל לאחרונה (אני בינהם) ואנחנו מצליחים להניע את הרכב והכל עובד רגיל.

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הכותרת - זה אטיופים.

לגבי תוכן השרשור - נשמע שמישהו עובד עליכם.

לגבי החתימה שלך - כן, זה דווקא כן עוזר.

-אתיופים כותבים עם ת' אבל אם אתה אומר שלא...מי אני שאתווכח?

-אף אחד לא עובד עלינו. תשאל את הנציג ששלחו אלינו מקראסו.

-לגבי החתימה, אני שמח לדעת שהיא אפקטיבית ושאנשים באמת קוראים מה שכתוב שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הגענו לזה בדרך דיי פשוטה. היום בבוקר היה אמור להסיע את הרכב מישהו שחזר מחו"ל בשבוע שעבר.

ניסה להניע מספר פעמים, לא הצליח. בא עובד אחר מהחברה, ניסה להניע והצליח.

כשהרכב הגיע למתחם, אותו העובד שלא הצליח סיפר זאת למכונאי, הוא עשה קצת חושבים. בדק איזה עובדים היו בחו"ל לאחרונה וזימן אותם למוסך.

כל אלו לא הצליחו להניע. מנגד, זימן אנשים שלא היו בחו"ל לאחרונה (אני בינהם) ואנחנו מצליחים להניע את הרכב והכל עובד רגיל.

אוקיי.

- מה שאמרו על סורק התקלות.

- מה לגבי הטלפון? ניסיתם לבצע את המבחן בלי טלפונים בסביבה.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-אתיופים כותבים עם ת' אבל אם אתה אומר שלא...מי אני שאתווכח?

-אף אחד לא עובד עלינו. תשאל את הנציג ששלחו אלינו מקראסו.

-לגבי החתימה, אני שמח לדעת שהיא אפקטיבית ושאנשים באמת קוראים מה שכתוב שם.

אתיופים כותבים עם ת', אטיופים כותבים עם ט'.

הספוילר הוא האפקטיבי, החתימה שגויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתיופים שאנחנו פוגשים הם אתיופים.

אטיופים שמקרינים על צביפר עם DEW הם אטיופים. מדובר ביצורים ייחודיים לקארזפורום.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתם לעשות את ה'ניסוי' בצורה מבוקרת עד כדי פעולות זהות לחלוטין כולל הזמן בין לבין?

תרשום את הסד"פ שצריך בשביל להניע את האוטו, עם משך הזמן שאמור לקחת בין כל פעולה, וקח שני אנשים (משתי הקבוצות שעליהם עליתם) לבצע את הכל אותו דבר בדיוק. תמזער את המשתנים כמה שאפשר (אותו כרטיס חכם, אותו זמן, אותם מאפיינים גופניים של המנוסים) ותריץ את זה עם כמה זוגות.

בהמשך לסיפור (בדיחה?) מהתגובות הראשונות, תראה אם לזמן ההנעה יש השפעה. אפשר לבצע רוטציה זריזה בין שני אנשים, לא-חולניק מניע, חולניק מנסה להניע, לא-חולניק מניע, חולניק מנסה להניע, לתעד מה שיצא, ולשנות את הסדר. כמו גם לשחק עם הזמנים בין כל נסיון, החל מדקה, 5 דקות, חצי שעה.

עם דבר הזוי כזה, פתח ערוץ ביוטוב עם הצילומים של כל זוג אנשים 'מניע - לא מניע' ותעשו רווח החזר עלות רכב על הצפיות.

*חולניק = חו"לניק = בחור שהיה בחו"ל בכמה חודשים האחרונים בהתאם למה שגיליתם

נ.ב

גם אם 1000 פעמים לא-חולניק יניע ל1000 פעמים חולניק לא יניע, מספיק פעם אחת שזה לא יעבוד בשביל לפסול את החלוקה הזאתי.

במקביל, לסיכוי הקלוש שזה באמת הסיבה, תרשמו בדיוק כמה ימים עברו מאז הביקור בחול של מי שלא מצליח להניע, מדינות שביקר בהם, משך שהייה בחול, דברים בסגנון. אם יש לכם אנשים שהם בדיוק על התפר בין הנעה ללא הנעה מבחינת שהייה בחול תראה אם המצב משתנה כשעובר שבוע עד שגם הם "לא היו בחול בX חודש האחרונים".

עריכה אחרונה על ידי Arch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מחו"ל באמצע אוגוסט, אני ברחובות - רוצה להשתתף בניסוי!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתם לעשות את ה'ניסוי' בצורה מבוקרת עד כדי פעולות זהות לחלוטין כולל הזמן בין לבין?

תרשום את הסד"פ שצריך בשביל להניע את האוטו, עם משך הזמן שאמור לקחת בין כל פעולה, וקח שני אנשים (משתי הקבוצות שעליהם עליתם) לבצע את הכל אותו דבר בדיוק. תמזער את המשתנים כמה שאפשר (אותו כרטיס חכם, אותו זמן, אותם מאפיינים גופניים של המנוסים) ותריץ את זה עם כמה זוגות.

בהמשך לסיפור (בדיחה?) מהתגובות הראשונות, תראה אם לזמן ההנעה יש השפעה. אפשר לבצע רוטציה זריזה בין שני אנשים, לא-חולניק מניע, חולניק מנסה להניע, לא-חולניק מניע, חולניק מנסה להניע, לתעד מה שיצא, ולשנות את הסדר. כמו גם לשחק עם הזמנים בין כל נסיון, החל מדקה, 5 דקות, חצי שעה.

עם דבר הזוי כזה, פתח ערוץ ביוטוב עם הצילומים של כל זוג אנשים 'מניע - לא מניע' ותעשו רווח החזר עלות רכב על הצפיות.

*חולניק = חו"לניק = בחור שהיה בחו"ל בכמה חודשים האחרונים בהתאם למה שגיליתם

נ.ב

גם אם 1000 פעמים לא-חולניק יניע ל1000 פעמים חולניק לא יניע, מספיק פעם אחת שזה לא יעבוד בשביל לפסול את החלוקה הזאתי.

במקביל, לסיכוי הקלוש שזה באמת הסיבה, תרשמו בדיוק כמה ימים עברו מאז הביקור בחול של מי שלא מצליח להניע, מדינות שביקר בהם, משך שהייה בחול, דברים בסגנון. אם יש לכם אנשים שהם בדיוק על התפר בין הנעה ללא הנעה מבחינת שהייה בחול תראה אם המצב משתנה כשעובר שבוע עד שגם הם "לא היו בחול בX חודש האחרונים".

לא נראה לי שהמוסך אצלנו יעמיס על עצמו להשבית כל-כך הרבה שעות עבודה על רכב שרק עלה על הכביש לאחרונה. העליתי את המקרה לכאן בשביל לגשש האם יש איזה רעיון לדרך פעולה שלא ניסינו וגם כי זה ממש מסקרן אותי בתור חובב רכב.

כאמור, קראסו כבר מעורבים. היום היה כאן נציג שאימת את התופעה. הרכב מושבת כרגע ולדעתי הם יצטרכו לעשות את המחקר בעצמם.

בכל מקרה, אמשיך לעדכן בהתפתחויות.

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מחו"ל באמצע אוגוסט, אני ברחובות - רוצה להשתתף בניסוי!

אתה מוזמן. הרכב נמצא בזכרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהמוסך אצלנו יעמיס על עצמו להשבית כל-כך הרבה שעות עבודה על רכב שרק עלה על הכביש לאחרונה. העליתי את המקרה לכאן בשביל לגשש האם יש איזה רעיון לדרך פעולה שלא ניסינו וגם כי זה ממש מסקרן אותי בתור חובב רכב.

כאמור, קראסו כבר מעורבים. היום היה כאן נציג שאימת את התופעה. הרכב מושבת כרגע ולדעתי הם יצטרכו לעשות את המחקר בעצמם.

בכל מקרה, אמשיך לעדכן בהתפתחויות.

הזוי לגמרי.

הצורה המקוצרת של הניסוי היא זוג של מניע ולא מניע, שניהם באוטו משגיחים אחד על השני ככה שאופן ההנעה והתזמונים זהים. אם עדיין לא שניהם מניעים\לא מניעים אז נשגב מבינתי מה באמת הולך שם, פרט למתיחה של אחד העובדים באמת.

עדכון במה נסגר עם זה בסוף חובה. שלא נשמע על זה בחדשות בצורת ריקול של קרסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי לגמרי.

הצורה המקוצרת של הניסוי היא זוג של מניע ולא מניע, שניהם באוטו משגיחים אחד על השני ככה שאופן ההנעה והתזמונים זהים. אם עדיין לא שניהם מניעים\לא מניעים אז נשגב מבינתי מה באמת הולך שם, פרט למתיחה של אחד העובדים באמת.

עדכון במה נסגר עם זה בסוף חובה. שלא נשמע על זה בחדשות בצורת ריקול של קרסו.

את זה ביצענו. אני ישבתי במושב הנוסע, הבחור ניסע להניע - לא הצליח.

הוצאנו כרטיס, המתנו כמה שניות. שוב, רק שהפעם אני לחצתי על מתג ההתנעה. - לא הניע.

התחלפנו במקומות. הניע מיד.

אגב, עוד לפני שאני הגעתי הם כבר הספיקו לבצע כמה בדיקות כאלו.

בנוסף, כיסו את כל הדאשבורד בקרטונים בשביל למנוע פעולה של חיישנים למינהם. ועדיין. התופעה חוזרת על עצמה בכל פעם מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והקשר בין הנעת/אי-הנעת הרכב לשהותו/אי-שהותו של הנהג בחו"ל מתגלה כמובהק, אולי זה הזמן להפסיק לדאוג לרכב ולהתחיל לדאוג לערב את המשרד להגנת הסביבה ואת היחידה לבטיחות קרינה, שיתחילו להסתובב אצלכם עם מונה גייגר ולחפש עקבות של חומרים בתא הנוסעים. מי יודע מה עוד תגלו :-o .

האם יש אצלכם מישהו שהיה הקיץ בחו"ל אך לא עבר דרך נתב"ג? (נסע לירדן/סיני וכו'.)

האם כל אלו שנסעו לחו"ל עברו תדריך כלשהו לקראת הנסיעה בפורום משותף?

(אתה במקרה עובד ב"מפעל הגרמני" / חח"ן?)

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2195 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...