Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שמן - מה עושים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מצחיק שאני חושב שאני רזה מדי ואני שוקל יותר ממך על 1.72..

הדרך הכי טובה לרזות זה לעבוד עם תפריט מסודר + אימונים

זה לא יעבוד אם תיישם רק אחד מהם.

אחרי שתתחיל חודש חודשיים אתה תתרגל ותתאהב בזה, שמע לי.

מה שהכי משפיע על העליה במשקל זה הפחמימות, תוריד פחמימות, בהדרגה, אל תנסה פתאום להפסיק ביום אחד

מעבר לזה תאכל כל 3-4 שעות

בכל ארוחה תדאג שיהיו לפחות 2 ירקות, מנה של חלבון (חלב, בשר, דגים), בעתיד עדיף להפטר ממוצרי חלב

אם תצטרך עזרה, דוגמאות לאימונים ותפריטים אשמח לעזור

משטר האימונים שלי עומד על אפס עגול (באביב ובסתיו כשיש מזג אויר טוב אני רוכב על אופניים אבל פרט לזה אסור לי כל ספורט אחר) ועדיין אני כבר חצי שנה יורד בעקביות (גם לא ויתרתי לא על פחמימות ובטח לא על גבינות וחלב).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אני יכול להעיד שהשיטה הקטוגנית מההודעה של שלומי באמת ובתמים עובדת. אני אוכל המון שומן מן החי, משתמש רק בשמן קוקוס לבישולים ונמנע ממאפים (כמעט לגמרי) ומוצרים מעובדים מלאים בחומרי טעם וצבע (100% לא נוגע). אם הייתי סופר קלוריות, הייתי אמור להיות במימדים של פיל קטן, במיוחד עם העובדה שאני לא מתאמן בכלל ועובד בעבודה משרדית. הדבר הפיזי היחיד שאני עושה זה ללכת ברגל חצי שעה ביום (הלוך ושוב מהעבודה).

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי יש ממש קשר הדוק בין חומרי טעם וצבע לבין השמנה... נו בחיאת.

ממחזרים כמו תוכי איזו הנפצה שמישהו בדה ממוחו הקודח לפני אי-אילו מחזורים של ״טלפון שבור״.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובסוף תקבל את השטוזה מכיוון אחר, דיאטות עתירות שומן מן החי מכבידות מ-א-ו-ד על הכבד ואחוז בעלי בעיות של כבד, אבנים בכיס המרה וניתוחי כריתת כיס מרה בכאלה שמתרכזים בדיאטות האלה (כמו גם אטקינס) מרקיע שחקים.

יופי, אז אתם מרזים, אבל על הדרך אתם משבשים לחלוטין את האיזון של הגוף.

שום דיאטה (במיוחד כשמדובר בדרך חיים ולא במשהוא קצר יחסית שמטרתו הרזיה) שפוסלת משפחות שלמות של אבות מזון ומתרכזת באחד או שתיים כעיקר התזונה לא יכולה להיות אופציה בריאה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפחמימות אפשר להוריד עד לרמה של 6 כפות אורז ביום, הרי גם בטחינה שאנחנו אוכלים יש פחמימות, גם בחזה עוף יש פחמימות.

מוצרי חלב פוגעים בחיטוב. מספיק שייק חלבון בבוקר, אין צורך לאכול קוטג ודברים נוספים שיש בהם דברים מיותרים שאין בשייק חלבון.

אין לי מושג מה הנסיון שלך, אני למעלה מ10 שנים עושה בעצמי חיטוב בקיץ, דיאטות, ובשנה האחרונה מקבל יעוץ מזוכה מר ישראל 2016-7 ואפילו בטיפים של יוני האנה.

היום אני שוקל 86 על 1.72 ומיותר לציין זה לא בגלל עודף שומן.

אם הידע שלך הוא לא מתוך נסיון אישי עדיף שלא תקבע עובדות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
כי יש ממש קשר הדוק בין חומרי טעם וצבע לבין השמנה... נו בחיאת.

ממחזרים כמו תוכי איזו הנפצה שמישהו בדה ממוחו הקודח לפני אי-אילו מחזורים של ״טלפון שבור״.

לאו דווקא השמנה, זה פשוט לא בריא ואין סיבה לצרוך את זה, בדיוק כמו סיגריות.

המטרה היתה להראות שלא חייב להיות קשר בין ספירת קלוריות להרזיה.

יש קישור למחקרים ששומן מן החי (לא ממוצרי בשר מעובדים) מזיק לכבד?

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הידע שלך הוא לא מתוך נסיון אישי עדיף שלא תקבע עובדות

אני בהחלט אקבע עובדות.

אתה רואה את מה שאתה מכניס לפה מתוך פריזמה צרה מאוד של באדי בילדינג בעוד שאני מדבר על תזונה מלאה, בריאה ומאוזנת לגוף.

ורק הערה אחרונה למשהוא שמעצבן אותי בסממני הזמן המודרני הזה שאני חי בו, נסיון אישי הוא המדד לקביעת עובדות?

אם לא נפלתי ממטוס בגובה 2 קילומטר ונהרגתי אז דעתי שזה קטלני לא רלוונטית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט אקבע עובדות.

אתה רואה את מה שאתה מכניס לפה מתוך פריזמה צרה מאוד של באדי בילדינג בעוד שאני מדבר על תזונה מלאה, בריאה ומאוזנת לגוף.

ורק הערה אחרונה למשהוא שמעצבן אותי בסממני הזמן המודרני הזה שאני חי בו, נסיון אישי הוא המדד לקביעת עובדות?

אם לא נפלתי ממטוס בגובה 2 קילומטר ונהרגתי אז דעתי שזה קטלני לא רלוונטית?

מה שאני כתבתי פה מתבסס על עובדות ונסיון אישי שלי, של חברים ושל מתאמנים שאני מכיר

מה שאתה כתבת פה מבוסס על מה ? ניסית פעם להוריד מוצרי חלב לתקופה ולראות איך הגוף יגיב ? מישהו שאתה מכיר עשה את זה בצורה מבוקרת עם תפריט מסודר ואתה תוכל לבקש ממנו לכתוב כאן שזה פגע בו ?

כל האנשים שאני מקבל מהם טיפים \ מתאמן ביחד איתם, אלה אנשים שעשו ועושים את זה רוב חייהם.

אגב אני בכלל לא בודיבילדר. אני מתאמן להנאה שלי וכל מה שהגעתי אליו היה בצורה טבעית לגמרי.

הטיפים שנתתי כאן לגבי תזונה קשורים לכל מי שרוצה להתחטב ולא משנה אם הוא בודיבילדר או סתם מישהו שרוצה להרגיש יותר טוב בקיץ.

חבל שאתה זורק כאן דברים שלא ניסית על עצמך ואין להם שום ביסוס ומטעה את הבחור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג מה הנסיון שלך, אני למעלה מ10 שנים עושה בעצמי חיטוב בקיץ, דיאטות, ובשנה האחרונה מקבל יעוץ מזוכה מר ישראל 2016-7 ואפילו בטיפים של יוני האנה.

ככל הידוע לי, 2 החבר'ה שאתה מתייעץ איתם מה לאכול, מעולם לא למדו תזונה במסגרת אקדמית.

גם מר ישראל שהוא מעסה במקצועו וגם יוני האנה (אח של אלי האנה שהיה בכלל עסוק בנתינת טיפים לקניית סטרואידים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין שמה שאתה אומר לא סותר את מה שאני אומר, הורדת המוצרים האלה מהדיאטה שלך עוזרך לחטב? סבבה. אני לא מדבר על לחטב!

אני מדבר על דיאטה בריאה ומואזנת לחיים טובים, בריאים וארוכים, כמה שאפשר.

את ההשלכות הכי הרסניות של "בחרתי בדיאטה מטומטמת כי זה טרנדי ועכשיו אני משלם את המחיר" אתה יכול לראות בכל מאות המחקרים על טבעוניים שמבססים דיאטה על אתרי אינטרנט ולא על דיאטה טבעונית טובה ומאוזנת ומשלמים את המחיר בגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב לאוכלוסיות מסוימות למשל דיאטה דלת/נטולת פחמימות יכולה להועיל למשל ילדים עם אפילפסיה.

משתמשים בדיאטה קטוגנית עם כמעט 0 פחמימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרוצה לשנות את החיים שלו לתזונה נכונה יותר, בריאה יותר ואפקטיבית יותר, אני ממליץ לקרוא קצת על דיאטה קטוגנית.

הכי קל יהיה לראות סרטונים ב youtube על הנושא שנקרא keto diet .

ינפץ הרבה מיתוסים שנכתבו פה ויש לי הרגשה שעוד יכתבו.

לפני שאתם מצטטים לי כל מני מנטרות שגויות שבעלי אינטרסים הטמיעו בציבור, אני ממליץ בחום לעבור על הדף הזה שמגבה מחקרית את הבסיס של התזונה הזו:

http://www.healthline.com/nutrition/how-to-win-an-argument-with-a-nutritionist#section8

אתה מצליח ליישם אותה לאורך זמן ?

ניסיתי את זה פעם 1 ונשברתי לאחר כ-3 שבועות.

תהליך הגמילה מסוכרים/פחמימות, קשה מאוד והכניסה לקטוזיס לא קלה בכלל ויש המון תסמיני גמילה לפחות בהתחלה.

הגוף ככל הנראה יכול להסתדר ללא פחמימות וסוכרים, אבל הוא פשוט מכור לזה כמו לסם.

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצרי חלב פוגעים בחיטוב. מספיק שייק חלבון בבוקר,

אני רק שאלה. הרי השייקים גם הם מוצרי חלב. ופחמימות ושומנים גם הם דרושים (ולא שהם נמצאים בכמויות עצומות במוצרים הלבנים). אז מה הרווח הגדול, חוץ מהרווחים של היצרן והמשווק?

ד"א - לגבי הדיאטה הקטוגנית - פתחתי איזה אתר של רופאים שעוסק בתזונה. אין שם שניים שמסכימים איזה דיאטה עדיפה. כולם מוכיחים באותות ובמופתים שהם צודקים ואף אחד אחר לא. רק שגם לאחר יש אותות ומופתים בכיוון ההפוך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנשים חיים בצורה הזו שנים רבות, עושים בדיקות דם תקופתיות והכל אצלם בסדר, כנראה שזה עובד.

אם שיטה מסויימת עובדת, זה לא מבטל מיד את כל השיטות האחרות. כל אחד עושה מה שיותר טוב לו אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...