Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני שמן - מה עושים?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 1411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל זה לא הולכים לקיצוניות. אני נגד התנזרות מוחלטת כי ברור שההצלחה תהיה זמנית. אם לא תמצא את הפשרה שתוכל לחיות איתה לא תצליח.

אני יורד בקצב מאוד איטי אבל יורד. כשמדובר בשינוי אורח חיים אז אין שום בעיה שזה יקח שנתיים כי אני לא מתכוון לחזור לאורח החיים הקודם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההצהרה על החלב אינה נכונה.

נתוני % לא נכונים.

לא.

אפשר לחיות חיים שלמים ללא פחמימות וגם ספורטאים במינימום פחמימות - הרבה פחות ממה שצורך אדם בדיאטה ממוצעתסיבים תזונתיים זו המצאה של דיאטנים, אין צורך בהם ובטח שלא לבסס עליהם דיאטה.

שוב הצהרה שגויה לגבי החלבבדיאטה קודם כל צריך להיות מסגרת קלורית, אחרכך צריך לבססה את מרכיבייה, בלי 2 נתונים אלו הדיאטה נידונה לכישלון או להימוראתה שם לב שכל מה שאתה רושם אינו נכון?

קח בנאדם שמעשן משהו כלשהו ואפשר למצא בכל בדיקה מיידית נזק שהעישון גרם.

עדיין לא הגיעו לשום תוצאת בדיקה שנגרם לאדם נזק מצריכת מוצרי חלב גם אם חיי עליהם כל חייו

א. אחוז השומן נמדד באמצעות אותה מכונה במשך חצי שנה. לא יודע עד כמה המכונה מדויקת, אבל זה הנתונים.

ב. הצהרה שלי שגויה כי אתה אמרת שהיא שגויה? סבבה. אני אומר שהצהרה שלך שגויה. נה נה בננה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר שינוי באורח חיים ולא רק שינוי תזונתי.

אני גם התגייסתי 53 קילו על 182 ו 30 שנה אחרי גדלתי ל 100 קילו וכרס עגלגלה. לפני חצי שנה הורדתי שתיה מתוקה ונשנושים למינימום וקצת לשים ברקסים בכמויות האוכל. אני לא מתנזר לחלוטין ואם בא לי איזו עוגה או משהו אני אוכל ובינתיים אני יכבר 7 קילו פחות בלי מאמץ ובלי להרגיש לא נוח עם זה.

שינוי תזונתי מצריך שינוי באורח החיים.

גם כשאני התגייסתי, הייתי יחסית רזה - 80 ק"ג על 1.92 מ'.

השתחררתי, אם אני זוכר נכון, בערך 90 ק"ג בכושר שיא.

במהלך השנים, עם כל הג'אנק שהיה במטבח של העבודה, טסתי לכיוון המאה ק"ג ובדיקות הדם היו מזעזעות.

חזרתי יחסית לכושר וירדתי כ-15 ק"ג אך לצערי, אני לא באותו הכושר של לפני קרוב ל-30 שנים.

היום אנחנו משתדלים שלא להכניס לבית שתיה מתוקה ובורקסים, אלא רק בסופ"שים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמה התזונתית, ברור שהפתרון הוא כמה שיותר רב גוניות, בלי חרמות ואיסורים על משפחות מזון שלמות, בטח לא על אב מזון אחד או שניים.

ברמה הבריאותית, ברור שכמה שיותר מזון שאתה מכין אותו בבית מחומרי יסוד ככה אתה יותר בריא.

אין רע בפחמימות, זה בסדר גמור לשבת בערב מול הטלויזיה ולאכול עוגה שהאשה עשתה, או לדפוק סנדביץ (אפילו רחמנה ליצלן מלחם לבן) אבל אם ארוחת הצהריים שלך מורכבת מלקנות כל יום קילו בורקסים ולדפוק אותם תוך כדי נהיגה עם בקבוק ליטר וחצי קולה, אתה בבעיה.

ואותו כנ"ל לכל הנמסיס של כל דיאטטיקנית, שומן מן החי, בשר אדום, מוצרי חלב, טיגון בשמן עמוק ושאר רכיבים שאוהבים לאסור כליל (עם סיבה מוצדקת או בלי) הסוד הוא מתינות ורבגוניות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטטיסטיקה מראה שגם מי שלא עם קוביות בבטן בסוף מוצא חברה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אחרי יומיים בלי ממתקים אני בדיכאון ומרגיש חוסר רצון לחיות.

כנראה שאין מה לעשות עם זה =/

כמה מעט צריך בשביל לשמח אותך

הסטטיסטיקה מראה שגם מי שלא עם קוביות בבטן בסוף מוצא חברה...

השאלה מה הוא מוצא.

מצד שני מפלצת אדם יכולה לבוא גם עם לוק של דוגמנית

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בן אנד ג'ריס זה עוד בסדר, הדברים הגרועים באמת זה ביסלי וכל השטויות המטוגנות בשקיות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שרוצה לשנות את החיים שלו לתזונה נכונה יותר, בריאה יותר ואפקטיבית יותר, אני ממליץ לקרוא קצת על דיאטה קטוגנית.

הכי קל יהיה לראות סרטונים ב youtube על הנושא שנקרא keto diet .

ינפץ הרבה מיתוסים שנכתבו פה ויש לי הרגשה שעוד יכתבו.

לפני שאתם מצטטים לי כל מני מנטרות שגויות שבעלי אינטרסים הטמיעו בציבור, אני ממליץ בחום לעבור על הדף הזה שמגבה מחקרית את הבסיס של התזונה הזו:

http://www.healthline.com/nutrition/how-to-win-an-argument-with-a-nutritionist#section8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אנד ג'ריס זה עוד בסדר, הדברים הגרועים באמת זה ביסלי וכל השטויות המטוגנות בשקיות.

לא רק שאתה צודק, אלא גם במבחר הגלידות הקיים, בן אנד ג'ריז (והגנדס) הן הבחירות היותר בריאות כי כל הגלידות התעשיתיות (נסטלה וכו') מלאות שוב במים, מרגרינה והרבה מחלבנים לא טבעיים.

תכולת גלידת "שמנת" וניל צרפתי של נסטלה:

מים, סוכרים, מוצקי חלב, שמן מהצומח מוקשה, חומרים מייצבים ומתחלבים ‭,E407 ,E412 ,E471 ,E410 ,E401‬ חומר מילוי גליצרול, חומרי טעם וריח, מלח, צבע מאכל טבעי ‭.E160ai

שים לב, אין שמנת, בקושי בכלל יש מוצרי חלב וכמובן, אין לא וניל ובטח שלא צרפתי.

לעומת צאנקי מאנקי של בן אנד ג'ריז:

חלב טרי, שמנת, סוכר, בננות, חתיכות שוקולד, אגוזי מלך, מוצקי חלב ללא שומן, חלמון ביצה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמן לשעבר, אשמח לתת לך את שני השקל שלי -

עד גיל הצבא הייתי שמן, כיום אני על בערך 13% שומן פעם אחוז יותר, פעם אחוז פחות.

מגזין הספורט "כושר ישראל" החליט לעשות עליי כתבה, נו מילא.

תוכל לקרוא אותה פה אם יתחשק לך לקבל קצת פוינטרים ממני.

מציין עובדה, החלק בגוף שהכי קשה לרזות בו - הוא המוח.

קראתי את הכתבה בעניין רב ובהנאה, שאפו! כל הכבוד. שיחקת אותה בענק.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי יחסית לכושר וירדתי כ-15 ק"ג אך לצערי, אני לא באותו הכושר של לפני קרוב ל-30 שנים.

גם לא תהיה.

סה לה וי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מצחיק שאני חושב שאני רזה מדי ואני שוקל יותר ממך על 1.72..

הדרך הכי טובה לרזות זה לעבוד עם תפריט מסודר + אימונים

זה לא יעבוד אם תיישם רק אחד מהם.

אחרי שתתחיל חודש חודשיים אתה תתרגל ותתאהב בזה, שמע לי.

מה שהכי משפיע על העליה במשקל זה הפחמימות, תוריד פחמימות, בהדרגה, אל תנסה פתאום להפסיק ביום אחד

מעבר לזה תאכל כל 3-4 שעות

בכל ארוחה תדאג שיהיו לפחות 2 ירקות, מנה של חלבון (חלב, בשר, דגים), בעתיד עדיף להפטר ממוצרי חלב

אם תצטרך עזרה, דוגמאות לאימונים ותפריטים אשמח לעזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד פחמימות...

...בעתיד עדיף להפטר ממוצרי חלב

בדיוק מה שלא מומלץ לעשות (מבחינה תזונתית).

לא מורידים אף קבוצה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שאתה צודק, אלא גם במבחר הגלידות הקיים, בן אנד ג'ריז (והגנדס) הן הבחירות היותר בריאות כי כל הגלידות התעשיתיות (נסטלה וכו') מלאות שוב במים, מרגרינה והרבה מחלבנים לא טבעיים.

תכולת גלידת "שמנת" וניל צרפתי של נסטלה:

מים, סוכרים, מוצקי חלב, שמן מהצומח מוקשה, חומרים מייצבים ומתחלבים ‭,E407 ,E412 ,E471 ,E410 ,E401‬ חומר מילוי גליצרול, חומרי טעם וריח, מלח, צבע מאכל טבעי ‭.E160ai

שים לב, אין שמנת, בקושי בכלל יש מוצרי חלב וכמובן, אין לא וניל ובטח שלא צרפתי.

לעומת צאנקי מאנקי של בן אנד ג'ריז:

חלב טרי, שמנת, סוכר, בננות, חתיכות שוקולד, אגוזי מלך, מוצקי חלב ללא שומן, חלמון ביצה,

לא רק שהם הכי טובים בפער ניכר, הם גם זולים. אפילו בתחנת דלק יש 2 ב-40, בסופרים לרוב אפשר למצוא פיינט ב-15 ש"ח ובמבצעי כסח יש 2 ב- 25.

יש לי מכונת גלידה ואני גם מכין גלידה בבית. אמנם הגלידה שאני מכין טעימה יותר מבן אנד ג'ריס, אבל לכל הרוחות, עולה לי יותר כסף. מקל וניל אחד, 5 חלמונים ו-2 שמנת מתוקה כבר עולה לי יותר מפיינט בן אנד ג'ריס לפני שלקחתי בחשבון סוכר, חלב או אבקת חלב וחשמל / גז. וכמובן בלאי למכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...