Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - מיני קאנטרימן - אוקסימורון

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך הגעת לקליאו דווקא? (אחת הסופר מיני היפות על הכביש ) אין שם שום אלמנטים עיצוביים שנראים אפילו דומה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

התכוונתי לקליאו סטיישן,

החלון הצדדי אחורי הקטן הזכיר לי אותה,

אבל ללא ספק הקליאו אכן הרבה יותר חדה ויפה מבחינה עיצובית,

לכן כתבתי סקיצה מגושמת.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קונים, צידוק יש להכל.

אבל איך שהוא מבוצע, זאת הבעיה.

הפוך, גוטה.

מתברר שיש דרישה לרכב כעור עם אינספור גימיקים צבעוניים מבפנים ומחיר שמבדיל אותך משאר העדר.

אם מוצר עונה *בול* לדרישה - אז הביצוע מושלם.

המכוניות האלה הן סימפטום של מחלה, לא מחלה בפני עצמה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם רוב הדעות

העיצוב של הדור הנוכחי ממש לא מושך.

כשמתאמצים מאוד ליצור משהו יפה וזה לא הולך טוב,

אפשר לראות את הזיעה נוטפת..וכאן בהחלט רואים מאמץ יתר בכל נגיעה.

מידות שכבר לא קשורות לרכב המקורי, יותר מדיי חלקים נוצצים ואורות,

גורמים לתוצאה הסופית להראות על גבול המצועצע.

דור 1,2 לדעתי נראים הרבה יותר יפים בכל פרמטר.

זו גם הסיבה שאני לא מחליף את מד המיהירות הענקי

במערכת מולטימדיה/אורגן אורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
הפוך, גוטה.

מתברר שיש דרישה לרכב כעור עם אינספור גימיקים צבעוניים מבפנים ומחיר שמבדיל אותך משאר העדר.

אם מוצר עונה *בול* לדרישה - אז הביצוע מושלם.

המכוניות האלה הן סימפטום של מחלה, לא מחלה בפני עצמה.

לא בדיוק הפוך כי אני מסכים, רק זה שרכב נמכר לא עושה אותו "ביצוע מושלם" אלא פשוט רכיבה מוצלחת על גימיק.

הייתי מאוד רוצה שחברה כמו bmw לא תרכב באופן שטחי על הגימיק הזה ותייצר רכב קצת יותר מבינוני, אבל מי שואל אותי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא מתכוון ביצוע מושלם מבחינת הפגיעה ברצונות הלקוחות.

וגם מהבחינה הזאת, אני לא יודע כמה הוא מוצלח - כתוב במבחן, מכר קצת מ-5% ממה שמכר Q2 בחצי מהזמן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הבנתי ולזה התכוונתי. ביצוע מושלם בכוונה של ביצוע הושלם.

יענו מישן אקומפלישד. בכ'ז התעכבתי על איכות הרכב שבדוגמא.

לא משנה, סתם טחינת potato potato.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה נכין פירה.

עכשיו אני נזכא (דההה) שפולקסווגן עושים את זה כבר שנים עם מכוניות דומות/זהות מכאנית ובלבול טוטאלי בין המותג הצעיר, היוקרתי והספורטיבי מבין הקליפות השונות שהם בוחרים לייצר על בסיס מספר מוגבל של פלטפורמות.

אז גם ב.מ.וו מנסה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבר קצת זמן מאז שנהגנו במיני ועד שהמבחן פורסם, אז תסלחו לי אם אני לא זוכר במדויק את איכות הפלסטיקים.

האמת? מאוד רציתי לנהוג על המיני קאנטרימן. היא משלבת 2 עולמות מאוד פופולרים - את עולם הג'יפונים יחד עם עולם רכבי הרטרו האופנתיים, שכמו החיפושית והפיאט 500 הן גלגול כזה או אחר של רכבי עבר שנותר מהם בעיקר זכרון יפה וסמל.

יכול להיות כאן שילוב מעולה - מיני, בבעלות של חברה שיצרה אגדות מוטוריות מצד אחד (וגם כמה כשלונות), היא מותג מאוד נחשק בקרב (א)נשים צעירים אך לא רק. זה רכב מגניב כזה, שיקי. והנה הוא בא למציע לנו ג'יפון - פתרון למלכה של התיכון שהתחתנה יש לה ילד ולברדור וכל זה לא נכנס למיני רגילה.

הם יודעים לבצע שם במיני שהם רוצים. אז ציפיתי למשהו מיוחד.

ואז היא הגיע. הקאנטרימן. בפתח ביתי.

היא נראית יפה מבחוץ. לא קטנה. לא מיני. מאוד מקסי.

נכנסים פנימה. אורגן אורות. תאורת אווירה מתחלפת. מסך צבעוני עגול באמצע. תאורה עם הסמל מיני על רצפה. לא יוקרתי. צעיר. מגניב כזה.

מתחילים לנסוע. תנוחת נהיגה טובה קל למצוא. הכסאות נוחים, הנסיעה לא. מספיק מרווח מאחורה ומקדימה ושדה הראייה בסדר. אחורה קצת פחות.

נוסעים קצת בעיר. קצת מחוץ לעיר. קצת בודקים איך היא מתנהגת.

יורדים מהרכב, מדברים (גם) עליו קצת.

אם אני צריך לסכם אותו במילה אחת אז זה: Meah.

לא לכאן ולא לשם.

לא עושה לי חשק לנהוג. לא עושה לי חשק לקנות.

הוא גדול מדי להיות מגניב. הוא ילדותי מדי להיות בוגר.

מזכיר לי את האלו שהם כבר אי שם לקראת סוף שנות ה-30 שלהם והם עדיין לא הפנימו שהם סיימו את התיכון.

יש כאן פספוס. אולי הניסיון הזה לקחת איזשהו מותג, כמו שבמוו עשו במיני ופיאט עשו ב-500 ולהוציא לו כל גרסא אפשרית הוא נכון מבחינה כלכלית. אבל נראה לי ששם זה נגמר.

ב-195 אלף ש"ח לטעמי יש אלטרנטיבות עדיפות. אני די בטוח שאני לא היחידי שחושב ככה - כי מאז שנהגתי בקאנטרימן ההיא - לא ראיתי עוד אחת.

חבל, הייתה כאן אפשרות לשחק אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...