Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפול לבד ברכב

Pronet
שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטתי שמכיוון ויש לי רכב ישן והוא מכני ברובו אז אני רוצה להתחיל לטפל לבד ברכב, בלמים, שמן, פילטר, מצתים, תושבות, וכל דבר שניתן להגיע אליו בצורה עצמאית.

הסיבה שהחלטתי לעשות את זה היא מכיוון שבערך לפני שבועיים קניתי גאנטים מאיזה בחור, וכאשר הגעתי לבית שלו ראיתי מלא רכבים מפורקים כמעט עד 0 אצלו בגינה עד למצב של שלדת רכב בגינה שלו, אין לו שם מוסך או משהו מיוחד שבאמת מאפשר לו לעשות את זה בקלות רבה אין לו אפילו ליפט הבחור עושה הכל עם ג'ק, לכן אני רוצה להתחיל לעבוד על הרכב שלי בצורה עצמאית ולהתחלה אני אחליף ברקסים אחוריים ברכב, ראיתי סרטון של בחור שעושה את זה וזה לא כל כך מסובך מאמין שאחרי שעה של עבודה וקצת קללות אני אצליח, לכן אני צריך מכם המלצה לערכת מברגים למכונאי המתחיל איפה ניתן לקנות אחת כזאת ובכללי חוות דעת שלכם מ- אתה בסדר זה אפשרי עד ל- יטמבל תוותר על הרעיון.

(הרכב הוא מיצובישי סופר לנסר)

הסרטון לפיו אני אחליף את הבלמים, תראו את הסרטון הוא מפורט ברמה גבוה מאוד

עריכה אחרונה על ידי Pronet
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בבלמים להתחיל?

תתחיל בדברים יותר פשוטים שלא קשורים לבטיחות של הרכב,שלך ושל שאר הנהגים בכביש.

כנו החלפת שמן, פילטרים שונים, פלאגים וכו'.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לא... אתה מפספס פה נקודה חשובה.

בשום פנים אין לגעת לבד במערכת בטיחותית לבד או בלי השגחה.

תנסה להיעזר באדם שיודע ומכיר איך לעשות.

בכל שאר הדברים זה אפשרי אבל גם פחות מומלץ כי מקסימום תגרום נזק לרכב ולא תסכן חיי אדם.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בבלמים להתחיל?

תתחיל בדברים יותר פשוטים שלא קשורים לבטיחות של הרכב,שלך ושל שאר הנהגים בכביש.

כנו החלפת שמן, פילטרים שונים, פלאגים וכו'.

כרגע בטיפול האחרון החלפתי שמן פילטר ובלמים קדמיים

ראיתי סרטון ממש מפורט על איך החליף בלמים ויש לי חניה פרטית ככה שאני אנסה לבלום בחניה ולבדוק איך הבלמים מגיבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, זה לא GTA ומשחק מחשב. מדובר על בלמים, זה שאחראי על הבטיחות שלך ושל הסובבים אותך.

לא קופצים מ0 ל100 , מתחילים בקל כמו שאמרו. גם בקל אפשר להסתבך כשאין ידע, רק שבדבר שטותי כמו פילטרים אתה תתקע מקסימום את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, זה לא GTA ומשחק מחשב. מדובר על בלמים, זה שאחראי על הבטיחות שלך ושל הסובבים אותך.

לא קופצים מ0 ל100 , מתחילים בקל כמו שאמרו. גם בקל אפשר להסתבך כשאין ידע, רק שבדבר שטותי כמו פילטרים אתה תתקע מקסימום את הרכב.

אני יודע שזה לא GTA ואני יודע טוב מאוד מה הבלמים עושים וכמה זה מסוכן, שמן ופילטר אני יודע טוב מאוד איך להחליף ולא צריך להיות גאון הדור בשביל לעשות את זה ואני לא מסתבך בעניין הזה, אם אני אחליף כל הזמן רק שמן ופילטר ככה או ככה כשאני אעבור למצב שאני צריך להחליף בלמים אני אקפוץ מ0 ל100 זה לא משנה בין אם אני אעשה את זה היום עוד בעוד חצי שנה אחרי שהחלפתי שמן 3-4 פעמים (מקצין את העניין בכוונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2509 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...