Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מפרגן למטרו כפר-סבא

s@muel
שימו לב! השרשור הזה בן 7052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שאני לא חייב, אבל בכל זאת - כשמגיע מגיע.

הקטנוע: ימאהה מג'סטי 125 מודל 2002, יד I (מיוני 2003 על הכביש).

האירוע: טיפול 12K.

המקום: מטרו סנטר באזור התעשייה של כפר סבא.

רקע: במג'סטי 125 מטפלים כל 6000 ק"מ. פעם ב- 12000 טיפול גדול.

הממצאים: הקטנוע ניכנס בבוקר לטיפול + תיקון תקר בגלגל הקידמי.

בשעה 1000 אני מקבל טלפון מהמוסך:

מוסכניק: נשארו לך רפידות בבלם האחורי לעוד 3000 ק"מ. להחליף?

סמי: לא תודה, הטיפול הזה גם ככה כבד לי על הכיס - אני אחליף בעוד חודשיים - שלושה.

מוסכניק: בסדר גמור, יום טוב.

בשעה 1400 אני מקבל טלפון מהמוסך:

מוסכניק: האם יש לך בעיות בבלימה כשאתה בולם עם הדיסק הקידמי?

סמי: לא.

מוסכניק: אני חושב שיש בעיה בדיסק, אני אחזור אליך.

סמי: ממתין.

בשעה 1410:

מוסכניק: הדיסק הקידמי שלך עקום. אתה בטוח שלא היו לך רעידות בבלימה?

סמי: בטוח ב- 100%. בנוסף, אני לא משתמש במנעול דיסק שיכול היה לגרום לבעיה שכזאת. תבדוק בבקשה את הרפידות הקדמיות ותגיד לי האם יש עליהם סימנים שהדיסק הגיע עקום למוסך.

מוסכניק: אני אבדוק.

סמי: אולי הדיסק התעקם בעת פירוק הגלגל לטובת תיקון התקר?

מוסכניק: אני אבדוק. אני אחזור אליך תוך מספר דקות.

בשעה 1425: (אמר 10 דקות, לא?...)

מוסכניק: סליחה על אי ההבנה. הדיסק יוחלף לדיסק חדש ע"ח המוסך.

סמי. תודה רבה.

מאוחר יותר, הגעתי למוסך והודיתי על השירות היפה שקיבלתי.

הטיפול עצמו היה יקר: 1700 ש"ח (כולל תקר, רצועת הנעה, רולים, מחז"ש קידמי ואחורי, מסנן אויר, מצת, טבעת אטימה, משקולות וריאטור, עצר משולש, שמן ועבודה).

הראו לי את כל החלקים המשומשים שהחליפו (כולל הדיסק העקום), שטפו את הקטנוע ונסעתי לשלום.

מרגע שיצאתי מהמוסך ועד עכשיו אני לא מוריד את החיוך מהפנים. הקטנוע נוסע פשוט מדהים! הטיפול עשה פלאים בקטנוע, ואני מרוצה.

זה מה חשוב, לא?

שוב, למוסך מטרו בכפר-סבא Emo45.gif

yp125.JPG

בברכה,

s@muel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לקוח מרוצה.

מאוד.

איכות הטיפול (האישי והמקצועי) במוסך שם מעבר לכל מה שפגשתי (עד עתה...)

אני לא רוצה להזכיר שמות, אבל בהחלט מגיע לכמה אנשים שם תודה. והרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוסך מצויין!

אני מטפל באופנוע רק שם.

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה פורום שלא תקעת בו מודעת פירגון?

כאילו קיבלת שם מתנה, גם פתחו לך במחיר את החצוצרות, וגם מפרגן להם.:shock:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא חייב, אבל בכל זאת - כשמגיע מגיע.

האמת להגיד לך שהנסיון שלי איתם מאוד גרוע. קניתי סאן יאנג חדש לפי שנתיים (טעות חיי), שהנולד עם בעיה, שבאה והלכה, בCDI (בדיעבד) והתיקונים מן הסתם היו במסגרת האחריות והם חיפפו בעבודה על הקטנוע הייתי צריך לחזור אליהם 10 פעמים עד שהם טרחו לרדת לעומק העניין.

בקיצור לקוח מאוד מאוכזב ויותר מזה הם לא נותנים לך לראות את הקטנוע בעבודה שמבחינתי דבר חובה, רוצה לראות שלא מורחים אותי.

"...for long you live and high you fly and smiles you'll give and tears you'll cry and all you touch and all you see is all your life will ever be"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה פורום שלא תקעת בו מודעת פירגון?

כאילו קיבלת שם מתנה, גם פתחו לך במחיר את החצוצרות, וגם מפרגן להם.:shock:

רק בתפוז ופה.

אבל את שפת הביבים המטונפת שלך אני נאלץ לראות בכל מיני מקומות.

אגב, לפני חודשיים הייתי אצלך לקבל הצעת מחיר לטיפול 12K למג'סטי. אחרי שזילזת בקטנוע (דרך מצויינת לקבל לקוח :?), נתת לי הצעה כמעט זהה למטרו - 1000 ש"ח לטיפול בלי רצועה שתוחלף במקרה הצורך.

אני מעדיף בקטנוע שלי חלפים מקוריים - ולכן הטיפול אצלך היה מגיע ל- 1500 ש"ח. בשביל 12% הבדל אני אטפל במוסך המרכזי ולא אצלך.

בברכה,

s@muel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בתפוז ופה.

אבל את שפת הביבים המטונפת שלך אני נאלץ לראות בכל מיני מקומות.

אגב, לפני חודשיים הייתי אצלך לקבל הצעת מחיר לטיפול 12K למג'סטי. אחרי שזילזת בקטנוע (דרך מצויינת לקבל לקוח :?), נתת לי הצעה כמעט זהה למטרו - 1000 ש"ח לטיפול בלי רצועה שתוחלף במקרה הצורך.

אני מעדיף בקטנוע שלי חלפים מקוריים - ולכן הטיפול אצלך היה מגיע ל- 1500 ש"ח. בשביל 12% הבדל אני אטפל במוסך המרכזי ולא אצלך.

,

1. זה לא נעים לראות שפשוט מטיחים בך שקרעו אותך במחיר.

2.את הדיסק הקידמי שלך הם עיקמו על מכונת הגלגלים, מתי שניסו לתקן את התקר, דבר שמכונאי צריך להזהר ממנו, אבל כנראה שהם לא כל כך נזהרו(וקורה לפעמים לכל אחד)אבל ברוב חוצפתם הם ניסו איך שהוא לקלוט אם אתה פראייר ולהלביש עליך את תשלום הדיסק, אבל מאחר שלמזלך לפחות בזה לא יצאת אהבל גמור, הם החליפו לך על חשבונם, מה שהיה צריך להעשות מבלי לפנות אליך ולנסות לחלוב ממך את תשלום הדיסק.

3. אין כלום כנגד צוות המכונאים של מטרו כ''ס, לדעתי הרמת עבודה שם גבוהה מאוד, הם חברה מיומנים מאוד, ואני מפרגן להם מבחינה מקצועית, למרות הפשלה של הדיסק, אבל כמו שרשמתי , זה יכול לקרות לכל מכונאי ברגע של היסח דעת.

4.הכוונה שלי הייתה (בשפת ביבים, או בשפה שאהבלים מבינים) שמבחינת מחיר? הם קרעו אותך.

וזה שרשמת שהיית אצלי ונתתי לך הצעת מחיר של 1000 ש''ח ללא רצועה? זה שקר וכזב מוחלטים, מסתבר שאתה גם שקרן וגם אהבל, וזה צירוף דיי עלוב, לדעתי, היחס העלוב היחידי שאתה מקבל זה עכשיו, מבחינה אחת, טיפול גדול עם חלקים מקוריים עולה אצלי למג'סטי בסביבות ה800 ש''ח ועוד מע''מ,כולל הכל, גם רצועה, ואין סיבה בעולם שהייתי צריך לבקש ממך יותר, מבחינתי אתה סתם משקר.

5.לפעמים צריך להשלים עם זה שמאכילים אותך, ולא לכעוס על פורום שלם(ראה שרשור בפורום תפוז) שמסבירים לך בכל דרך שפשוט שילמת גבוה מידי על טיפול גדול, מה שאתה מנסה לאמר ש15 איש בפורום תפוז רשמו לך שקרעו אותך במחיר, אבל אתה בשלך, מפרגן, אז לבריאות, שיבושם לך חביבי.

6. איש לא זלזל בך שבאת אלי, הייתי מפוצץ עבודה, וביקשתי ממך אם יהיה אפשרי לדחות את הטיפול ביום יומיים, אם זה מבחינתך זלזול?אז תמשיך לטפל במטרו.

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיני תוקף שנית?

,

וזה שרשמת שהיית אצלי ונתתי לך הצעת מחיר? זה שקר וכזב מוחלטים

.

סמואל שיקר

,

איש לא זלזל בך שבאת אלי, הייתי מפוצץ עבודה, וביקשתי ממך אם יהיה אפשרי לדחות את הטיפול ביום יומיים, אם זה מבחינתך זלזול?אז תמשיך לטפל במטרו.

ופתאום סיני כותב שסמואל כן היה אצלו. מוזר מאד סיני.

וכמו בשרשור הקודם (כולם יודעים למה אני מתכוון) אתה במקום לתרץ ולהציג את עמדתך בצורה הולמת מתחיל לתקוף.

די כבר סיני.

רונין-רוכב ללא אופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,

1. זה לא נעים לראות שפשוט מטיחים בך שקרעו אותך במחיר.

2.את הדיסק הקידמי שלך הם עיקמו על מכונת הגלגלים, מתי שניסו לתקן את התקר, דבר שמכונאי צריך להזהר ממנו, אבל כנראה שהם לא כל כך נזהרו(וקורה לפעמים לכל אחד)אבל ברוב חוצפתם הם ניסו איך שהוא לקלוט אם אתה פראייר ולהלביש עליך את תשלום הדיסק, אבל מאחר שלמזלך לפחות בזה לא יצאת אהבל גמור, הם החליפו לך על חשבונם, מה שהיה צריך להעשות מבלי לפנות אליך ולנסות לחלוב ממך את תשלום הדיסק.

3. אין כלום כנגד צוות המכונאים של מטרו כ''ס, לדעתי הרמת עבודה שם גבוהה מאוד, הם חברה מיומנים מאוד, ואני מפרגן להם מבחינה מקצועית, למרות הפשלה של הדיסק, אבל כמו שרשמתי , זה יכול לקרות לכל מכונאי ברגע של היסח דעת.

4.הכוונה שלי הייתה (בשפת ביבים, או בשפה שאהבלים מבינים) שמבחינת מחיר? הם קרעו אותך.

וזה שרשמת שהיית אצלי ונתתי לך הצעת מחיר? זה שקר וכזב מוחלטים, מסתבר שאתה גם שקרן וגם אהבל, וזה צירוף דיי עלוב, לדעתי, היחס העלוב היחידי שאתה מקבל זה עכשיו, מבחינה אחת, טיפול גדול עם חלקים מקוריים עולה אצלי למג'סטי בסביבות ה800 ש''ח ועוד מע''מ,כולל הכל, גם רצועה, ואין סיבה בעולם שהייתי צריך לבקש ממך יותר, מבחינתי אתה סתם משקר.

5.לפעמים צריך להשלים עם זה שמאכילים אותך, ולא לכעוס על פורום שלם(ראה שרשור בפורום תפוז) שמסבירים לך בכל דרך שפשוט שילמת גבוה מידי על טיפול גדול, מה שאתה מנסה לאמר ש15 איש בפורום תפוז רשמו לך שקרעו אותך במחיר, אבל אתה בשלך, מפרגן, אז לבריאות, שיבושם לך חביבי.

6. איש לא זלזל בך שבאת אלי, הייתי מפוצץ עבודה, וביקשתי ממך אם יהיה אפשרי לדחות את הטיפול ביום יומיים, אם זה מבחינתך זלזול?אז תמשיך לטפל במטרו.

1. בהודעה המקורית (ואני יודע שקשה לך עם הבנת הנקרא, אז אני אנסח זאת כמו לילד מפגר) כתבתי: "הטיפול עצמו היה יקר: 1700 ש"ח". לא פירגנתי על המחיר - פירגנתי על הטיפול ההוגן שקיבלתי.

2. כנראה שאתה צודק - אבל הם לקחו אחריות על הטעות שלהם אחרי שהם שאלו שאלות רקע - לגיטימי לחלוטין. האם אתה היית לוקח אחריות? האם היית מתנהג אחרת מהם? כתבת שזה קורה לכל אחד. יש לי חבר ששם אצלך ג'וי רייד 200 לטיפול לפני שנה והוא נשרט (למזלו השריטה לא הייתה גדולה והייתה במקום זניח). איך טיפלת בזה? התקשרת אליו? לא. החלפת לו לפלסטיק אחר? לא ולא. שמת לו מדבקה על השריטה? כן!

3. סוף סוף סעיף עם הסכמה - פירגנתי להם על איכות העבודה והשירות ההוגן שקיבלתי. (לא על המחיר!)

4. תגיד לי כמה יעלה אצלך הטיפול הבא עם חלפים מקוריים:

רצועת הנעה, מסנן אויר, מצת, מחז"ש ואריטור אחורי, 2 טבעות אטימה ואריטור אחורי, 6 משקולות ואריאטור, 3 עצר משולש, 2 מחז"ש ואריאטור קדמי.

כמה תעלה עבודה לטיפול הזה? (12K)

תיקון תקר לצמיג קידמי?

כמה יוצא סה"כ אחרי מע"מ בבקשה?

5. שוב אחזור בגלל שקשה לך עם הבנת הנקרא: לא הודיתי על המחיר - פירגנתי על השירות ההוגן שקיבלתי במוסך. לפחות לא נפנפו אותי עם מדבקה על שריטה בפלסטיק.

6. קשקשן ושקרן. לא אמרת לי לחזור בעוד יומיים. הגעתי אלייך קצת אחרי חמש בערב כדי לקבל הצעת מחיר! לא כדי להכניס את הקטנוע לטיפול!

עשיתי סקר הרבה לפני שהכנסתי את הקטנוע שלי לטיפול (היה לו אז 10500 ק"מ - לפני חודשיים - שים לב להבנת הנקרא, סיני, אני יודע שקשה לך), ורציתי לדעת איפה הכי כדאי לי לטפל. הייתי גם באניגמא ברעננה ובסוף החלטתי ללכת על מטרו.

בברכה,

s@muel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בהודעה המקורית (ואני יודע שקשה לך עם הבנת הנקרא, אז אני אנסח זאת כמו לילד מפגר) כתבתי: "הטיפול עצמו היה יקר: 1700 ש"ח". לא פירגנתי על המחיר - פירגנתי על הטיפול ההוגן שקיבלתי.

2. כנראה שאתה צודק - אבל הם לקחו אחריות על הטעות שלהם אחרי שהם שאלו שאלות רקע - לגיטימי לחלוטין. האם אתה היית לוקח אחריות? האם היית מתנהג אחרת מהם? כתבת שזה קורה לכל אחד. יש לי חבר ששם אצלך ג'וי רייד 200 לטיפול לפני שנה והוא נשרט (למזלו השריטה לא הייתה גדולה והייתה במקום זניח). איך טיפלת בזה? התקשרת אליו? לא. החלפת לו לפלסטיק אחר? לא ולא. שמת לו מדבקה על השריטה? כן!

3. סוף סוף סעיף עם הסכמה - פירגנתי להם על איכות העבודה והשירות ההוגן שקיבלתי. (לא על המחיר!)

4. תגיד לי כמה יעלה אצלך הטיפול הבא עם חלפים מקוריים:

רצועת הנעה, מסנן אויר, מצת, מחז"ש ואריטור אחורי, 2 טבעות אטימה ואריטור אחורי, 6 משקולות ואריאטור, 3 עצר משולש, 2 מחז"ש ואריאטור קדמי.

תיקון תקר לצמיג קידמי?

5. שוב אחזור בגלל שקשה לך עם הבנת הנקרא: לא הודיתי על המחיר - פירגנתי על השירות ההוגן שקיבלתי במוסך. לפחות לא נפנפו אותי עם מדבקה על שריטה בפלסטיק.

6. קשקשן ושקרן. לא אמרת לי לחזור בעוד יומיים. הגעתי אלייך קצת אחרי חמש בערב כדי לקבל הצעת מחיר! לא כדי להכניס את הקטנוע לטיפול!

עשיתי סקר הרבה לפני שהכנסתי את הקטנוע שלי לטיפול (היה לו אז 10500 ק"מ - לפני חודשיים - שים לב להבנת הנקרא, סיני, אני יודע שקשה לך), ורציתי לדעת איפה הכי כדאי לי לטפל. הייתי גם באניגמא ברעננה ובסוף החלטתי ללכת על מטרו.

אם ככה אתה באמת שקרן מוחלט, ולדעתי טעיתי בזיהוי שחשבתי שזה אתה שביקשתי לדחות ת'טיפול ביום יומיים, כי מעולם לא גרמתי לאף ג'וירייד 200 שריטה תוך כדי עבודה, ובמיוחד לא שמתי עליה מדבקה, לדעתי אתה פשוט שקרן מוחלט, כי לאחר ששאלתי אותך (בפרטי)אם עשית אצלי גיר וטיפול גדול למג'סטי , וענית בשלילה, הבנתי שטעיתי בזיהוי, ואתה סתם משמיץ ומשקר במצח נחושה כדי להתגונן, אבל זה לא פותר אותך מזה ששילמת על טיפול מחיר של טיפול לF-16.

ואם מסבירים לך 50 פעם שאכלת אותה במחיר למרות הטיפול ''המסור'' ואתה בשלך משנה וממציא גרסאות וסיפורים? הבנת הנקרא היא אצלך , לא אצל האחרים, גם אהוד חסר בהבנת הנקרא? גם X חסר בהבנת הנקרא? גם עידו חסר בהבנת הנקרא? וגם אנוכי? לדבריך כולם חסרי הבנת הנקרא? רק אתה מבין:shock: קצת פטטי הייתי אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיני תוקף שנית?

סמואל שיקר

ופתאום סיני כותב שסמואל כן היה אצלו. מוזר מאד סיני.

וכמו בשרשור הקודם (כולם יודעים למה אני מתכוון) אתה במקום לתרץ ולהציג את עמדתך בצורה הולמת מתחיל לתקוף.

די כבר סיני.

הכוונה שלי הייתה שהוא שיקר שמתי שהוא היה אצלי( אם היה בכלל, כי נראה לי מוזר מאוד הסיפור הזה לאחר בירור איתו בפרטי) והצעתי לו 1000 ש''ח על טיפול בלי החלפת רצועה, מה שתמוהה מאוד.

וכמו בשרשור הקודם?(שכולם יודעים למה אתה מתכוון) יצא הכל עלילה וכזב, והתנצלות בטלפון ובפומבי מבעל הקטנוע.

ואם נורא מפריעה לך סיגנון הכתיבה שלי? אתה מוזמן לבהות בו, לחשוב מה שבא לך, ולדחוף את המחשבות שלך ל..... השעיר שלך מבלי להגיב, וככה תפתור את עצמך מהבעיה שקוראים לה צורה הולמת ותקיפה.

זה הסיגנון שלי, אתה לא חייב לאכול אם זה לא לטעמך, אף אחד לא מחייב אותך, אתה כבר ילד גדול.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה אתה באמת שקרן מוחלט, ולדעתי טעיתי בזיהוי שחשבתי שזה אתה שביקשתי לדחות ת'טיפול ביום יומיים, כי מעולם לא גרמתי לאף ג'וירייד 200 שריטה תוך כדי עבודה, ובמיוחד לא שמתי עליה מדבקה, לדעתי אתה פשוט שקרן מוחלט, כי לאחר ששאלתי אותך (בפרטי)אם עשית אצלי גיר וטיפול גדול למג'סטי , וענית בשלילה, הבנתי שטעיתי בזיהוי, ואתה סתם משמיץ ומשקר במצח נחושה כדי להתגונן, אבל זה לא פותר אותך מזה ששילמת על טיפול מחיר של טיפול לF-16.

ואם מסבירים לך 50 פעם שאכלת אותה במחיר למרות הטיפול ''המסור'' ואתה בשלך משנה וממציא גרסאות וסיפורים? הבנת הנקרא היא אצלך , לא אצל האחרים, גם אהוד חסר בהבנת הנקרא? גם X חסר בהבנת הנקרא? גם עידו חסר בהבנת הנקרא? וגם אנוכי? לדבריך כולם חסרי הבנת הנקרא? רק אתה מבין:shock: קצת פטטי הייתי אומר.

אני שקרן? מספיק שתקרא את התגובה של etz301, שאחריה הבנת שאתה משקר וערכת את ההודעה.

פטתי.

ושוב הבנת הנקרא: שאלת אותי בפרטי: "אתה עשית אצלי לפני שנה וחצי טיפול גדול וגיר למג'סטי?"

בהודעה המקורית כתוב: "הקטנוע: ימאהה מג'סטי 125 מודל 2002, יד I (מיוני 2003 על הכביש)."

ז"א שהקטנוע שלי לפני שנה וחצי היה בן חודשיים...

כנראה שלא קראת בכלל את ההודעה, מה שאומר שהתגובות שלך לא עניניות.

עדיף שתכתוב תגובה אחת:

אני יותר זול ממטרו! ב- 12%!, בואו תטפלו אצלי!

אה. ועוד משהו - לא ענית לי על סעיף 4:

תגיד לי כמה יעלה אצלך הטיפול הבא עם חלפים מקוריים:

תיקון תקר לצמיג קידמי?

בברכה,

s@muel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם נורא מפריעה לך סיגנון הכתיבה שלי? אתה מוזמן לבהות בו, לחשוב מה שבא לך, ולדחוף את המחשבות שלך ל..... השעיר שלך מבלי להגיב, וככה תפתור את עצמך מהבעיה שקוראים לה צורה הולמת ותקיפה.

זה הסיגנון שלי, אתה לא חייב לאכול אם זה לא לטעמך, אף אחד לא מחייב אותך, אתה כבר ילד גדול.:wink:

חייב להגיד שמפריע לי סגנון הכתיבה שלך. ואתה ודאי שמת לב שאני לא דוחף את זה לתחת שלי.

אלא אליך ישר לתוך הפרצוף.

אני ילד גדול ולא אוכל את זה.

אני לא ניסיתי לעורר את השרשור ההוא. אני רוצה להזכיר את ההתנהלות שלך אז.

בדיוק כמו עכשיו. (ואני לא מתכוון לצורת ההתבטאות ).

אלא ההרגשה שנוצרת אצל הקורא כאילו אתה מנסה להתחא מאחורי ההתבטאויות הבוטות שלך.

ולתקוף את עמדת השואל כאשר בעצם אתה אמור להגן על עמדת העונה(אתה יענתו).

רונין-רוכב ללא אופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שקרן? מספיק שתקרא את התגובה של etz301, שאחריה הבנת שאתה משקר וערכת את ההודעה.

פטתי.

ושוב הבנת הנקרא: שאלת אותי בפרטי: "אתה עשית אצלי לפני שנה וחצי טיפול גדול וגיר למג'סטי?"

בהודעה המקורית כתוב: "הקטנוע: ימאהה מג'סטי 125 מודל 2002, יד I (מיוני 2003 על הכביש)."

ז"א שהקטנוע שלי לפני שנה וחצי היה בן חודשיים...

כנראה שלא קראת בכלל את ההודעה, מה שאומר שהתגובות שלך לא עניניות.

עדיף שתכתוב תגובה אחת:

אני יותר זול ממטרו! ב- 12%!, בואו תטפלו אצלי!

אה. ועוד משהו - לא ענית לי על סעיף 4:

תגיד לי כמה יעלה אצלך הטיפול הבא עם חלפים מקוריים:

תיקון תקר לצמיג קידמי?

כבר רשמתי לך שטיפול גדול עם חלפים מקוריים, וכולל רצועה עולה 800 ועוד מע''מ.

מחז''ש קידמי ואחורי זהה למחיר שבחברה, אין חיוב בהם על העבודה כי היא כלולה כבר במחיר פירוק והרכבת וריאטורים.

ותקר עולה 50 ש''ח.

ולא רשמתי לך שקרעו אותך בגלל שאצלי זה יותר זול, או בגלל שאני בעל מוסך, גם האחרים שרשמו לך שזה יקר בתפוז הם בעלי מוסך ומחפשים פרסום?

רשמתי לך את זה בגלל שזה באמת מחיר יקר לטיפול בכלי 125, ולא משנה אם זה ימהה, זה אמנם מעלה את העלויות מחיר מעל עלויות של כלי טייוואני אבל אין צורך לקחת משכנתא לטיפול בכלי כזה.

ובקשר לתגובה של טי זי כבר רשמתי שהכל יצא עורבה ופרחא כמו מה שטי זי חושב.

אז יכול להיות שכמו שרשמת שזה לא עינייני, אבל די מעניין שכבש משלם מחיר כזה על טיפול של כלי 125:hihi: :hihi: :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב להגיד שמפריע לי סגנון הכתיבה שלך. ואתה ודאי שמת לב שאני לא דוחף את זה לתחת שלי.

אלא אליך ישר לתוך הפרצוף.

אני ילד גדול ולא אוכל את זה.

אני לא ניסיתי לעורר את השרשור ההוא. אני רוצה להזכיר את ההתנהלות שלך אז.

בדיוק כמו עכשיו. (ואני לא מתכוון לצורת ההתבטאות ).

אלא ההרגשה שנוצרת אצל הקורא כאילו אתה מנסה להתחא מאחורי ההתבטאויות הבוטות שלך.

ולתקוף את עמדת השואל כאשר בעצם אתה אמור להגן על עמדת העונה(אתה יענתו).

לדעתי אתה דוחף את זה עמוק ל.... השעיר שלך, אחרת זה לא היה שורף לך כל כך.

וערכתי את המשפט, כי טעיתי בניסוח, אז מה הייתה הבעיה?

ואני לא מתחבא אחרי התבטאויות, ההפך הוא,אני משתדל לענות לכל אחד ואחד בהתאם לשפה שהוא מבין, נורא מתחשב מצידי, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7052 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...