Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזראטי לבנטה - החל השיווק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איכסה. איכסה איכסה איכסה.

כן, נו, זה מזראטי והכל, והמנועים חזקים וההנעה אחורית (כפולה עם Rear Bias) וזה נותן לכם גם להגיד שיש לכם מזארטי וגם להעמיס את הכלבה. והכלב. אבל זה לא מזראטי. מזראטי זה קוואטרופורטה (נשבע שאני ארצח מישהו אם אני אצטרך להקליד את השם שלה עוד פעם אחת), זה גראן טוריסמו, זה מכוניות עם קטע.

פה הם לקחו פלטפורמת ג'יפ גנרית ודחפו פנימה מנוע "שמיוצר על-ידי פרארי" (כמו שהמשקפיים של קרולינה למקה מיוצרות בברלין).

אבל אתם יודעים מה? סבבה, כולם רוצים ג'יפון וכולם חייבים למכור. אבל לעשות אותו כזה מכוער?! ברצינות, זאת אחת המכוניות הכי מכוערות שיצא לי לראות בחיים שלי (ואל תגידו לי שבמציאות הוא בטח נראה טוב. הוא לא), ויצא לי לעמוד מול סוזוקי סלריו ואפילו מיצובישי אטראז', אז אני מכיר טוב מה זה מכוער.

למה הם לא לקחו כמה שיעורים מיגואר ב"איך מתאימים גריל שעל פניו ממש לא נראה כאילו הוא אמור להתאים לג'יפון, לג'יפון"?

אקיצר, פיכסוש.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכסה. איכסה איכסה איכסה.

כן, נו, זה פורשה והכל, והמנועים חזקים וההנעה אחורית (כפולה עם Rear Bias) וזה נותן לכם גם להגיד שיש לכם פורשה וגם להעמיס את הכלבה. והכלב. אבל זה לא פורשה. פורשה זה 911 (נשבע שאני ארצח מישהו אם אני אצטרך להקליד את השם שלה עוד פעם אחת), זה קאימן, זה מכוניות עם קטע.

פה הם לקחו פלטפורמת ג'יפ גנרית ודחפו פנימה מנוע "שמיוצר על-ידי פורשה" (כמו שהמשקפיים של קרולינה למקה מיוצרות בברלין).

כמו שאתה רואה מהתיקונים הקלים שעשיתי לפוסט שלך, שאר המתחרות עושות בדיוק את אותו הדבר וזוכות להצלחה ענקית.

SUV מוכרים כמויות גדולות. גם בשוק היוקרה. תתנחם בעובדה שמכירות הלבנטה יממנו כנראה את הדורות הבאים של רכבי הספורט של מזראטי.

גם אני אעדיף את ה

קוואטרופורטה (העתקתי את השם מהפוסט שלך) על פני הלבנטה במידה ויהיה לי הממון לקנות אחת מהן.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתה רואה מהתיקונים הקלים שעשיתי לפוסט שלך, שאר המתחרות עושות בדיוק את אותו הדבר וזוכות להצלחה ענקית.

SUV מוכרים כמויות גדולות. גם בשוק היוקרה. תתנחם בעובדה שמכירות הלבנטה יממנו כנראה את הדורות הבאים של רכבי הספורט של מזראטי.

גם אני אעדיף את ה

קוואטרופורטה (העתקתי את השם מהפוסט שלך) על פני הלבנטה במידה ויהיה לי הממון לקנות אחת מהן.

צמע, אני מסכים איתך. אני מבין שזה רכב שנולד מתוך הכרח ולא מתוך תשוקתם של הקברניטים לטיולי שטח. וגם על פורשה אמרתי בזמנו בדיוק אותו דבר. זה שכולם עושים את זה לא הופך את זה לבסדר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אעדיף את ה

קוואטרופורטה דור חמש מהשנים הראשונות כבר יורד מתחת ל10K לישט בבריטניה. 50אשח למזראטי קוואטרופורטה. אני בינתיים עומד בפיתוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אוהב ג'יפים. כלומר ג'יפים אמיתיים, כאלו שיורדים לשטח ויודעים מה לעשות שם אני מעריך, אבל לא אליהם הכוונה.

יחד עם זאת, בסגמנט היוקרה, אני חושב שמזראטי עשו עבודה לא רעה מבחינת עיצוב. הוא אפילו נראה טוב ויש לא מעט אלמנטים עיצוביים של מזראטי.

אחד הסרטונים היפים של "המשאית" עם זקן מטורף:

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לי בעיה עם העיצוב החיצוני, אבל מזראטי, כמו יגואר, חייבת להתחיל לעבוד על עיצוב תאי הנוסעים שלה, שדרוג טכנולוגי והאיכות הכוללת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...