Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 2772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ראיתי שהיו כמה פוסטים בנושא ואני רוצה להבין משהו:

האם יש מערכות מולטמדיה מובנות לרכב הכוללת חריץ לכרטיס סים לצורך גלישהעם תוכנת וויז.

המטרה שלי היא שתוכנת וויז תופעל אוטומטית בכל נסיעה ללא צורך בשימוש הסמארטפון בכלל.

אשמח את תאירו את עיניי בנושא זה.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה.

אם אני מבין נכון, הכניסה של הסים תהיה בדונגל שיהיה נפרד מהמערכת מולטימדיה ?

כשאתה רושם יקר, בכמה מדובר ?

בוודאי שיש.

רק המחיר גבוה קצת.

כל מערכת אנדרואיד תומכת בסים אם אתה שם דונגל 3g.

Sent from my CW-Vi7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. צריך בשביל זה כרטיס סים נוסף עם גלישה.

המחיר תלוי בסוג שתקנה. יש כאלה ב-10$ ויש בהרבה יותר.

מה שצריך לבדוק זה שהמודם שאתה רוצה לקנות יתאים למערכת, כי לא כל מודם יפעל.

אני קניתי את המודם HUAWEI E3372. עלה לי 30$, אני מרוצה ממנו מאוד. עובד יופי גם בשמש, מדליק את הרכב וזה עובד מיד. אפשר לשלוח ולקרוא הודעות sms גם בעברית.

כדאי להדגיש שלא ניתן לקבל או להוציא שיחות דרך המודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צהריים טובים

לאחרונה קנינו במשפחה רכב מסוג סוזוקי קרוסאובר, בחבילה המאובזרת הוא מגיע עם מערכת של בלאקפוינט מבוסס אנדרואיד , וויז פאנגו וכו,

פיתחת נקודה חמה, בלוטוס חיבור למערכת ניהיה עסק מסורבל ולא נוח בעליל שהשימוש הוא יום יומי,

חשבתי לקנות נטסטייק, מודם משהו שייתן אינטרנט קבוע ברכב,

אחרי חיפוש באינטרנט אחרי מוצרים בסגנון ואיך להפעילם ברכב הרי זאת מערכת רדיו ולא מחשב ששם זה ממש פשוט מצאתי את האפליקציה הבא (לפי מה שאני יודע היא רק לאנדרואיד)

macrodroid: חינמית, ניתנת להורדה במארקט והכי חשוב לא דורשת רוטמדוברת על אפליקציה לקביעת כללים,

אמא שלי מאוד לא מסתדרת על כל הטכנולוגיה ולכן, דרך התכונה קבעתי כפתור ירוק וכפתור אדום שנמצאים על המסך

ירוק- לחיצה אליו תפעיל בטלפון - את הבלוטוס תחבר את הטלפון למערכת של הרכב(רק של הרכב) תפעיל נקודה חמה ותחבר אותה למערכת, תוציא ממצב שקט, וכו

אדום- יסגור את כל החיבורים שנפתחו- בלוטוס נקודה חמה גיפיאס

אצלי במכשיר החיבור למערכת אוטומטי כל הבולוטוס פתוח כל הזמן, אז אצלי הוא מזהה חיבור למערכת ולבד מחבר את הנקודה החמה וכל השאר

קיים עוד מלא אופציות בפנים וקביעת כללים להכל במכשיר

ממומלץ מאוד לבעלי מערכות שצריכות אינטרנט פיתרון נוח זמין ולא דורש מאמץ בכלל

(אין לי כל קשר לאפליקציה או לפיתוח או למשהו)

עמדתי בסיטואציה דומה וזה פשוט פיתרון נוח וגם לקבל שקט משאר המשפחה (שלא עובד לי לא מתחבר לי למה שום דבר לא עובד אף פעם שצריך)

מקווה שעזרתי וחסכתי התעסקות שלפי דעתי מיותרת

שבת שלום :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...