Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתאם רשת wifi על גבי רשת חשמל -מה בדיוק אני צריך?

koka
שימו לב! השרשור הזה בן 2684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

של יס ? בטח, אתה מסודר אם יש יש לך ממיר בכל נקודה שבה אתה צריך אינטרנט, אתה מקבל מתאם כזה שנותן לך שתי יציאות LAN, אחת לממיר, ואחת לשימוש חופשי. אם אתה צריך לחבר יותר ממכשיר אחד תוסיף סוויץ' שעולה 60-70 ש"ח וייתן לך 4 יציאות.

עוד מתאם אחד יושב ליד המודם/ראוטר וכל היחידות מתחברות אליו דרך הCOAX של יס.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של יס ? בטח, אתה מסודר אם יש יש לך ממיר בכל נקודה שבה אתה צריך אינטרנט, אתה מקבל מתאם כזה שנותן לך שתי יציאות LAN, אחת לממיר, ואחת לשימוש חופשי. אם אתה צריך לחבר יותר ממכשיר אחד תוסיף סוויץ' שעולה 60-70 ש"ח וייתן לך 4 יציאות.

עוד מתאם אחד יושב ליד המודם/ראוטר וכל היחידות מתחברות אליו דרך הCOAX של יס.

נכון, יש באמת סוויץ כזה שיש לו שני חיבורי רשת. ואחד הולך למכשיר ואחד פנוי, אז אתה אומר רק לחבר ממנו כבל למחשב ויש לי אינטרנט במחשב?? נשמע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיונות חוזרים עם רפיטרים, ראוטרים ועוד פתרונות שלא הצליחו להעביר את האינטרנט בצורה טובה מהחדר בו הראוטר יושב לחדר של אחי הקטן לאורך שנים, שני מתאמים של EDIMAX ו10 דקות עבודה הצליחו לפתור את הבעיה. אצלי הם מחוברים על אותה הפאזה, אם גם אצלך השקעים מחוברים בצורה הנכונה אני ממליץ לנסות.

אפשר לינק למוצר בבקשה?

פתגם סיני אומר: "אנשים ג'אחרים מזהים תגובות כג'אחריות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ לצורך התייעצות בין מתאמי רשת על חשמל:

יש למישהו ניסיון גם עם Edimax HP-5103K וגם עם TP-Link TL-PA4010?

לאור ההמלצות מתלבט בין השניים. המחירים כמעט זהים (כמה ש"ח לפה או לשם).

יש לי תלת-פאזי בבית, אבל הנקודות שאני רוצה לחבר ביניהן עובדות על אותה הפאזה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון עם ה TP-Link TL-PA4015P שזה דגם צרפתי ולדעתי הוא זהה לדגם שנמכר פה פרט לחיבור חשמל צרפתי והמתאם עצמו גם מכיל שקע לשימוש...

קניתי בדיל שהיה באמזון צרפת לפני כמה שבועות ואני מאוד מרוצה...

זה לא רלוונטי לך אם תקנה בארץ, אבל בחלק מהשקעים המתאם נכנס בקלות ובחלק צריך קצת כח... אני מניח שחלק מהשקעים אצלי בעייתיים כי לפי התקן חיבור צרפתי אמור להתחבר בארץ בלי בעיה.

זה הלינק (המחיר כבר גבוה יותר):

https://www.amazon.fr/TP-Link-TL-PA4015PKIT-Adaptateurs-Ethernet-Int%C3%A9gr%C3%A9e/dp/B00BUL8762/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1483001502&sr=8-2&keywords=TL-PA4015P

קניתי 4 יחידות ויצא לי מחיר של 59₪ ליחידה.

כמעט חצי מהמחיר בארץ!

עם אינטרנט של 40 מגה אני מקבל את מלוא המהירות ובהעברה ברשת הביתית הצלחתי לקבל גם 9MB לשניה (כלומר, 72Mbit)

העתקתי קובץ ממחשב שמחובר ב WIFI למחשב שמחובר עם המתאם...

לא יודע איזו מהירות הייתי מקבל בהעתקה ממחשב שמחובר בכבל.

(החשמל אצלי הוא לא תלת פאזי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם 2 קיטים של EDIMAX בבית בלי בעיה. אבל הבעיות מתחילות לאחר תקופה. יש לי EDIMAX ישן שאני מתקן כי הלך לו קבל אחרי 3 שנים של עבודה.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש נסיון עם ה TP-Link TL-PA4015P שזה דגם צרפתי ולדעתי הוא זהה לדגם שנמכר פה פרט לחיבור חשמל צרפתי והמתאם עצמו גם מכיל שקע לשימוש...

קניתי בדיל שהיה באמזון צרפת לפני כמה שבועות ואני מאוד מרוצה...

זה לא רלוונטי לך אם תקנה בארץ, אבל בחלק מהשקעים המתאם נכנס בקלות ובחלק צריך קצת כח... אני מניח שחלק מהשקעים אצלי בעייתיים כי לפי התקן חיבור צרפתי אמור להתחבר בארץ בלי בעיה.

זה הלינק (המחיר כבר גבוה יותר):

https://www.amazon.fr/TP-Link-TL-PA4015PKIT-Adaptateurs-Ethernet-Int%C3%A9gr%C3%A9e/dp/B00BUL8762/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1483001502&sr=8-2&keywords=TL-PA4015P

קניתי 4 יחידות ויצא לי מחיר של 59₪ ליחידה.

כמעט חצי מהמחיר בארץ!

עם אינטרנט של 40 מגה אני מקבל את מלוא המהירות ובהעברה ברשת הביתית הצלחתי לקבל גם 9MB לשניה (כלומר, 72Mbit)

העתקתי קובץ ממחשב שמחובר ב WIFI למחשב שמחובר עם המתאם...

לא יודע איזו מהירות הייתי מקבל בהעתקה ממחשב שמחובר בכבל.

(החשמל אצלי הוא לא תלת פאזי)

ראיתי את הדיל בזמנו, התלבטתי אם להזמין או לא והחלטתי שלא בגלל היעדר האחריות - בדיוק בגלל מה שTheWolf כתב:

אני עם 2 קיטים של EDIMAX בבית בלי בעיה. אבל הבעיות מתחילות לאחר תקופה. יש לי EDIMAX ישן שאני מתקן כי הלך לו קבל אחרי 3 שנים של עבודה.

זו בדיוק הבעיה.

על ה-TP-LINK יש אחריות של 3 שנים, על ה-EDIMAX שנה.

כאמור, המחיר אותו מחיר.

אז כדאי לקחת את ה-TP-LINK?

נ.ב: למישהו עבדו המתאמים הנ"ל בתלת-פאזי שהמתאמים לא מחוברים על אותה פאזה?

בחלק מאתרי המכירות כתוב שה-TP-LINK מתאים לתלת-פאזי ובחלק לא. מבלבל העסק הזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה משך האחריות באמאזון על המתאמים הנ"ל?

אני יודע שהשירות שלהם מעולה, הזמנתי לא מעט דברים משם. אבל גם אם יש תקלה והם מסכימים להחליף, וגם אם ישלחו לך במהירות שיא מתאמים חדשים, עדיין יעברו מס' ימים/שבועות עד שתקבל חדש.

לא יכול להרשות לעצמי להישאר בלי אינטרנט כ"כ הרבה זמן.

שוב, אני לא אומר שלא שווה להזמין משם ובאמת שתפסת אחלה דיל ובמחיר שקנית אחד אפשר לקנות 2 בארץ.

פשוט במקרה הזה אני מעדיף לקנות בארץ ובמקרה של תקלה להחליף באותו יום/יום אחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 שנים אחריות:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/6187crDpmTL._SL1500_.jpg

אם ישלחו לך חדש כנראה שזה יהיה עניין של ימים - שבוע עד שתקבל אותו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...