Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחץ נמוך במים קרים ונמוך במיוחד במים חמים - קומה 9 ואחרונה

SLS
שימו לב! השרשור הזה בן 3005 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמנו עבדתי כעוזר של אינסטלטור. ביצענו שיפוץ למערכת מים של בניין 9 קומות ישן שבו בכל הבניין לחץ המים היה מאוד חלש. המשאבות יושבות בדרך כלל בקומת הקרקע/מקלט ולכן עד לקומה 9 עם איכות הצינור כיום (חלודה/אבנית וכו') הלחץ נמוך. מיותר לציין שמדובר בתיקון יקר יחסית (אם אני זוכר נכון בסביבות 30 אש"ח) (השתתפות של כל הדיירים כמובן).

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק באגודה לתרבות הדיור. לדעתי מדובר בתחזוקה שוטפת, גם אם ההוצאה גדולה - וכל הדיירים מחוייבים להשתתף. אבל, כאמור, צריך לשאול בעצת בעל מקצוע ולא הדיוט כמוני.

כאשר גרתי ברב קומות ועד הבית החזיק רזרבה גדולה (סדר גודל של 100 אש"ח) בדיוק לצרכים אלה: הדיירים שילמו דמי ועד קבועים לא נמוכים, והרזרבה אפשרה גם שיפוצים קטנים מפעם לפעם וגם תיקונים גדולים, אם נדרשו. היה, למשל, סיפור גדול מאד עם בריכת ביוב ששקעה והצריכה בניה מחדש, הכל מומן וחשבון הועד בלי צורך לפנות לכל דייר ולגבות ממנו עבור התיקון בצנרת המשותפת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול של שכנים רבים היה נקודתי, עבור הדירה שלהם בלבד. לכן פתרון לכל הבנין לא רלוונטי.

אני מנסה להבין מה האפשרויות עבור הדירה שלי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהפוסט הזה למדתי שטעות בידי, כיון שלא מדובר בתחזוקה שוטפת.

נסה מזלך באגודה לתרבות הדיור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...