Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רומן אתה יודע אותי לא מבלבלים העובדות.

"ההטרלה" של חכמי הפורום היא שהמחיר הזוי בהשוואה.. נקודה.

זה שיש רוכשים לא משנה עובדה זו.

וכבר אמרו חכמים ממני

ניתן לרמות מעט אנשים הרבה זמן והרבה אנשים מעט זמן.

אני מכבד כל מי שרוכש את ציונה בגלל טעמיו ( כל אחד וטעמיו ) ומצדיע לעומר ולסמל"ת על כל מכירה ומכירה.

אפילו שהם מחזירים חלק מהפרמיה חזרה ללקוח בדמות מועדון הלקוחות.

מועדון הלקוחות הזה הוא רעיון כביר ששוב אני מצדיע לעומר ולסמל"ת.

אני מנסה לדמיין אילו יבואנים אחרים היו הולכים בעקבותיהם , או מחליטים בכלל לפתח את חטיבת הספורט שלהם.

יש מקום לזה בשוק הישראלי וחבל שהם לא מרימים את הכפפה.

פעם גם חשבתי ככה. אבל בסופו של דבר ממעט שנותיי הבנתי שגם אם אני לא מקבל איזושהי עמדה או דעה זה לא הופך אותה ללא נכונה. קח דוגמא יפנית-משהו. יש אוריס הייבריד, יש לקסוס CT200H. מכאנית - זהות. מרווח - בטויוטה יש יותר. כסף - 30K הפרש לטובת האוריס. האם הערך המוסף של הלקסוס (מותג, שירות שהוא כנראה הטוב ביותר בענף) שווה 30K? לטעמי כן, לטעם פלוני אלמוני לא. שתי הדעות לגיטימיות.

קח אבארט בסיסית מול 208GTI. ה-208GTI טובה יותר בכל פרמטר מדיד שקשור לנהיגה. היא גם מהירה יותר, גם אוחזת יותר, גם נוחה יותר. היא גם פרקטית יותר. אלא מה, האבארט שובבה יותר בעיניי, חצופה יותר. כיפית מאד בזכות עצמה. לא כולם יסכימו אתי, ולא כל מי שחולק עלי נהג בשתיהן. אני, אגב, כנראה הייתי לוקח את הצרפתיה, אבל אני בהחלט יכול להבין את מי שיעדיף את האבארט.

עם הציונה אותו הדבר בדיוק - הרי לב לבו של השרשור הוא לא עד כמה היא טובה או לא, לב לבו הוא דלגיטימציה שעושים לאנשים שקנו אותה והעדיפו (אני לא מאמין שגלברט שם ראש של סוס למישהו מהרוכשים, תקנו אותי אם אני טועה) לשים עליה את כספם, ולא מעט כסף. הדלגיטימציה הזאת פסולה בעיניי, גם אם אני לא לקוח לציונה ויש אי-אלו מכוניות שאעדיף לפניה עד 230K.

אתה מייחס לי דברים שאינם נכונים.

למה שאני אומר את אותם הדברים שאתה אומר או avia אומר או קוניליימך אומר זה יוצא לא בסדר, אני לא יודע. נקודה למחשבה בשבילי. למרות שאני מנסה מאוד להיות ענייני ולא פוגעני באף תגובה, אם יצא משהו אחר -יצא ונשאר שאני אתנצל.

אבל תראה מה ישה כתב ועוד רבים וטובים. זאת הרגשה של לא מעט אנשים.

היה לנו את אותו הויכוח שוב ושוב בכמה שרשורים זה נכון. אבל אלו שרשורים שונים עם אותם אנשים. ככה שלא בהכרח מגיע לי קרדיט מלא על חרבון שרשורים.

כשאחד אומר לך שאתה שיכור - ניחא. כששניים - לך לישון. פתגם מתאים מאין כמוהו, גם אם יש לך עבודה עכשיו ואתה לא יכול לתפוס תנומה. בסופו של דבר אתה מופיע בכל שרשור שעוסק ברכב איטלקי (מתפלא איך עוד לא הגעת למבחן המזראטי של רזמל) וטוען שאם לא לוקחים את הלקוח הצידה ומפנקים אותו בהפי אנדינג לו לא שווה לרכוש כלרכבאיטלקישהו. הוונדטה הזאת פשוט לא אינטילגנטית יתר על המידה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מייחס לי דברים שאינם נכונים.

למה שאני אומר את אותם הדברים שאתה אומר או avia אומר או קוניליימך אומר זה יוצא לא בסדר, אני לא יודע. נקודה למחשבה בשבילי. למרות שאני מנסה מאוד להיות ענייני ולא פוגעני באף תגובה, אם יצא משהו אחר -יצא ונשאר שאני אתנצל.

אבל תראה מה ישה כתב ועוד רבים וטובים. זאת הרגשה של לא מעט אנשים.

היה לנו את אותו הויכוח שוב ושוב בכמה שרשורים זה נכון. אבל אלו שרשורים שונים עם אותם אנשים. ככה שלא בהכרח מגיע לי קרדיט מלא על חרבון שרשורים.

תשמע, אני לא מייחס לך שום דבר - שים לב שרשמתי, ולא במקרה ולא בשביל להסתיר אג'נדה - בכנות, שאני לא יודע מה הכוונות שלך. בהתחלה חשבתי שאתה עושה את זה רק לשם ההטרלה, אח"כ חשבתי שלא, עכשיו אני לא יודע לומר ולכן לא טוען אחרת.

הרי רק אתמול היה נסיון לעשות אסקלציה דומה בשרשור אחר, סתם משום מקום. למה ול-מה? אין לי מושג.

אתה מכיר את הפתגם עם הברווז נכון? בוא לצורך הדיון נצא מנק' הנחה שאתה נותן אפס קרדיט למה שיוצא לי ולרומן מהמקלדת, שים לב שאנשים אחרים אומרים דברים דומים - נניח spire שנדמה לי שלא מואשם בפאנבוייזם כזה או אחר, ותבין לבד שאם הכוונות שלך חיוביות בפועל משהו מתפקשש בדרך...

הבעיה בדיונים האלו שהאסקלציה עובדת טוב, אחד אומר לאבראטיסט שהוא דגנרט (אבל במילים יפות), ואז הוא מקבל תגובה עצבנית, ומשם the shit hits the fan. זה נכון גם בשרשורים אחרים על רכבים אחרים, בד"כ איטלקיות וVAG, והתפקידים לעיתים מתהפכים בין הקבוצות.

ולראיה, ואתה מוזמן לסתור אותה: אין כאן ריב בין המתנגדים לתמחור וחובבי הרכב, יש כאן ריב בין סאבסטס של הקבוצה הראשונה והשניה. ובשניהם יש תגובות מיותרות ולא ענייניות בעליל (כולל כאלו שיוצאות נגדך באופן אישי, לטעמי).

אבל בפועל זה מייצר טראפיק אז ברור לי למה זה מתאפשר, כל עוד שומרים על ההעלבות האלו במסווה של ענייניות.

עריכה: ההודעה הזו נכתבה במקביל אל רומן, לא בשותף - ומצחיק לראות איך הוא השתמש באותו פתגם (ברווז/שיכור), ואיך אני רשמתי את שמו במפורש. למען הסר ספק: אנחנו לא מתואמים, למרות שאפילו אני תוהה איך יצא שכתבנו פאקין אותו דבר באותו זמן.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המקטרגים צריכים להפנים שתי סוגיות בלבד, פשוטות לחלוטין:

1. *ישנם* רוכשי אבארט שהשירות וכל המסביב הוא רק בונוס עבורם. משמע, גם אם לא היה את כל זה הם עדיין היו רוכשים את הרכב!

2. אין שום בעיה שתגידו מה שתגידו על הרכב - יודעים מה, אפילו אם רק ציפיתם בסרטוני יוטיוב עליו והגעתם למסקנה שהוא לא שווה אגורה שחוקה מעל המתחרות (ולמעשה אפילו פחות) - רק אל תבואו לפה להטיף לרוכשים שהם מטומטמים על שביצעו רכישה שכזו.

תודה.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי שיט. אני מסכים עם פלוקסטר :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה לעשות, הוא פגע בול הפעם. אם הרכב היה העניין הרי זה לא היה עובר 3 עמודים. אין בעיה עם מי שחושב שהרכב טוב ואין בעיה עם מי שחושב שהרכב רע. שתי הדעות לגיטימיות. הבעיה מתחילה במיסיונריות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

רומן, אם יורשה לי, בתור אחד מהלא מעורבים בשרשור הזה- לא הייתם עוברים 3 עמודים אם הייתם מפסיקים להגיב לכל שיט*. דחילק, הספמתם את הפורום עם השרשורים המעייפים הללו, ואין מבוגר אחראי אחד באיזור ש-ישים לזה סוף.

* ואני מתכוון לשני הצדדים בוויכוח הזה (זה כבר מזמן לא דיון אלא וויכוח חסר תוחלת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויכוח מתחיל אצל אנשים שלא רק שלא מאמינים באותו ערך מוסף (שזה לגיטימי) אלא בטוחים שיש להם הסכם בלעדיות עם התבונה וכל היתר אהבלים.

גם לחשוב שמי שמאמין בערך מוסף מסויים הוא אהבל (כי אין הערך מדומיין או כי הערך מוערך כלא ערכי), זה לגיטימי.

בני אדם ניתנים לשכנוע אינסופי, בלתי קשור למציאות, והאם גן עדן של שוטים הוא מקום טוב להיות בו או רע, זו שאלה פילוסופית קשה.

עם זאת, עם כל ההומור, אישית, מאוד מחמם את הלב (באמת, בלי ציניות) כמה הפלוקסטר אוהב את הרכב שלו.

בתור חובב רכב, זה נחמד לראות מישהו מתחבר ככה לספורטיבית שלו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחשוב שמישהו מסויים הוא אהבל זה תמיד מותר, אבל נדמה לי שלומר לו את זה בפנים זה אסור, כאילו - בפורום הזה. תרבות דיון &stuff.

אז בא אדם אחר ועוטף זאת בחבילה יפה וקושר עם סרט, יש כאן מלא דוגמאות, שלא באמת משתמעות לשני פנים.

בכל אופן, תזכורת משרשור אחר:

לקרוא למישהו "פראייר" זה כינוי גנאי.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה שתגידו מה שתגידו על הרכב - יודעים מה, אפילו אם רק ציפיתם בסרטוני יוטיוב עליו והגעתם למסקנה שהוא לא שווה אגורה שחוקה מעל המתחרות (ולמעשה אפילו פחות) - רק אל תבואו לפה להטיף לרוכשים שהם מטומטמים על שביצעו רכישה שכזו.

זו כבר שאלה של צורת פנייה.

להגיד: "שילמת 100 אלף מעל השווי הריאלי של הרכב - אתה אידיוט!", זה לא מכובד ולא בהתאם לכללים, כי זו פניה לגופו של אדם.

להגיד: "זו טיפשות לשלם על רכב 100 אלף מעל השווי הריאלי שלו" - זו דעה, ואחת לגיטימית.

על ההגד השני אפשר לפתח דיון: מהו השווי הריאלי? האם שווי הוא סובייקטיבי? ועוד.

אבל מותר, ואפילו רצוי, להצביע על רכבים מסויימים כנותנים תמורה רעה לכסף.

זה פורום רכב, אחרי הכל...

נ.ב. - אור, בדיוק התייחסתי לנקודה שהעלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו, מצטער, אבל ההודעה האחרונה שלך היא לא יותר מחלקלקות סמנטית נמוכה מאוד...

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

יש הבדל מהותי בין לקרוא למישהו "טיפש" לבין להגיד שמעשה מסויים שהוא עשה הוא מעשה טיפשי.

אני יכול להביע דעה שרכישה מסויימת היא לא חכמה, כל זמן שהנימוקים והדיון הוא ענייני.

בגלל שהרכב יקר מדי או מכוער או לא אמין או...

זה קורה בפורום כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לחשוב שמי שמאמין בערך מוסף מסויים הוא אהבל (כי אין הערך מדומיין או כי הערך מוערך כלא ערכי), זה לגיטימי.

בני אדם ניתנים לשכנוע אינסופי, בלתי קשור למציאות, והאם גן עדן של שוטים הוא מקום טוב להיות בו או רע, זו שאלה פילוסופית קשה.

עם זאת, עם כל ההומור, אישית, מאוד מחמם את הלב (באמת, בלי ציניות) כמה הפלוקסטר אוהב את הרכב שלו.

בתור חובב רכב, זה נחמד לראות מישהו מתחבר ככה לספורטיבית שלו.

פלוקסטר, לדעתי, מגזים, אבל אני מסכים שזה מאד מחמם את הלב. אם לא כאן בפורום, איפה עוד אפשר להזדהות עם זה? הרי בגדול כולנו כאן כי אנחנו אוהבים מכוניות. לגבי האם גן עדן של שוטים זה מקום טוב או רע להיות בו, יש לך 3 משוכות שאף אחת מהן, לדעתי, לא נעברה בפורום - להוכיח שזה גן עדן, להוכיח שזה גן עדן של שוטים ולהוכיח שזה מקום טוב או רע להיות בו.

פאלו, מצטער, אבל ההודעה האחרונה שלך היא לא יותר מחלקלקות סמנטית נמוכה מאוד...

תלוי אם אתה מקבל כנתון שמותר לחרב שרשורים העוסקים ביצרן ספציפי אך אסור להגיב. אם אתה מקבל את זה - זה דווקא עושה הגיון.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני אגיד לך שאם יוסי היה קורא לי טיפש כי עשיתי משהו, וחיים היה קורא למשהו שעשיתי טיפשי (מתוך נקודת הנחה ששניהם נתנו אותם נימוקים). הייתי מרגיש אותו הדבר. אם המצפון שלך שקט יותר כשאתה בוחר בצורת התבטאות אחת על פני השניה, בכיף. אבל זה לא משנה את העובדה שהן זהות לחלוטין.

רומן, לא הבנתי. סורי. אנחנו כבר נכנסים לדיונים על קוצה של אות, וזה מתחיל להיות מגוחך. לא אתה או פאלו או אני מגוכחים, המעשה מגוחך (פשוט שמעתי שלהגיד את זה ככה זה לא מעליב :wink:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בדיחה ידועה שבה שוטר עוצר מישהו והוא שואל אותו - האם מותר לי להגיד שאתה אידיוט? השוטר עונה לו שלא, כי זאת תהיה העלבת עובד ציבור. אז אותו אדם שואל האם מותר לו לחשוב שהוא אידיוט? והשוטר אומר - בוודאי, מחשבה אינה עבירה. אז אותו אחד אומר לו - אני חושב שאתה אידיוט. מספיק קרוב?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...