Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פלוקסטר היקר.

מזכיר לך שרשור מאוד דומה שפתחת בזמנו - עם אותה התלהבות של ילד קטן:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?556663-%D7%94-quot-%D7%9E%D7%A8%D7%A6%D7%93%D7%A1-quot-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%A8-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99-%D7%94%D7%99%D7%90-%D7%91%D7%A2%D7%A6%D7%9D-%D7%91-%D7%9E-%D7%95%D7%95

אותן תגובות. מותג שונה (אגב לכל מי שחושב שאנחנו הטרולים בחבורת הפשע והרשע מתבייתים רק על שרשורי פיאט).

כולנו יודעים איך זה נגמר.

הלכתי לשמוע אייל גולן, לעבוד משמרת לילה להרוויח כסף וללמוד פסיכולוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה הקשר בין מחט לתחת? דווקא המיני נהנית מתמימות דעים בקרב מבקרים וחובבים כאחד. אם הכוונה שלך היא לכך שכל בעלים של רכב משבח את רכבו - ובכן, "קצת" קשה להימנע מכך בהתחשב בכך שהוא קנה מה שקנה כי לדידו מדובר ברכב משובח.

ומי שמנסה להיות אובייקטיבי, ובכן, רק מבזבז זמנו לריק. לא משנה כמה ינסה, לא יצלח בכך - אך מכיוון שאיני כתב רכב ואיני מתיימר לכתוב ביקורות אני רואה עצמי פטור מכאב הראש הזה. לפיכך, אני לא מבין את ההקשר הזה שלך. מה אתה מנסה להראות לי?

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקצת פרופורציות לא הזיקו לאף אחד.

ולא תמיד חייבים להגן על מותג בחירוף נפש. גם אם קנית את האוטו הזה.

ושגם אם תקנה חופשי חודשי, נקבל פוסט נרגש של כמה זה טוב והכי נכון. ולמה הבחור השני שקנה חופשי חודשי ירד עכשיו ממיבאך כי היה לו קשה למצןא חנייה באלנבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלהבות היא לא נסיון הגנה על מותג, כי המיני לא זקוקה להגנה כזו ובכל זאת התלהבתי לגביה בהתחלה (התלהבות אותנטית, כן?).

מה שבטוח, אני זוכר היטב שאתה אנטי-פיאט מזה זמן רב, הרבה לפני שקניתי את המיני - אז רשמת בלעג שאם הייתי קונה בראבו אז הייתי זוכה ליותר אהדה - ולמעשה גם לפני קניית הפנדה, כשכתבת עליה "אפילו בצחוק לא הייתי קונה כזו". אלה התבטאויות של hater.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HATER זה כי אין לך משהו אחר להגיד?!

לי הייתה פיאט כבר לפני למעלה מעשור.

אפילו זה היה הרכב הראשון שהיה על שמי.

וגם היום הייתי קונה פיאט, אם היה לה משהו רלוונטי להציע לי.

שייפול לך האסימון שמה שקרה בבראבו קרה גם פה, וגם ב-106 ראלי ובסקודה פאביה וביונדאי I20.

לוקחים רכב. טוב/לא טוב. לא חשוב. ועפים עליו. מה זה עפים עליו. עושים לו פלוקסטר.

זה אני לא אוהב. לא משנה איזה רכב זה.

פנדה, עדיין, אפילו בצחוק לא הייתי קונה אגב.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, אבל לא ענית

על מה הביקורת שלך? על המותג? עלי כרוכש? על ה-500? על פונטו?

עריכה:

אה הבנתי. אתה לא אוהב שעושים פלוקסטר.

אז כקונטרה אתה מציע נקמיצ'י. שזה מישהו שלא נהג ברכב, מישהו שהרכב לא בתקציב שלו, מישהו ש(להבנתי) אין לו ניסיון ממשי ברכבים ספורטיבים. אבל מישהו שיש לו דיעה.

ודעה זה הכי חשוב.

מה שנקרא "אומר את האמת דיירקט למיקרופון", כמו שגרסו שאנן סטריט וחבריו לפני כמה שנים.

כי ביקורת זה ערך, ערך עליון אפילו.

אגב, אם זה לא ברור: לא הייתי טורח להגיב למישהו שנהג וחושב שמדובר ברכב בינוני, על בסיס ניסיון רלוונטי עם רכבים אחרים.

אין כאן "חירוף נפש". לכל היותר סלידה מאנשים שנכנסים לפורום כדי לריב \ להעמיד אחרים במקום, מבלי שהם בכלל יודעים על מה הם מדברים. מפריע לך ש"עפים" על משהו? תנסה את ה"משהו" הזה. אולי תהייה לך דעה מבוססת, מעבר לעצבים והכעס. זה גם נחמד לפעמים.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר בין מחט לתחת?

תראה, גם אני לא הבנתי. אז נכנסתי לשרור הרכישה שלך את רכבך הקודם. שם כתבת:

"אכן זכרון יעקב. באותו יום הלכתי לי במדרחוב הציורי של המושבה ושמתי לב לילד קטן שישב בתוך אוטו צעצוע. כשהייתי בגילו רציתי כזה אבל לא קנו לי. פתאם כשהתקרבתי, שמתי לב שמדובר בהעתק של מיני קופר.. חייכתי לעצמי חיוך בלב פנימה, גם כי ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה וגם כי הייתה זו סגירת מעגל - עכשיו יש לי את הדבר האמיתי. :grin:" שם, התעקשת לשכנע את כולם שהרכב שלך פרימיום, ולא רק הדבר האמיתי.

שם, גם כתב לך נקמיצ'י: "פלוקסטר - המסקנה שלי, מכמה שרשורים בשבועות האחורנים היא בגדול שפעם הבאה תקנה רכב עם קבוצת וואטסאפ חזקה. תקבל פה מחמאות שיעיפו לך ת'פוני..."

אז מימשת :-)

ולאף אחד זה לא מפריע. להיפך - כולם מאחלים לך הנאה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, עלית עלי. הכל תוצאה של תוכנית מכוונת מראש. אז אני טיפוס מתלהב, מודה. אני, עם זאת, בניגוד אליך לא פאנבוי כמו הפאנבוי הגמור של VAG שהיית עד לפני מספר שנים. מן הסתם עדיף את הראשון מאשר השני. בכל אופן, אני לא כתב רכב ואני לא צריך לשאוף שאיפה חסרת מימוש ל"אובייקטיביות". כואב לך? מציק לך? אתה מוזמן לא לקרוא את הודעותיי.

עצם זה שאתה כותב שאתה מאחל לי הנאה ומחייך חיוך תמים, רק מגביר בי את הרושם שעטפת את הכל בדו-משמעות מערפלת על מנת שלא ניתן יהיה לדעת אם אתה ציני אם לאו. איכשהו, יש לי תחושת בטן ברורה מאד לגבי האמת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

]ממש לא חסכים' date='[/b'][/size] אלא רצונות טבעיים של חיות חברתיות. תלמד פסיכולוגיה, תבין למה.

תראה, גם אני לא הבנתי. אז נכנסתי לשרור הרכישה שלך את רכבך הקודם. שם כתבת:

"אכן זכרון יעקב. באותו יום הלכתי לי במדרחוב הציורי של המושבהושמתי לב לילד קטן שישב בתוך אוטו צעצוע. כשהייתי בגילו רציתי כזה אבל לא קנו לי. פתאם כשהתקרבתי, שמתי לב שמדובר בהעתק של מיני קופר.. חייכתי לעצמי חיוך בלב פנימה, גם כי ידעתי שעשיתי את הבחירה הנכונה וגם כי הייתה זו סגירת מעגל - עכשיו יש לי את הדבר האמיתי. :grin:" שם, התעקשת לשכנע את כולם שהרכב שלך פרימיום, ולא רק הדבר האמיתי.

שם, גם כתב לך נקמיצ'י: "פלוקסטר - המסקנה שלי, מכמה שרשורים בשבועות האחורנים היא בגדול שפעם הבאה תקנה רכב עם קבוצת וואטסאפ חזקה. תקבל פה מחמאות שיעיפו לך ת'פוני..."

אז מימשת :-)

ולאף אחד זה לא מפריע. להיפך - כולם מאחלים לך הנאה.

ואותנו שלחו ללמוד פסיכולוגיה:lol:

ותודה לחוקרי הפלוקסטוריה לדורותיהם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Rk, אני מבקש. יש פה סדר.

פלוקסטר צריך להגיד לנו שאנחנו haters.

אתה צריך להגיד לנו שאנחנו טרולים או שאנחנו מחריבים את השרשור.

אי אפשר לערבב ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...