Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, רק בשבילך הלכתי לאורבן דיקצינרי לבדוק. אולי אני באמת hater.

אני לא.

בהגדרה זה אומר שאני לא יכול להיות שמח עבור מישהו אחר וזה לא נכון.

אני מאוד שמח שאתם נהנים עם האבארת שלכם. באמת.

אבל, זה לא אומר שלא יכולה להיות לי דעה אחרת כלפי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמצי'י, אז יש לך דעה על הרכב? איזה מהם? פונטו? 500? בראבו? או שאולי על המותג בכל זאת? או על אנשים ש"עושים פלוקסטר"?

אולי תענה, אחרי ששאלתי כמה פעמים כבר בנימוס, מה אתה בעצם רוצה, חוץ מלהתעצבן על פאנבויס? גם זה לגיטימי למדי, כמובן, רק שזו לא ביקורת על רכב \ מותג, אלא על אנשים. משהו שנדמה לי שנטען שלא באמת קורה כאן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מה שנקרא טעם נרכש.

עד שלא טעמת לא ידעת.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך לעזאזל יכולה להיות לך דעה כ"כ מגובשת על רכב שלא נהגת בו וכנראה גם לא ישבת בו?

אנחנו חוזרים לזה?! הרי דיברנו על זה כבר.

ישבתי. נסעתי. לא נהגתי.

לא מצא חן בעיני הרכב.

גם את העובדה שהוא מבוסס על הפיאט 500 אני לא אוהב. מה לעשות. לדעתי זה מצחיק שפיאט 500 (ותסובבו את זה איך שבא לכם, הרכב הזה עיצובית הוא לפחות 80% פיאט 500 - ואני ממש נדיב כאן) היא בעצם רכב ספורט מגניב.

לכן לא הייתי רוכש כזה לעצמי אף פעם. גם אחרי שאסיים את לימודי הפסיכולוגיה ואשיג מספיק ממון.

אבל מה זה רלוונטי בכלל?! כי אני יצאתי רק נגד התמחור השערורייתי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב מתעקש לא להבין - אם לא נהגת לפחות עליה ורצוי גם על המתחרות, אין לך יכולת לקבוע האם המחיר מוגזם או לא, כי מחיר אינו ערך מוחלט אלא יחסי. אין לך נקודת ייחוס. אין לך מושג מה האוטו נותן. גם לי, אגב, כי טרם נהגתי עליה. אני יכול לשער מה הייתי לוקח כי נהגתי על חלק מהמתחרות בנות קבוצתה ועל חלק ממה שאוכל לקנות ב-230k, ויש לי איזשהו ייחוס מהגרסא הרגילה. לך יש דקה וחצי באוטו באולם תצוגה ומחירון.

זה גם לא רק שלא היית רוכש אותה, גם לא שקלת אף מתחרה ולא נהגת. זה לא השימוש שאתה עושה ברכב ושוב - פשוט אין לך כלים לשפוט. זה כמו שאני אכתוב על מיניוואנים 7 מקומות באופן נחרץ, כשהידע שלי בהם הוא jack shit, אבל ישבתי בכמה ואפילו הוסעתי ברודיוס שיכור מהתחת (לא זוכר כלום, בחיי) בחזרה ממסיבת הרווקים שלי באוגוסט 2007.

עריכה אחרונה על ידי RK

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את עניין התמחור חשבתי שסגרנו לפני מאות הודעות.

כמו שנאמר ה500 לא בואקום. יש לה מתחרות (למרות שהגדיל ואמר אחד החברים שאין לה), המתחרות מתומחרות במחיר זול יותר בארץ משמעותית (ה208 ב100 אלף פחות) כאשר בחו״ל המחירים די זהים.

זאת הבעיה שלי עם העסקה.

כל השאר - תקנו מה שבא לכם. תהנו. אני אחשוב על זה מה שאני רוצה וזה לא ממש צריך להטריד אף אחד אם מאן דהוא חושב עליו שהוא פראייר או לא מבין אותו או היה רוכש אחרת.

לא אכפת לי מה אף אחד חושב על העסקה של הרכב שאני קניתי. כי אני מרוצה. אני מתייעץ ובודק לפני מחליט וזהו. לא מחפש אח״כ אישורים מהסביבה (זה מהלימודי פסיכולוגיה שנרשמתי)

אם כולם יגידו לי שעשיתי אחלה עסקה ואני שונא את הרכב אהיה מאושר? לא.

אם אוהב את הרכב ויגידו לי שאני פראייר אהיה עצוב? לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אל תזלזל בעצמך. גם נהגתי ב-C4 גרנד פיקאסו דיזל.

נקמיצ'י, אני חושב שאתה באמת מגזים. יכולה להיות לך דעה על רכב בלי שנהגת עליו, אבל באיזשהו מקום אתה צריך לסייג אותה ואני לא חושב שזה במקום להיות כל כך נחרץ.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני מגזים.

אגב, מה הדעה הכל כך נחרצת שלי על הרכב? ובמה היא לא נכונה?

תסבירו לי למה אני טועה ולא למה אני לא בסדר. את זה הבנו מזמן.

ואל תגידו שאתה לא יכול להגיד שרכב יקר אם לא נהגת בו, כי זו שטות מוחלטת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה -

אתם קצת (הרבה) מקצינים בתגובות שלכם. משני הצדדים.

גם מי שלא נהג ברכב מסויים - יכול לחוות את דעתו עליו, אם כזו היא או אם אחרת. מדוע מנועה זכות זו ממנו ? (אז כתב מה שכתב. למה להתרגז ? במיוחד אם אתם יודעים שהחוויה שלו היא רק דרך המקלדת. אז אתם מסייגים זאת וזה בהחלט בסדר...)

מצד שני - גם בעלי רכב כזה וגם מי שרק נהג בו, "מכירים" וחוו את הרכב ובאמת יכולים לספר עליו דברים, שמי שלא ינהג בו - לא יוכל לדעת לעולם (וזה "רווח" גדול !). מצד שלישי פה - יש גם הגזמה פראית במשוחדות למותג מצד בעלי רכב כזה וחובבי המותג וככה זה נראה גם בכתיבה, ברור כשמש.

מה שטוב לאחד, לא בהכרח יהיה טוב (גם תיאורטית ! ובגלל זה נקמיצ'י כנראה כותב מה שהוא כותב) לשני. לפחות לדעתו.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה קצת שיח חירשים. המקטרגים בסך הכל מקטרגים על המחיר, והמצדדים לא מתייחסים כלל לנושא הזה אלא לכמה הרכב טוב.

אף אחד לא אמר שהרכב לא טוב. זו כבר פעם X שאני שואל - למה אתם עונים לא לעניין? הנה הסכמתי: הרכב הוא דה בסט.

עכשיו בואו תגידו לי למה הוא מתומחר 100K מעל 208GTI, כאשר ביתר העולם המחיר דומה עד זהה. תשובות כמו "שוק חופשי" הן מגוכחות. תשובות כמו "כי הוא דה בסט" מגוכחות עוד יותר.

בסך הכל, אני מניח שמשום שאין לכם תשובה לנושא הזה, שלא תכניס אתכם לפלונטר רגשי, אתם נדבקים לטיעון שאף אחד לא העלה - ונלחמים בו. נניח שלא נהגתי ב- GTI. זה יפריע לי לטעון שמחיר של 250K הוא מוגזם? מיטב מוחות הפורום ישבו בארוחת ערב עם נציגי סיאט לפני שנה וטענו שהמחיר של הקופרה המאובזרת לא יכול להיות יותר מ- 220K, בלי שאף אחד (!) בכלל נהג ברכב. בכמה הוא מתומחר בסוף? וואללה. היבואן שבנדון כלל לא צריך לקיים כאלה דיונים, כי אתם תיקנו בכל מקרה. וזו זכותכם, אבל אני חושב שזה פחות "זכותו" בשוק כמו שלנו. מותר לי להחזיק בדעות כלכליות משלי על השוק שלנו.

מתי תבינו שהטענה היא לא נגד הבעלים - שיעשו מה שהם רוצים עם הכסף שלהם. הוא שלהם. אני מניח שרובם אפילו הרוויחו אותו ביושר. [למען הסר ספק: תעשיית ההימורים אונליין בעיני זה לא ביושר, אפילו שזה כמעט חוקי; מותר לי, זו דעתי]

אבל מרוב מגננה ללא גבולות, אתם יוצאים להגנת המחיר בשם ההגנה על הרכב. ומעבר לשעשוע, יש לזה כל מיני פתגמים. נגיד: הפוסל במומו פוסל. או: טחו עיניהם מראות. או: טול קורה מבין עיניך. וכו'. בתקשורת היו קוראים לזה "ספין" אם הייתם ימנים :-)

בוקר טוב ובטוח לכולם.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה קצת שיח חירשים. המקטרגים בסך הכל מקטרגים על המחיר, והמצדדים לא מתייחסים כלל לנושא הזה אלא לכמה הרכב טוב.

אף אחד לא אמר שהרכב לא טוב. זו כבר פעם X שאני שואל - למה אתם עונים לא לעניין? הנה הסכמתי: הרכב הוא דה בסט.

עכשיו בואו תגידו לי למה הוא מתומחר 100K מעל 208GTI, כאשר ביתר העולם המחיר דומה עד זהה. תשובות כמו "שוק חופשי" הן מגוכחות. תשובות כמו "כי הוא דה בסט" מגוכחות עוד יותר.

.

נא לשיר במנגינה של

"כי לנו יש פלאפל פלאפל פלאפל

כי לנו יש את גלברט את גלברט

את התוספת של מיטב מוחות והקופרה השמטתי בגלל החוצפה שלכם לבקר רכב שלא נסעתם עליו.

לא פלא שהיבואן שלח אתכם ללמוד פסיכולוגית ההמונים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...