Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק. ראש מחלקת פרוייקטים.

http://cars.walla.co.il/item/2881202

אגב, אני לא יודע עם מה צריך לאזן את השירי הלל, כי כל מגיב פה שמבקר הוא לא לגיטימי.

אבל לפחות יום אחד, עוד ככה וככה זמן שכולם פה יפסיקו למשוך אחד לשני בקוקיות, מישהו ייקרא.

ויראה שיש 4-5 מגיבים שמגנים בחירוף נפש על המותג והרבה שלא ממש מבינים על מה המהומה.

אז הוא יעשה חושבים ויחליט.

אתה יודע שפונטו ו-500 זה שני דגמים שונים של פיאט \ אבארט, כן? רק מוודא. כי השרשור הזה, להבנתי, עוסק ב-500. הציטוט שאתה מתייחס אליו מדבר דווקא על פונטו. ולא שזה משנה, אבל נהגת בפונטו? כי הירידה של המצוטט מתייחסת למשהו מאוד ספציפי, להבנתי.

אולי גם תחליט על מה הביקורת וה"פרספקטיבה" שלך? סתם, כדי שיהיה קל יותר לנהל ויכוח. אתה מבקר את המותג? את היבואן? את התוצרת שבחיים לא נהגת ולא תנהג בה? את הבעלים? פעם אחת אתה כועס על תמחור. פעם אחרת הרכב עצמו לא נראה לך. עכשיו אלו שמגנים על המותג צריכים "פרספטקיבה". אישית, אני רוצה לענות לעניין, באמת. אני לא רוצה שתרגיש (ואני בטוח שאתה לא, אבל מילא), שאתה "לא לגיטימי". אבל בשביל זה צריך להבין מה אתה רוצה להגיד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא יודע אם יש לך כסף או לא, לא נכנס לאף אחד לכיס. מה שכן, למיטב ידיעתי ידע בנהיגה ספורטיבית או ניסיון בעלות על מכוניות ספורטיביות אין לך. אז בהיעדר כלים לבחון את האוטו או מי מהמתחרות שלו לייעודן ובהינתן ההיסטוריה, המסקנה בלתי נמנעת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי. יצא שנכשלת. אבל אז אני לא בסדר. מכל מיני סיבות. תלוי באיזה עמוד אנחנו בשרשור.

אין לי כסף, אני לא מבין, אני לא יודע לקרוא., אני קנאי, אני טרול, אני מחרב וכאלה.

לא עשית שיעורים.

כסף יהיה לך אל תדאג אתה במקצוע הנכון לכך, לקרוא אתה יודע אבל אתה בוחר לכתוב דברים שלא תורמים לטעמי, לגבי טרול אני חושב שלא כדאי שאתייחס וכן אני חושב שאתה די מחרב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י תגיד, עקץ אותך עקרב?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בואו נגיע יחד למסקנה. כי גם ככה השרשור הזה מזמן עבר את השלב הענייני.

מה שאתם אומרים בעצם, שאני מחרבן כל שרשור שקשור למותגים מסויימים. לא ברור למה. אבל אני עושה את זה. אז יהיה עדיף לכולם שאני לא אגיב בשרשורים האלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיה פאסיב אגרסיב, אתה מזכיר לי משתמש מסוים שפעם ביקש שיחסמו אותו בפורום.

אתה תחליט אם להגיב או לא אבל אם תשאל את עצתי, היא תתמקד בלפרגן לאנשים שדעתם שונה משלך ומבוססת על נסיונם האישי וטעמם שלהם.

אגב, אם השרשור עבר את השלב הענייני זה בעיקר בעקבות תגובות כמו שלך...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י, אנא קרא את תגובתי הקודמת.

לא ברור למה. אבל אני עושה את זה.

אני שואל גם: אתה יודע למה אתה עושה את זה?

או כפי ששאלתי לפני רבע שעה: על מה או על מי בדיוק הביקורת שלך?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר האדישות לצעצוע הזה, זה אחד הערכים הכי גדולים שלו. אנשים משלמים בשביל זה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרספקטיבה זה מה שצריכים אנשים שבחיים לא נהגו, לא ינהגו ולא יחשבו לקנות את המכוניות האלה ואף לא את המתחרות, אבל יחפשו לחרב כל שרשור שעוסק בהן.

לא כל מי שמבקר. רק כל מי שבחיים לא נהג על אחת, על מתחרותיה ואין לו כלים לשפוט אף אחת מהן, לא מבחינת נהיגה ולא מבחינת בעלות.

את הטפסים לאישור תגובה בשרשורי רכבי סמל"ת ניתן להשיג במשרדי היבואן ובמשרדי מועדון המעריצים?

כי לא זכור לי שצריך לקבל אישור ממישהוא או לנסוע באוטו בכדי להגיב שהוא מכוער.

כשזורקים לך אח"כ את ההערת אגב של סתימת פיות, תמשיך להשתומם, "אני???"

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוסר האדישות לצעצוע הזה, זה אחד הערכים הכי גדולים שלו. אנשים משלמים בשביל זה.

יפ, בהחלט.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הטפסים לאישור תגובה בשרשורי רכבי סמל"ת ניתן להשיג במשרדי היבואן ובמשרדי מועדון המעריצים?

כי לא זכור לי שצריך לקבל אישור ממישהוא או לנסוע באוטו בכדי להגיב שהוא מכוער.

כשזורקים לך אח"כ את ההערת אגב של סתימת פיות, תמשיך להשתומם, "אני???"

לא סתמתי פיות, רק הצבעתי על חוסר הפוזיציה, לטעמי, של אותו מגיב לשפוט את הסיטואציה. סתימת פיות הרי עובדת לשני הכיוונים ומכיוון שהקפדתי על ציון עובדות ולא ירדתי לכינויי גנאי, הרי שלטעמי אף תגובתי לגיטימית. הוא רשאי, וכך גם אני.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוער.

לא זכור לי שמישהו התלונן כאן על הערה לגבי מראה הרכב. אישית אני חושב שמי שחושב שהרכב מכוער מוזמן ללכת ולשמוע אייל גולן כדי לקבל פרספקטיבה על אסתטיקה.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיון הנוכחי הזה הרי התחיל בעקבות ההודעה הזו:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?594579-%D7%90%D7%91%D7%90%D7%A8%D7%AA-595-%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%A4%D7%98%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%94-%E2%80%93-%D7%9E%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9D-%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%98-%D7%A4%D7%A6%D7%A6%D7%94-%D7%A9%D7%9C-%D7%A4%D7%95%D7%A7%D7%98&p=5049636&viewfull=1#post5049636

אני באמת לא מבין את הטעם של אנשים פה שממש אוהבים את עיצוב הרכב אני בחיים לא יקנה את ציונה רק בגלל העיצוב שלה שזה פרט מאוד חשוב לי ברכב.גם

פיאט 500

שעליו הוא מבוסס פשוט מכוער, רכב גבוה, צר ולא רחב, פשוט פרופורציות זוועתיות.

הרכב נראה כמו שרטוט של התפלגות נורמלית הפוכה או פרבולה עצובה משו בסגנון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...