Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היתממות במיטבה - גם אני מהמקטרגים של המחיר וכו' אבל משום מה טרם קראו לי בשמות, כנ"ל עוד כמה וכמה אנשים אחרים.

יש כאן חבר'ה שלקחו את הטרלת שרשורים מסוימים בתור דרך חיים, וכשאומרים זאת אז הם פתאום לא מבינים על מה ולמה - למרות שמבחינה סטטיסטית אם עוברים על שרשורי איטלקיות אחד-אחד קשה לפספס את המגמה שם.

מזכיר לי קצת קומיקס בנושא לא קשור, אבל עם קורלציה מעניינת למה שקורה בשרשורים האלו בקארס.. מטרילים --> מישהו מתלונן על הטרלה --> מיתממים:

1931361_54447763572_4470_n.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי אני מגזים.

אגב, מה הדעה הכל כך נחרצת שלי על הרכב? ובמה היא לא נכונה?

תסבירו לי למה אני טועה ולא למה אני לא בסדר. את זה הבנו מזמן.

ואל תגידו שאתה לא יכול להגיד שרכב יקר אם לא נהגת בו, כי זו שטות מוחלטת.

זה לא שהדעה שלך נחרצת, זה שאתה נחרץ בדעתך. אם היית נכנס ואומר "זה הכי הכי מחורבן בעולם!" אבל לאט לאט משתכנע אחרי שמלא אנשים אמרו שזה אוטו אש, זאת דעה נחרצת, שהתרככה.

אתה באה ואמרת שהאוטו יקר מדי ולא מספיק פאן או לא יודע מה, ואתה לא מוכן לשנות את דעתך בשום שלב, למרות שאין לך על מה לבסס את הדעה הזאת. זה להיות נחרץ בדעתך, וזה מה שאתה מגזים בו.

זה כמו שתגיד שאתה שומר כשרות ושרימפס זה מגעיל. אבל מעולם לא אכלת אחד. ולמרות מליוני אנשים שאומרים שזה נורא טעים, אתה נשאר בדעתך שזה מגעיל, אפילו שבכל הזמן הזה לא טרחת לטעום אחד. פה זה אותו דבר. בכל ה"שנים" האלה שאתה Hating on אבארט, היית יכול להרים להם טלפון ולבוא לעשות נסיעת מבחן כדי לראות אולי כל מה שהמפגרים האלה אומרים הוא באמת נכון. אבל לא עשית את זה (מסיבותיך, לא באמת קריטי למה), ואתה עדיין ממשיך לטעון שהאוטו פחות טוב מהמתחרות שלו.

מבין?

ורק שיהיה ברור, אני גם חושב שהוא מתומחר באופן שערורייתי, ושאני בחיים אפילו בצחוק לא הייתי קונה אחד כזה, אבל זה אני והשיקולים הם שלי, אני קונה מכונית לפי היכולות שלה בתור מכונית, ולא בשביל המסביב שלה. בגלל זה אני מניח שהייתי בוחר ב-S1 על פני ציונה וב-208 (או פיסאטוש, בהינתן ייבוא, או אולי אפילו בלי ייבוא) על פני ה500 הרגילה. מי שרוצה לשלם אקסטרא עבור המועדון והאירועים, מה 'כפת לי? זה עובר לידי. לא משפיע עלי כהוא זה. אני אסתכל על האוטו, אנסה להבין למה הוא קנה אותו, לא אצליח, ואמשיך בחיים שלי. בזכות זה שאני חבר בפורום, אני גם יכול לשמוע את דעתם של הבעלים של המכוניות האלה. ואני עדיין לא מתחבר לסיבות שבגללן הם רכשו את האוטו - אבל עכשיו אני לפחות מבין למה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ורק שיהיה ברור, אני גם חושב שהוא מתומחר באופן שערורייתי, ושאני בחיים אפילו בצחוק לא הייתי קונה אחד כזה.

מי שרוצה לשלם אקסטרא עבור המועדון והאירועים, מה 'כפת לי? זה עובר לידי. לא משפיע עלי כהוא זה.

הייתי תחת הרושם שזו בדיוק הגישה של נקמיצ'י, לפחות בהתחלה. אולי פספסתי איזו תפנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת בהחלט הגישה שלי. גם כתבתי את זה. כמה פעמים. אנחנו אומרים בדיוק את אותו הדבר.

Spire - אשמח שתעמיד אותי על טעותי.

אוריאו - תעזור לspire.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אל תזלזל בעצמך. גם נהגתי ב-C4 גרנד פיקאסו דיזל.

צודק, איך שכחתי. האמת, אחלה אוטו שבעולם.

גם מי שלא נהג ברכב מסויים - יכול לחוות את דעתו עליו, אם כזו היא או אם אחרת. מדוע מנועה זכות זו ממנו ? (אז כתב מה שכתב. למה להתרגז ? במיוחד אם אתם יודעים שהחוויה שלו היא רק דרך המקלדת. אז אתם מסייגים זאת וזה בהחלט בסדר...)

הזכות לא נמנעת, מדברים על לגיטימציה של פניה כזאת. בגדול, זה כמו שבתול ידבר על סקס.

[למען הסר ספק: תעשיית ההימורים אונליין בעיני זה לא ביושר, אפילו שזה כמעט חוקי; מותר לי, זו דעתי]

חולק על דעתך זאת :wink: ה-208GTI, אגב, היא ממש ממתק.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזור במה?

אני במשך הרבה זמן לא הבנתי האם אתה מטריל בכוונה, או רק אומר את דעתך בנוסח פוגעני בטעות. אני אפילו מודה שהיתה נק' זמן שהאמנתי שהאופציה השניה נכונה (כך שאם אתה מטריל, שאפו).

מבחינת דעה נטו, גם אני וגם spire גם avia וגם אתה חושבים שהמחיר של האקזמפלר גבוה מדי. כל אחד וסיבותיו.

בפועל, רק אחד מאיתנו (אם אני לא מפספס) הואשם בהטרלה / החרבת שרשורים.

אז כנראה שלא הדעה היא סלע המחלוקת... אלא הגישה, והיות ואני לא מאמין שאתה טמבל - אני בטוח שאתה מודע לכך, ולכן טענתי להיתממות (למרות שאתה לא היחיד שעושה זאת).

וזה שאתה גורם לאנשים, כולל לי, להגיב ברצינות - זו הגאונות, ואני מוריד בפניך את הכובע על כך. לא בצחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הוא, בניגוד אליך, נהג על הדגם הבסיסי. ובנוסף גם על המתחרות!

ושוב, אין בעיה שתשמיע דעתך אם היא מבוססת. בשרשור קדום בו נקטתי עמדה על רכב שנהגתי רק בדור הקודם שלו, קטלו אותי. בך עוד נוהגים בכפפות של משי כי יש לך מעמד חזק יותר פה בפורום.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהרכב מתומחר ביוקר זה ברור, לא צריך להיות איינשטיין בשביל זה. זה שלרכב, בזכות פעילות זאת או אחרת של היבואן/תפיסה היסטורית של המותג/מיצוב אופנתי יש ערך מוסף - גם זה נכון. כל העניין הוא האם כל אלה שווים, עבור כל רוכש ספציפי, את ההפרש בינה לבין, נניח, 208GTI, או קניית ציונה במקום מגאן ארעס. באופן די פרדוקסלי הציונה (וגם ובייחוד האבארט הרגילה) נמכרות היטב ביחס למחיר המוגזם (גם לדעתי, אצל שתיהן) וזה אומר שכנראה יש באמת איזשהו ערך מוסף. הויכוח מתחיל אצל אנשים שלא רק שלא מאמינים באותו ערך מוסף (שזה לגיטימי) אלא בטוחים שיש להם הסכם בלעדיות עם התבונה וכל היתר אהבלים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בך עוד נוהגים בכפפות של משי כי יש לך מעמד חזק יותר פה בפורום.

כי בך לא נהגו בכפפות של משי כשדיווחת על פאוור דריפט מסביב לכיכר ב 500...:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפשט

ציונה נמכרת בכל רחבי אירופה הפרימיטיבית חסרת אנינות הטעם ( ועוד פנינים שכתבו אוהדי הרכב הזה ) במחיר שווה למתחרות שלה , כאשר כאן בארץ אותם מתחרות , מתומחרות ב 100K פחות.

רק בציון(נה ) מבינים מה שלא מבינים הגויים?

האם היבואנים האחרים עד כדי כך פילנטרופיים?

אפשר להביא לכם סולם , אפשר להביא לכם מגלשה כדי שתרדו מהעץ שטיפסתם.

וכל מי שקנה , קונה או יקנה , יבושם לו שייהנה לו , ולחשבון הבנק של סמל"ת.

לפי המידע שאתם מספקים כאן , הנה עוד אחד עלתה לכביש והכל בזמן אמת,

לדעתי השרשור הזה הפך לשרשור פרסומת אפילו לא סמוייה, וככה אני מתייחס אליו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, העניין הוא לא פרסומת או לא פרסומת. העניין הוא גם לא הערך שמספקת או לא מספקת ציונה. העניין הוא שכפי הנראה את המתמטיקה שאתה עשית יודעים רק כאן בפורום ובפועל הרכב נמכר במספרים הזויים ביחס למחיר שלו. במבחן התוצאה זה אומר שיש ערך מוסף, גם אם כאן בשרשור חכמי CF אינם סבורים כך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wow

מזמן (אולי אפילו מעולם) לא ראיתי כזה דיסוננס.

מסבירים לכם - כל עמוד - שאין לנו בעיה עם הרכב כרכב, ואתם ממשיכים להסביר כמה הוא טוב וכיפי ושיש לו ערך מוסף שמצדיק 100 אלף ש״ח.

יש לי רעיון: קנו 208, שלמו לי 100 אלף, וחוץ מלהגדיל לכם, שאני לא יכול, אני מבטיח לשלוח לכם כל יום הודעה כמה אתם מוצלחים, וגם לקחת אתכם למלון פעם בשנה למשך 5 שנים. דיל?

נראה לי שאני אצא ברווח של מעל 90 אלף.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן אתה יודע אותי לא מבלבלים העובדות.

"ההטרלה" של חכמי הפורום היא שהמחיר הזוי בהשוואה.. נקודה.

זה שיש רוכשים לא משנה עובדה זו.

וכבר אמרו חכמים ממני

ניתן לרמות מעט אנשים הרבה זמן והרבה אנשים מעט זמן.

אני מכבד כל מי שרוכש את ציונה בגלל טעמיו ( כל אחד וטעמיו ) ומצדיע לעומר ולסמל"ת על כל מכירה ומכירה.

אפילו שהם מחזירים חלק מהפרמיה חזרה ללקוח בדמות מועדון הלקוחות.

מועדון הלקוחות הזה הוא רעיון כביר ששוב אני מצדיע לעומר ולסמל"ת.

אני מנסה לדמיין אילו יבואנים אחרים היו הולכים בעקבותיהם , או מחליטים בכלל לפתח את חטיבת הספורט שלהם.

יש מקום לזה בשוק הישראלי וחבל שהם לא מרימים את הכפפה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזור במה?

אני במשך הרבה זמן לא הבנתי האם אתה מטריל בכוונה, או רק אומר את דעתך בנוסח פוגעני בטעות. אני אפילו מודה שהיתה נק' זמן שהאמנתי שהאופציה השניה נכונה (כך שאם אתה מטריל, שאפו).

מבחינת דעה נטו, גם אני וגם spire גם avia וגם אתה חושבים שהמחיר של האקזמפלר גבוה מדי. כל אחד וסיבותיו.

בפועל, רק אחד מאיתנו (אם אני לא מפספס) הואשם בהטרלה / החרבת שרשורים.

אז כנראה שלא הדעה היא סלע המחלוקת... אלא הגישה, והיות ואני לא מאמין שאתה טמבל - אני בטוח שאתה מודע לכך, ולכן טענתי להיתממות (למרות שאתה לא היחיד שעושה זאת).

וזה שאתה גורם לאנשים, כולל לי, להגיב ברצינות - זו הגאונות, ואני מוריד בפניך את הכובע על כך. לא בצחוק.

אתה מייחס לי דברים שאינם נכונים.

למה שאני אומר את אותם הדברים שאתה אומר או avia אומר או קוניליימך אומר זה יוצא לא בסדר, אני לא יודע. נקודה למחשבה בשבילי. למרות שאני מנסה מאוד להיות ענייני ולא פוגעני באף תגובה, אם יצא משהו אחר -יצא ונשאר שאני אתנצל.

אבל תראה מה ישה כתב ועוד רבים וטובים. זאת הרגשה של לא מעט אנשים.

היה לנו את אותו הויכוח שוב ושוב בכמה שרשורים זה נכון. אבל אלו שרשורים שונים עם אותם אנשים. ככה שלא בהכרח מגיע לי קרדיט מלא על חרבון שרשורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ישה, זו ההטרלה, המרכאות שלך מיותרות:

Wow

.....יש לי רעיון: קנו 208, שלמו לי 100 אלף, וחוץ מלהגדיל לכם, שאני לא יכול, אני מבטיח לשלוח לכם כל יום הודעה כמה אתם מוצלחים, וגם לקחת אתכם למלון פעם בשנה למשך 5 שנים. דיל?

נראה לי שאני אצא ברווח של מעל 90 אלף.

המחיר אכן גבוה, אבל להעמיד פנים שהתינוקות השבויים של אבראט רוכשים כזו רק בגלל מלון ומילים טובות זה כמו לומר לאנשים שהם מפגרים אבל למסך זאת עם מילים יפות, סטייל חלומות בהקיציס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2868 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...