Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבארת' 595 קומפטיציונה – מקסימום רוקט, פצצה של פוקט

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 851
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וכולנו נורא מצטערים על כך. מרגישים חסך בלתי יתואר. מייד נשלח משלחת עם דגל לבן. שנה את השם ל- stio2 ותחשוב על מה שכתבת.

פשוט, באמת, לא יודע מה אתה רוצה עם ה"עונש" הזה שאתה נותן לנו.

בשביל לתרום לקהילה הזו, למשל, שאתה חלק ממנה.

נכון שזה בלתי יתואר, אבל אני ארשום את רשמיי על רכביי, אפילו שלא תמיד הסכימו עם דעותי פה. גבירותי ורבותי - מהפך! [סתם, לא מהפך, אבל לא עלה במוחי כרגע שום דבר יותר דרמטי]

רק הערה קטנה לפרוטוקול אם כבר הוזכר הכינוי שלי - אני כותב כעת את הסקירה על הפולו, וכשאסיים אפרסם אותה כולל תמונות (בתקווה שלא ייהרס השרשור). אני עובד 13 שעות ביום ולכן זה ייקח מעט זמן, אך יש למה לצפות.

מעבר לכך ולדעתי בלבד יש הבדל (גדול) בין תגובות הומוריסטיות, בין תגובות לגופו של רכב ובין תגובות לגופו של אדם - ותגובות שנועדו להשפיל אנשים מסוימים (לגופו של אדם) במכוון פסולות ועליהן להימחק.

כרגע זה מה שיש:

פולו.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio, כדי שאנשים באמת יקראו - זה חייב להיות קצר יותר. אני מבין שזה לא תמיד פשוט, אבל לא תהיה לך ברירה... אלא אם הרוב זה תמונות?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לכם? כתבת עומק של אלפיים מלה (בהנחה ולא יהיה יותר מזה) כבד לכם?

כבר היו לנו כאלו, וזה לא הרבה יותר מכתבת עומק בעיתון. ספירת מלים של מאמרים מתחילה בכפול מזה...

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio, כדי שאנשים באמת יקראו - זה חייב להיות קצר יותר. אני מבין שזה לא תמיד פשוט, אבל לא תהיה לך ברירה... אלא אם הרוב זה תמונות?

זו בדיוק הבעיה כשאני יושב מול המקלדת - כשאני מתחיל לכתוב אני לא מסיים. הערות דומות קיבלתי גם ממרצים בתואר הראשון שלי ועם זאת - זה הכרחי.

התמונות בנפרד, מה שאתה רואה הוא סיכום המלל מה- Word (טקסט בלבד) ועוד לא סיימתי. טיזר קטן - נקלעתי לאירוע בטחוני עם הרכב הזה וכמעט דרסתי מחבלת - כנראה שהרחבתי יותר מדי בנושא הזה.

אולי אנסה לתמצת בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מראש זה סגמנט נישתי מאוד.

כמויות זניחות אם תחבר את כל ההוט-האטץ יחד.

זה ברור והמכות היו כמובן מטאפורה, אבל הענין הוא כיצד זה אבארת' כזו שנושאת תג מחיר מפולפל עד חזירי, לדעת המצויים כאן נמכרת במספרים נאים, בעוד הפז'ו מקרטעת למדי במחצית המחיר ועוד כמה גרושים ( לא סטטיסטיקה או טבלאות, תחושת בטן, אשמח להתבדות ). הרי הקסם של הפיאט הוא אוניברסלי והעדרו בפז'ו גם כך, אז למה במקום בו המחירים קרובים, כמו בשאר העולם, הפיאט הזו לא נמכרת בכמויות היסטריות והפז'ו מתביישת בפינה, מה שלכאורה מתבקש. והמקום אליו אני מנסה להוביל, הוא אותה מקובלה לפיה בתחום הזה של נישות אנינות מחיר מאוד גבוה הוא חלק מהקסם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מראה לך כמה הדיונים האלו בקארספורום הם סערה בכוס מים. וכמה רעש קבוצה קטנה יכולה לעשות.

בינואר נמכרו 50+ קופר/קופר s.

44 פולו gti.

8 פיזו 208

וגם 4 אבארת על כל סוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2850 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...