Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיחידה

M.Azulay
שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בלונדה מעוכבת ע"י שוטרת בלונדה גם היא: רשיון נהיגה בבקשה

הנהגת: מה זה רשיון נהיגה ?

השוטרת: כזה מרובע עם תמונה שלך

הבלונדה מפשפשת בתא הכפפות, מוציאה ראי איפור, מסכלת על עצמה ונותנת לשוטרת :הנה

השוטרת מסתכלת בראי ואומרת: למה לא אמרת שאת שוטרת, הייתי נותנת לך לנסוע בלי בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ש: 4 פלסטינים נוסעים במכונית מרצדס מפוארת ופתאום תאונה חזיתית וכל המכונית מפורקת. על מה חבל?

ת: היה מקום לעוד פלסטיני....

לנשמה מיני 1979 -

קישור

לחוויה טנדר סובארו 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הפח בסובארו כ"כ דק?

כי היפנים לא מצאו פח יותר דק....

יש בדיחה אחת על דלתא.... השאר זה אמת !

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטר תנועה ותיק (14 שנה במקצוע) עוצר בלונדינית חטובה, שנוסעת במהירות מופרזת, מדברת בפלאפון ומתאפרת בו זמנית...."תזההי את עצמך גברת" מבקש השוטר...הבלונדינית ללא היסוס, מסתכלת במראה ואומרת "כן זו אני".......

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז - יש את הבדיחה הזאת בעמוד הקודם עם בלונדינית...

פיאט 127 - יש את גרסת רן שושני לבדיחה על הסוסיתא בעמוד הקודם (עם פיאט 500...)

נוסע במונית טופח קלות על כתפו של נהג המונית בכדי לשאול שאלה. הנהג נותן צרחה מסמרת שיער ומתחיל לנהוג בפראות עד גבול איבוד שליטה ברכב. בסופו של דבר הוא נעצר 3 ס"מ מחלון ראווה של חנות בגדים. במשך מס' דקות שוררת דממת אלחוט ברכב. פונה נהג המונית אל הנוסע ואומר לו "בבקשה אל תעשה את זה שוב כמעט התעלפתי...". הנוסע, גם הוא בהלם מתנצל ואומר "לא ידעתי שטפיחה בכתף תגרום לבלאגן כזה!". עונה לו הנהג - "זו לא אשמתך, זה היום הראשון שלי בתור נהג מונית - במהלך 20 השנים האחרונות הייתי נהג מטעם חברא קדישא...".

מישהו מוכן להסביר לי?:roll:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי?:roll:

תאר לך שאתה נוסע באוטו של ה"חברה" מאחורך ישן מנוחת עולמים מישהו ולפתע.... מכה על הכתף...

בההההההההההההההה. מפחיד כאילו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה אוקי..

מה שחשבתי פשוט החידה קצת חסרת הגיון ולא נכנס לפרטים.

יום טוב

ופיאט 500 שגוררת מוביל טנקים הגיוני?......:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או בדיחה או היגיון. אין צירוף מושלם של שניהם.

כמה שהאבסורד יהיה גדול יותר - הבדיחה חזקה יותר.

אבי (כשלעצמו בדיחה אחת גדולה ... )

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד נכנס לסוכנות רכב יוקרתית ומיד פונה לבעלים בהצהרה:אני רוצה את הרכב הכי יוקרתי והכי מתקדם שיש לכם ומוסיף שכסף זה לא בעיה ,טוב אומר לו המוכר אין שום בעיה אדוני תגיע בעוד 7 ימים ותקבל את שיא הטכנולוגיה על 4 גלגלים,הכל טוב ויפה עוברים להם 7 ימים ובא הלקוח לקחת את הרכב ,המוכר מראה לו את האוטו ואומר אדוני הרכב הזה הוא שיא הטכנולוגיה אין צורך בטיפולים כלשהם הדבר היחיד שעליך לעשות הוא למלא במיכל פעם בשבוע 5 ליטר מי ברז פשוטים וזהו,הלקוח נסע אם רכבו המופלא ומיד פונה למלא מים כמו שהמוכר אמר וכך גם בשבועות הבאים ,הכל טוב ויפה עד שהבחור שלנו שוכח למלא מים כמו שאמרו לו ולא עובר זמן רב והרכב לא זז ,הבחור עבד עצות לא יודע מה לעשות ולאחר כמה דקות מחליט לפתוח מכסה מנוע ולבדוק מה קורה, ותוך כדי פתיחה חשכו עיניו למראה 2 תאילנדים שמתחננים למים תוך כדי גסיסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שעבר הרבה זמן אבל בכל זאת

חמישה חבר'ה נוסעים ממילאנו לרומא באודי קוואטרו. נוסעים בסבבה ופתאום עוצר אותם שוטר ומבקש רשיונות. נותן לו הנהג את הרשיונות והשוטר אומר "מצטער, כתוב אודי קוואטרו ואתם חמישה. או שאחד יורד או שתקבלו דו"ח". לא עוזרים נסיונות הנוסעים לשכנע את השוטר שיוותר להם, עד שאחד מהם מבקש שישאלו את הממונה על השוטר.

השוטר ניגש רגע לצד, קורא לאחראי בקשר ומסביר לו את המצב. לאחר שתי דקות הוא חוזר ואומר "מצטער, לאחראי אין זמן לטפל בבעיה. הוא עצר שני נוסעים בפיאט אונו"

במקרה כזה, כמה אנשים אפשר להסיע בפיאט 600? או מיצובישי GT3000?

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב:

יום אחד האפיפיור היה צריך לנסוע לערוך מיסה בכנסיה חשובה. הוא קרא לנהג שלו והם יצאו לדרך.

בנסיעה שם לב האפיפיור שהנהג נוסע לא יציב ולכן שאל אותו מה קרה...הנהג ענה שכנראה אכל משהו מקולקל והוא לא יכול להמשיך. האפיפיור יודע שאסור לסכן את הציבור אבל הוא חייב להגיע למיסה והוא כבר באיחור לכו אמר לנהג: לך תשכב במושב האחורי ואני אנהג...אני עדין זוכר איך.

האפיפיור מתחיל לנהוג ומרביץ מהירות כי הוא מאחר...ניידת מבחינה בו ועוצרת את הרכב ואחד השוטרים ניגש לרכב. איך שהשוטר מביט בנהג ,פניו מלבינים והוא מאפשר לנהג להמשיך לנסוע...כשהוא חוזר לניידת שואל אותו השוטר השני למה הוא נתן לו לנסוע בלי דוח...עונה לו השוטר הראשון כשהוא כולו נרגש: אתה לא תאמין...הנהג ברכב היה האפיפיור...אני ממש לא רוצה לחשוב את מי הוא הסיע במושב האחורי :-D

בהפתעה מוחלטת, הגיעה אהבה חדשה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה המכונאי היה דמות מוכרת בכל ת"א, כולם היכרו אותו. לאן שהלך היו מברכים אותו לשלום....

יום אחד התערב עם ידיד שלו, שבעצם הוא מוכר בכל הארץ.... החבר לא האמין ואמר לו, "בסדר אם אנחנו נוסעים לשלוש ערים שונות ומכירים אותך אתה מקבל ממני כרטיס טיסה לאיטליה"-טסו לאילת מיד בנחיתה פותח להם את הדלת נהג מונית ואומר, "אהלן משה מנישמע...." נוסעים לק, שמונה, נכנסים לקיוסק הראשון והמוכרת "משה...ברוך הבא...." טוב, מגיעים לראש העין נכנסים למלא דלק, בעל התחנה ניגש לוחץ את ידו ואומר "משה מזמן לא ביקרת כאן...." החבר שהפסיד משלם על הכרטיס ומשה טס...מגיע לותיקן ורואה התקהלות גדולה, כמובן שנידחף לראש התור ורואה את האפיפיור מברך את המאמינים בשידור חי... השידור מועבר בלווין לכל העולם והקריין האיטלקי אומר "מיד נזהה עבורכם את האדם עם הכיפה שעומד על יד משה......."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלוש שנים לפני מות ערפאת התפרסם בשטחים הסיפור הבא....

ערפאת יוצא עם נהגו לסיבוב בעזה, ביציאה מאחד הבנקים, פוגע הנהג של הראיס בכלב של אחת החמולות החזקות בעיר והורגו....הנהג רוצה לברוח מהמקום מחשש לנקמה, אבל ערפאת מרגיע אותו ואומר "צריך לקחת אחריות חביבי, תכנס ותגיד להם, אני הנהג של הראיס ותספר מה קרה...."

הנהג חושש להמרות את פי הראיס ונכנס לבית... לאחר כשעה כשבושש הנהג לחזור לרכב, נכנס ערפאת לבית ורואה שם חגיגה ענקית, הוא מאתר את נהגו ושאל אותו לפשר העניין....בחיי שאני לא יודע עונה הנהג, נכנסתי כפי שאמרת לי לעשות, אמרתי להם "אני הנהג של ערפאת, הכלב מת...." ומיד פצחו האנשים במסיבה........

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6742 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...