Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלט נוחות בפולסוואגן פולו 2003

Lidor Shoshani
שימו לב! השרשור הזה בן 3066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

הזמנתי מהאינטרנט ערכה חדשה לשלט של הרכב אחרי שהקיימת התקלקלה(מה שהיבואן התקין שמסתבר שהתקלקל להרבה אחרים)

לא הצלחתי למצוא באינטרנט סכמה מתאימה לחיווט של האוטו..

וגם לא מצאתי שום פרטים על הרכיב הישן(VEGA KMR300 )

כך נראה הקונקטור:

URLyHB2.jpg

האם מישהו יודע איך להשיג סכמה מתאימה?(שאדע איזה חוט באוטו הולך לאן)

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני תחילת עבודה תדאג שתהיה לך מנורת ביקורת.

בגדול תמיד יש פלוס, מינוס, פלוס אחרי סוויץ', פיקוד לנעילה, פיקוד לפתיחה. לפעמים מוסיפים לזה חוט לוינקרים או אורות חנייה, חוט לסירנה וחוט למרים שמשות.

רוב הסיכויים שלא כל החוטים שרואים בצמה מחוברים ברכב. תפתח את האיזולירבנד, תראה כמה חוטים באמת מחוברים, קח מנורת ביקורת ותתחיל קודם באיתור הפלוס, מינוס ופלוס אחרי סוויץ' (בדרך כלל החוטים שלהם יהיו עבים יותר מכל השאר). אל תשכח לחבר פיוז לפלוס ולפלוס אחרי סוויץ' אם זה לא בא בערכה.

אם מעולם לא עשית עבודות חשמל פשוטות ברכב, כמו למשל התקנת צמה לרדיו דיסק, אז עדיף שתלך למתקין או שתיעזר במישהו יותר מנוסה.

עריכה אחרונה על ידי fixxxer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן התקנתי רדיו דיסק לרכב ולא פעם אחת...

הסכמה של המערכת החדשה לא מראה לי אותות לנעילה או פתיחה של דלתות, יש קומבינציה מסויימת של 6 חוטים:

לפי מה שהבנתי , הצבעים המוסכמים(מבחינת הרכב) הם:

שחור ואדום לחשמל כמובן.

צהוב כבל התנעה(גם ברדיו דיסק)

כחול וירוק לנעילת דלתות.

חום אורות.

EUV2eRB.jpg

מה זה חלונות?איך אני יכול לזהות?

בנוסף יש לי 2 חיישני נפח ברכב,כלומר 4 שאני לא אשתמש בהם,ירדו מהפרק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...