Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: בארץ - במוו סדרה 3 עם מנוע 1.5 ליטר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שהשכנוע העצמי הוא מהצד שלך. יש אופציה של יבוא אישי. ויש עוד מכוניות מלבד במוו.ויודע מה אם אני טורח ומייבא מותג יוקרה בבלעדיות אני אבקש להרוויח כמה שיותר.ומי שטוען אחרת הוא או פופוליסט או פילנתרופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחו"ל מיני קופר אס ופולו GTI אותו המחיר.

בארץ - מיני קופר אס עשויה מטיטניום טהור והמפתח שלה מפלאדיום מועשר.

לעולם, אבל לעולם(!) לא קונים מחזירים.

גם אם זה פרנציפ, אם הייתי ננעל על רכב כזה שמפקיעים בו מחירים, רק ביבוא אישי, אפילו אם לא ייחסך שקל.

If you wanna turn, turn, don't brake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם הייתי אומר שימכור בכמה שהוא רוצה, עדיין לי מפריע שאנשים חושבים שאין לו ברירה כי הוא הוסיף שני לדים...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת, וזה שהיורו ירד ב- 20% זה להיכן הולך? לכיס של דרדסבא? כמה תמימים אפשר להיות? "עולות לו לא מעט" "היבואן משקיע", MY GOD... הוא בכלל פילנטרופ.

אין יבוא אישי של ב.מ.וו? מעניין מאוד.

אה שניה, יש יבוא אבל הוא לא משתלם לך? בעיה שלך, את האופציה יש לך.

חוץ מזה שעם כמה שאני לא מסכים עם זה, דלק יכולה להחליט (באישור ב.מ.וו כנראה) לא לייבא יותר סדרה 3 ושכולם ילכו לחפש, זכותה. (שוב, אני לא סובל את העובדה הזאת, אבל מה לעשות - היא נכונה).

רוצה תחרות? טוס למינכן, תיפגש עם מנהלי היצוא והמותג של ב.מ.וו ותרים כפפה לאיילון מוטורס 2 (אולי אתה כן תדע איזה רכבים אתה מביא לארץ)

תמים אני לא, אני גם לא חובב של דלק מוטוס, אבל על עליה קטנה במחיר בתמורה לדברים כאלה יקרים? קצת קשה לי לקבל תלונה על זה כי זה פשוט לא צודק.

(אתה טוען שיורו ירד ב20%, יש יבואן שהוריד מחירים ב20%? 15%? 10%?)

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לובינסקי הורידו מחירים, בענק (לא שאני מת על לובינסקי)

ולא חסרות דוגמאות נוספות.

המחירים של דלק מוטורס והיחס שלהם בדגמים שהם מביאים ארצה זו שערורייה, ואני מאחל להם שעם ישראל יצביע (סופסוף) ברגליים.

והיחס שהם נותנים ללקוחות בסוכנויות, טוב זה נושא לTHREAD נפרד

If you wanna turn, turn, don't brake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורד מרכזי היו בסדר, גם במוו והציעו הנחות יפות על ה X1. במזדה באמת לא עניינתי אף אחד

לפורד אין ולא היה מתחילת השנה מה למכור, אבל אולי זה ישתנה.

אני אפילו לא יודע מה יכול להיות היחס באולם ומי בדיוק נכנס לשם, פשוט לא מוצא סיבה לעשות את זה.

לא הבנתי את הקשר לנושא.

ב.מ.וו הציעו הנחות יפות על ה X1 / סדרה 1 / סדרה 3 לפני שהגיעו הדגמים החדשים, בסך הכול הגיוני.

אני רק לא מבין למה זה רלוונטי?

לזה אתם קוראים הורדת מחירים?

(ויפנאוטו מכרו אימפרזות בזול כי הם נתקעו עם מלאי ובדיוק סמלת קנתה אותם, למה זה רלוונטי? לא יודע).

היחס בב.מ.וו גרוע? לא יודע, איתי היו בסדר גמור (וגם עם עוד מכר רחוק), יותר נהנתי במרצדס אבל לא ביג דיל, ממש בקטנה.

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפורד אין ולא היה מתחילת השנה מה למכור, אבל אולי זה ישתנה.

אולי ישתנה? מאוד מקווה אלא אם כן הם פשוט החליטו לוותר על המותג...

איפה מונדיאו החדשה, פוקוס החדשה, אס מקס -

לא ברור במיוחד לגבי המונדיאו שכבר כמעט שנה על הכבישים באירופה ושלוש בארה״ב (פיוז׳ן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יבוא אישי של ב.מ.וו? מעניין מאוד.

אה שניה, יש יבוא אבל הוא לא משתלם לך? בעיה שלך, את האופציה יש לך.

וזו בדיוק הסיבה שיש כשל שוק ולא תחרות. אין לך באמת אופציה אחרת לרכוש במוו אם בזה חפצה נפשך. אם את זה פה מתקשים להבין - אז כל שנותר לי הוא לבקש שגם תאשרו את מתווה הגז המקורי וסובסידיה נוספת לבעליו. הר יש לכם אופציה נוספת - לחפור לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו לא יודע מה יכול להיות היחס באולם ומי בדיוק נכנס לשם, פשוט לא מוצא סיבה לעשות את זה.

לא הבנתי את הקשר לנושא.

משום ש- oferal מעלי (למעלה, שני פוסטים מעל שלך) דיבר על יחס גרוע בסוכנויות, אז הוספתי שדווקא לא היה יחס רע בכלל (למעט מזדה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו בדיוק הסיבה שיש כשל שוק ולא תחרות. אין לך באמת אופציה אחרת לרכוש במוו אם בזה חפצה נפשך.

יש לך אופציה, במקרים מסויימים היא משתלמת לך, במקרים אחרים היא לא.

רוצה תחרות? לך תדבר עם ב.מ.וו מינכן, תבקש להיות דילר בישראל, אולי יזרמו איתך ואז תמכור סדרה 3 ב180 אלף. תאמין לי, אם אתה תוזיל אותה משמעותית יהיה לך אחלה עסק.

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דוגמא לא רלבנטית. יש בארץ כמה עורכי דין תזכיר לי? 50 אלף? לך תבחר. ועכשיו - כמה יבואני BMW יש? אה... אחד בלבד, ועוד אי אפשר להקים גוף מתחרה באמת, תראה מה קרה לאיילון כשניסו. לפעמים אני לא מבין איך אנשים משכנעים את עצמם.

באמת יש בארץ 50 אלף עו"דים, אבל עו"ד מומחה לענייני הצ'ופצ'יק של הקומקום יש רק אחד, במקרה קוראים אותו BAR72. אתה יודע כמה הטיפוס הזה גובה עבור ייעוץ?! :mm_eek:

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוד 32 אל תשכח שלייבא אישית כרוך גם בהרבה כאב ראש ובממון זמין.

לא לכל אחד יש זמן להתעסק בייבוא אישי.

כמו כן, הרבה אנשים היו רוצים לרכוש באמצעות מימון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש בארץ 50 אלף עו"דים, אבל עו"ד מומחה לענייני הצ'ופצ'יק של הקומקום יש רק אחד, במקרה קוראים אותו BAR72. אתה יודע כמה הטיפוס הזה גובה עבור ייעוץ?! :mm_eek:

לך אני אעשה הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...