Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: בארץ - במוו סדרה 3 עם מנוע 1.5 ליטר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, לא הבנתי, אתה מתכוון שנסתכל על המחיר לצרכן בחול וממנו נסיק את המחיר ליבואן בארץ? או שלתפיסתך פשוט היבואן בארץ צריך להרוויח כפול ממקבילו בחול? [סתם כי הוא יכול, כי אין באמת פיקוח או אפשרות להביא ממקום אחר]

אתה רוצה לקבוע ליבואנים של מוצרי מותרות (כן במוו זה מוצר מותרות) כמה להרוויח?

זה לא משקפיים ולא מוצר צריכה בסיסי.

איך היית מגיב אם מישהו היה אומר "העו"ד הזה BAR72 צריך להרוויח ככה לשעת ייעוץ?"

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חכה נקמיצ'י, תיכף יגיבו כמה חברים שיטענו שב.מ.וו זה מוצר צריכה בסיסית וצריך להיות פיקוח על המחירים.

david32,

אתה צודק בעניין הביצועים אם כי זה פחות מעניין כי מי שקונה את המנועי 1.5 או 1.6 הוא מראש אחד שביצועיים לא בראש סדר העדיפויות שלו אם בכלל.

גם 1.6 ב-230 אש"ח זה מחיר של "הייתי ממליץ לך להוסיף עוד XXX שקלים ולקחת את ה-320", זה לא מחיר כדי למכור.

כמה עולה משפחתית ממוצעת כיום? 120K שקל?

אני חושב שתוספת של עוד כ-50% על מחיר משפחתית ממוצעת אמור לתת את מחיר הסדרה 3 הבסיסית, ובכל מקרה לא מעל 200K שקלים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביצועים של קצת יותר ממשפחתית בתג מחיר של כמעט רבע מיליון .. לא שכנע אותי .

אז נכון זה יותר יוקרתי ויש סמל של BMW אבל עדיין לטעמי המחיר מוגזם מדי .

Audi A3 8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד 136 כ"ס נשמע עלוב למכונית כזו. מהצד השני 9.1 ש' למאה מרמזים על יכולת בהחלט מספקת.

נדמה שאין מתאם בין ההספק ליכולת ההאצה.

כנראה יש פה גם תוכנה מתחכמת ;-)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אתם שוכחים שההנחות בBMW הם מטורפות. 316 ברמת גימור הפשוטה שהיתה רשומה במחירון ב230, היתה נמכרת בפועל ב207 על הכביש. ככה שבדגם הבסיסי ההנחה היא בערך 30. אז כנראה שביקרים יותר היא עוד יותר גדולה.

דרך אגב יש לי מכר שקנה 328 הפשוטה ב290 על הכביש+קיבל על הישן טרייד אין במחיר מחירון.

קטע.

כשהשיקו מחדש את המותג במוו בישראל הבטיחו ש״נגמר הבאזר הטורקי״ ויותר אין הנחית ומחיר זה מחיר.

בסוף עולם כמנהגו נוהג.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הלקוחות קובעים את הדינמיקה

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר גבוה מאוד. בימר 3 בסיסית, במיוחד עם מנוע 1.5 ליטר, במחירי השוק הנוכחיים, לא אמורה לצאת מהחנות ביותר מ200 אלף ש"ח.

המחיר שפורסם כאן הוא מחיר תעמולת היוקרה הבסיסי שלהם. לא נראה לי שקשה לקבל הנחה לכיוון ה200 אלף.

אגב, מה לגבי אמינות? לא מספיק שמדובר במנוע 3 צילינדרים, דחפו לו טורבו עם מניפה כפולה?

הם מכוונים מאוד ללקוחות שיתעניינו בגרסה הבסיסית ואז ידחפו להם את ה2.0 ליטר טורבו בתוספת "קטנה" ("אם אתה כבר קונה BMW, קנה מנוע 2.0 ליטר") - זו הסיבה לתמחור הגבוה של הגרסה הבסיסית והמרווח היחסית קטן מהבסיסית ליוקרתית...

עריכה אחרונה על ידי שבלול
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם מכוונים מאוד ללקוחות שיתעניינו בגרסה הבסיסית ואז ידחפו להם את ה2.0 ליטר טורבו בתוספת "קטנה" ("אם אתה כבר קונה BMW, קנה מנוע 2.0 ליטר") - זו הסיבה לתמחור הגבוה של הגרסה הבסיסית והמרווח היחסית קטן מהבסיסית ליוקרתית...

37,000 ש״ח זה לא מרווח כזה קטן.

באנגליה הפרש המחיר הוא פחות מ£2k (כ10,000 ש״ח) .

בכל מקרה, אני לא חושב שזו האסטרטגיה אבל אשמח להתבדות אם מישהו מנסיון יודע אחרת (ולא סתם תיאוריות).

אני אישית מכיר שלושה עם 316i מהדגם האחרון והם מרוצים מאוד.

באחת מהם נהגתי ולמען האמת למרות שאני רגיל למנוע החזק יותר הופתעתי לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר גבוה מאוד. בימר 3 בסיסית, במיוחד עם מנוע 1.5 ליטר, במחירי השוק הנוכחיים, לא אמורה לצאת מהחנות ביותר מ200 אלף ש"ח.

המחיר שפורסם כאן הוא מחיר תעמולת היוקרה הבסיסי שלהם. לא נראה לי שקשה לקבל הנחה לכיוון ה200 אלף.

אגב, מה לגבי אמינות? לא מספיק שמדובר במנוע 3 צילינדרים, דחפו לו טורבו עם מניפה כפולה?

לגמרי. הרי זה ידוע שגרסאות "עניות" של כל מיני מותגי יוקרה, זה נטו מהלך שיווקי מחושב.

מצד שני מעניין כמה אפשר להוציא מהמנוע הקטנצ'יק הזה עם תוכנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כבר אפשר יהיה להוציא מ 1.5. נגיד 160, וגם זה בקושי, וגם זה עם מומנט של 1.5

מחיר בושה.

אני לא אתפלא אם הם מנסים לחזור לשנים הרעות של קמור, ואני לא אתפלא אם הם גם יגמרו כמוהם.

If you wanna turn, turn, don't brake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כבר אפשר יהיה להוציא מ 1.5. נגיד 160, וגם זה בקושי, וגם זה עם מומנט של 1.5

200 וצפונה בלי בעיה, אם כי כמה זה מומלץ אני לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות ה-80 הוציאו ב-F1 מליטר וחצי גם 1200 כ"ס, למנועים שהחזיקו מקצה דירוג אחד או שניים. הכל עניין של טרייד-אוף בין כוח לעמידות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו רגע.. זה ב.מ.וו. לא חלב 3% ואפילו לא מזדה 3.

בב.מ.וו שייגבו כמה שהם רוצים. שייקחו מיליון שקל על סדרה 3 עם מנוע FIRE של פיאט מצידי.

דעתי שונה בהקשר זה. שייגבו כמה שהם רוצים על שעון שאני יכול להזמין מ- ebay. לא על מוצר לגביו יש להם בלעדיות ולא פרקטי להביאו לבד מחו"ל.

נתחיל מזה שאתה יכול להביא ממקום אחר, לך תייבא מאיפה שבא לך.

זו כמובן שטות מוחלטת ואתה מודע לזה. לבד, מנגנונים, מחירים שונים, לא רלבנטי ולא ישים למוצרים כאלה. תיכף תבקש ממני לייבא לעצמי דירה לב"ש, זה בערך אותו מחיר אז מה הבעיה? לשעונים, ניידים, מוצרי צריכה קטנים - זה אכן ישים וראה זה פלא אין הבדל כזה גדול. פה אין תחרות אמיתית למוצר הספציפי הזה, ואין מוצרים תחליפיים מושלמים אם כי יש קרובים - שנוקטים באותה טקטיקת תמחור. אז הגיע הזמן להפסיק עם הטיעון של "תביא לבד".

נראה לי הגיוני לראות שבחול התוספת הזאת עולה לא מעט כסף ולהסיק שהיבואן משקיע קצת ובעליית מחיר קטנה יחסית דחף המון תוספות שעולות לא כנראה לא מעט.

לא אמרתי שהיבואן לא מרוויח, אבל התוספת מחיר בהחלט הגיונית.

נו באמת, וזה שהיורו ירד ב- 20% זה להיכן הולך? לכיס של דרדסבא? כמה תמימים אפשר להיות? "עולות לו לא מעט" "היבואן משקיע", MY GOD... הוא בכלל פילנטרופ.

אתה רוצה לקבוע ליבואנים של מוצרי מותרות (כן במוו זה מוצר מותרות) כמה להרוויח?

זה לא משקפיים ולא מוצר צריכה בסיסי.

איך היית מגיב אם מישהו היה אומר "העו"ד הזה BAR72 צריך להרוויח ככה לשעת ייעוץ?"

עוד דוגמא לא רלבנטית. יש בארץ כמה עורכי דין תזכיר לי? 50 אלף? לך תבחר. ועכשיו - כמה יבואני BMW יש? אה... אחד בלבד, ועוד אי אפשר להקים גוף מתחרה באמת, תראה מה קרה לאיילון כשניסו. לפעמים אני לא מבין איך אנשים משכנעים את עצמם.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bar72 - מה זה?

אני תובע אותך על הוצאת דיבה.

אני לא כתבתי את רוב הדברים האלו שציטטת [emoji23]

חוצמזה, שב.מ.וו הולך יופי בייבוא אישי. גם מרצדס הלך עד שכלמוביל קיבלו קצת שכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...