Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קנס על עמידה ליד חניית נכה

שימו לב! השרשור הזה בן 3207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הרכב נתקע או נגרר, מספיק שיציג חשבונית גרירה או תיקון מאותו היום, והדוח יבוטל בקלות ,

למה לא הודיעו לו שיקבל קנס? אולי כי יש יותר מדי "איכותיים" שמבצעים עברות ולפקחים אין סבלנות / עצבים / בטחון להתמודד איתם (לא מעיד כמובן על פות"ש אלא מדבר באופן כללי)

אם מישהו הניע לו עם כבלים? לא תמיד יש קבלות ותיעוד.

זה לא רלוונטי כמה "איכותיים" יש, כל הזלזול הזה באנשים, מביא זלזול בחזרה. המטרה האחת והיחידה זה יותר כסף בפחות זמן, ומצידם שלנכה לא תהה חנייה בכלל, אחרת היו דואגים שיפנה את החניה (הרי הוא ברכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

OJetta

חניה של נכה זה מקום שלאף אחד אין זכות להחנות בו פרט לנכים. יש יותר ברור מזה.

קרתה לך תקלה , היכן המשולש האדום?

לדברי פות"ש הוא רק "חנה" דקה , למה להאמין לו?

העבירה נעברה על זה קיבל דו"ח , יערער ונראה מה יצא מכך.

אם אני הגורם האוכף רושם לו דו"ח ומעיף אותו מהחניה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, לא חולק על דבריך, ובכלל לא פוסל אפשרות מתן דו"ח.

אני חולק על השיטה.

יתכן וטרם הספיק להוציא משולש? יכול להיות שהוא עוד בשלבי מנסה להניע...

דווקא אתה כאחד שמבין את עקרונות המשפט וה"צדק", וזכויות הנאשם, אני חושב שצריך להסכים איתי בנקודה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה עשורים כאשר אהרון ברק עוד היה היועץ המשפטי לממשלה, החל "הטרנד" של שימוע לפני הגשת כתב אישום, שהופעל בעיקר , ובהתחלה , כלפי שועי הארץ ופוליטיקאים.

כאשר התלוננו על כך ועל האפליה תשובת ברק הייתה

כל אדם שנתפס בידי שוטר תנועה מקבל שימוע במקום, ואם הצליח לשכנע את השוטר בצדקתו היה השוטר משלחו לדרכו ללא דו"ח.

מאז זרמו הרבה מים ...

כל השימוש באמצעים טכנולוגיים של מצלמה , מבטל את עיקרון השימוע המיידי, וכמובן מפחית את יכולת הנהג להתגונן ביעילות כנגד האשמה.

לא משוכנע, גם לא בדקתי שהתקבל אישור להפעלה כזו של שיטת האשמה בידי הגורמים המשפטיים הרלבנטיים ( לא בתוך העיריה ).

רוצה אני להאמין כי קיבלו אישור כזה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OJETTA -ידידי הצעיר, אם לפחות 2 אנשים אומרים לך שאתה שיכור, לך לישון. ולך אמרו זאת כבר יותר משניים.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה ממש יודע עלי הרבה משרשור אחד, ניתחת אישיות, גיל, את הצורך לישון...

תעשה טובה, בצורה עדינה, אומר זאת, אם אתה לא מבין מה כתוב, ומי כתב מה, אז אל תשתתף בדיונים כתובים. זה לא בשבילך, בגילך, בוודאי אתה רגיל להשתתף ב"יש עם מי לדבר" ברשת ב'

שנית, גם לו הדיעה שלי היא דיעת יחיד, וכולם פה חושבים שאכיפת מצלמה ניידת היא הכי נכונה בעולם, לא אומר שאני צריך להסכים כי כולם פה חושבים ככה.

יאללה ביי. תעשה טובה ידידי הזקן, באמת, במחילה ממך, הדיון האישי ביננו מיצה את עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאדם בעל תו נכה ברכב כבר 6 שנים אני הייתי ממש סולח לנהג שעצר

לזמן קצר והוריד נוסע,כאשר הוא נמצא פיזית ברכב ולא מעכב אף אחד,

אגב זה קורה לי הרבה,לרוב אני משתדל לחנות בחניה רגילה ולתת לנכים אחרים

את הזכות חניה הזו.

לפיכך אם לא ירד ולא השאיר רכב אזי הייתי סולח או מסתפק באזהרה בלבד.

נישאלת מי צילם ולא ענית משום מה או ענית ופיספסתי את התגובה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל מי צילם את התמונות, כי יכול להיות שפותח השרשור מצלם לנו "שחזור", או שזה התמונות האותנטיות שצילמו הפקחים.

בכל אופן, עדין לא הבנתי למה להחנות, אפילו לדקה בשביל הורדת נוסע, דווקא מול חניית נכים?

עריכה: אני בעצם מבין למה, אם באמת אלו האפשרויות היחידות להוריד מישהו ברחוב מגודר. יש קצת נבזיות מצד הרשויות אם באמת בכך מדובר (כשהאדם היה ברכב מונע וזה היה לעצירה רגעית). למרות שהפרעה בתנועה תמיד אפשר לתת אני מניח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאדם בעל תו נכה ברכב כבר 6 שנים אני הייתי ממש סולח לנהג שעצר

לזמן קצר והוריד נוסע,כאשר הוא נמצא פיזית ברכב ולא מעכב אף אחד,

אגב זה קורה לי הרבה,לרוב אני משתדל לחנות בחניה רגילה ולתת לנכים אחרים

את הזכות חניה הזו.

לפיכך אם לא ירד ולא השאיר רכב אזי הייתי סולח או מסתפק באזהרה בלבד.

נישאלת מי צילם ולא ענית משום מה או ענית ופיספסתי את התגובה..

ואני לא סולח - אני נכה צה"ל עם קושי לצאת גם מהרכב, לך אולי יש אפשרות לחנות בחנייה רחוקה לי אין.

לך אולי יש אפשרות לבדוק אם יש נהג ברכב, ואם הוא נכה, לי לא.

לכן כאשר אני רואה חניה תפוסה מבחינתי היא חנייה תפוסה, ואם אין חניה פנויה ליד , אני חוזר הבייתה.

לכן לעולם אל תהיה מליץ יושר לאחרים, לא כולם יכולים לספוג את הספק הקל.

הלואי ותמיד תהיה אפשרות כי פקח יגיע ויבקש לפנות את החניה, מאחר ומבחינתי גם עם קנס החנייה עדיין תפוסה.

אני לא מחפש להעניש אחרים ע"י צילום וקנס - אני מבקש חניה פנויה.

כי לפעמים גם אני רוצה להגיע למקומות, אשר אחרים מגיעים אלייהם כדבר רגיל.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מלווה ילד עם נכויות שונות, אם זה עיניין של שניות

אז כוונתי שלא אהיה קטנוני איתו אבל אם הוא חנה בנכים

יש להחמיר איתו את הדין

הרבה בריאות אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדובר בחוסר מחשבה של פותח השרשור. הרי מעבר להפרעה שגרם לרכב נכה, גרם גם להפרעה לתנועה עקב עמידתו בנתיב הנסיעה. לו היה בוחר למזער את ההפרעה, היה מתקדם שני מטר ומוריד את הנוסע במקביל לגדר ההפרדה והרי אין בעיה להולך הרגל לחזור כמה צעדים אחורה ולעקוף את גדר ההפרדה, אך מאחר ופעל, כפי שטענתי בתחילת הפוסט, בחוסר מחשבה, זה המחיר שעליו לשלם. אני בטוח שבפעם הבאה שיצטרך להוריד נוסע במקום אסור, יחשוב פעמיים.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל מי צילם את התמונות, כי יכול להיות שפותח השרשור מצלם לנו "שחזור", או שזה התמונות האותנטיות שצילמו הפקחים.

זה קטע חדש כזה של אכיפה סמוייה, עיריית טבריה גם התחילה לעבוד בשיטה הזאת.

קנו לעצמם מזדה 3,לבנה, 2010 יוצאת ליסינג, שמשתלבת בנוף הישראלי. והפקחים פשוט נוסעים בה ברחבי העיר ומצלמים עבריינים.

בהתחלה הם שלחו רק אזהרות אבל עכשיו נדמה לי הם פועלים בכל הכוח.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנידות האלה של עריית ראשון הן אסון ‚פשוט אסון ‚ לאימי יש תו נכה ‚ היא חנתה באדום לבן שלא מפריע לתנועה ‚ הניידת עוברת והם בכלל לא בודקים אלה ישר קנס בדואר ‚ רשום !

אימי הלכה לערייה לשאול לפשר הדבר אמרו לה שהדוח יובטל בגלל תו הנכה ואי הפרעה לתנועה

אימי שאלה לפשר הטרטור‚(דואר רשום‚ הגעה לערייה ) למרות שבניידות יש מחשב שמראה עם רכב של נכה ?

אמרו שהניידת פשוט עוברת מצלמת הדוח נשלח אוטומטית !

בכלל הפיקוח בראשון זה כמו משטרה ‚יש להם כח אדם גדול מאוד ‚ צי של ניידות ובכלל לא מדברים איתך ‚ישר דוח .

מצד אחד זה טוב כל מי שחונה אפילו לרגע במצב לא תקין ישר דוח ‚ בלי דיבורים ובלי ויכוחים ‚ אבל מצד שני מה עם נכים וקשישים?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור בראשון לציון אחר הצהריים ברחוב הרצל ותראה רכבים רבים חונים בחנייה כפולה, ואין פקחים.

אין בהם צורך ‚ הניידת עוברת ומצלמת בלי לעצור אפילו !

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...