Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפון 125 האגדה

S3
שימו לב! השרשור הזה בן 7057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נ.ב. 2

ואם הזכרת כבר שם רע?

שלא נזכיר את אנשי מכירות האופנועים המשומשים, במיוחד אלו ליד לרט.

להם יש שם של בונבוניירות.

מה יש סיני?

אתה לא יכול יותר נמוך?

תכף גם תבוא ותגיד שאני שלחתי את שני הח'ברה האלה כדי לדפוק אותך.

אין מצב שאני נגרר לביבים שלך.

רק מחזק את הכל.

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תומר, מה שעשיתם פה ? היה יותר נמוך מים המלח.

אני ידעתי מראש , שאפילו שכל הסיפור הזה יתפוצץ לך בפנים, אתה לא תמצא ת'אומץ להבין שמה שנרשם בשרשור הזה היה דבר רע ומכפיש, ולא תרצה לרגע לדעת, או אולי להבין שעשו ממך צחוק, על חשבוני, אבל כמדומני כבר רשמתי לך, שיבושם לך ולכל המלכלכים פה למינהם.

אולי יום אחד יקרה משהו לא צפוי, ואתה באמת תתנצל. לך תדע?דברים גם סתם ככה קורים.

ומעניין איפה עכשיו כל אילו שלכלכו? אולי הם הסכילו יותר ממך להבין שזו היתה טעות? או סתם יצאו לקחת אויר.

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר, מה שעשיתם פה ? היה יותר נמוך מים המלח.

אני ידעתי מראש , שאפילו שכל הסיפור הזה יתפוצץ לך בפנים, אתה לא תמצא ת'אומץ להבין שמה שנרשם בשרשור הזה היה דבר רע ומכפיש, ולא תרצה לרגע לדעת, או אולי להבין שעשו ממך צחוק, על חשבוני, אבל כמדומני כבר רשמתי לך, שיבושם לך ולכל המלכלכים פה למינהם.

אולי יום אחד יקרה משהו לא צפוי, ואתה באמת תתנצל. לך תדע?דברים גם סתם ככה קורים.

ומעניין איפה עכשיו כל אילו שלכלכו? אולי הם הסכילו יותר ממך להבין שזו היתה טעות? או סתם יצאו לקחת אויר.

אני מחכה שעוד מישהו חוץ ממך יגיד לי שהסיפור התפוצץ לי בפנים.

אפשר לחשוב שאני המצאתי אותו...

וסיני,למרות שאתה מגעיל אותי כרגע עם יציאת אנשי המכירות שלך(סיני,אני גם עובד בביטוח אז בכלל חבל על הזמן..אני הרי שקרן בן שקרן)אני עדיין אתנצל גם בפניך אישית אם יתגלה שהכל פארסה לי אחרת.

השאלה היא האם אתה תודה אי פעם שאתה נותן סיבובים ללקוחות שלך(מאד מעניין שגם אותו S3 התעניין כאן בפורום לגבי קיט כזה וגם ענית לו..).

כנראה שאתה בחיים לא תודה.

כרגע אתה יוצא לא אמין בכלל,אפילו לא טיפה.

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עניתי גם לעוד 500 פה בפורום, ועוד איזה 600 בפורומים אחרים בקשר לקיטים.

אז בוא נצא מנקודת הנחה שכל ה1100 עשו סיבוב בשמי הארץ על הקטנוע שלך, יאללה תהיה מבסוט, לי כל הסיפור הזה כבר יוצא מהאף, תחשוב כבר מה בא לך ,לבריאות, אתה יודע מה? 1100 לבריאות.

לילה טוב, אני כבר עייף,ויש הרי מחר עוד יום של חלוקת סיבובים.:-P

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרשור מגניב!:-)

תודה למשתתפים.

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יכול להגיד הוא שכבוד הרב בזמנו התנגד לכל דיון בנושא, גם בערוצים פרטיים - על מנת שלא להכפיש את סיני לחינם ולא ליצור קרבות מיותרים. זה אומר הרבה על הרב ועל הדיון.

כאן נראה שלא הרב הוא שהתחיל את הסיפור, אלא הגולשים - האחד שנשמע אמין אך נעלם, והשני שנשמע טמבל (ואולי בשל כך לא מצליח אפילו להכחיש את שכתב).

בהצלחה לכם - אני מקווה שהאמת תצא לאור וסיני יקבל התנצלות מהרב אם זה טעה, או תביעה ממנו אם הדברים אמת.

X

מנהל פורום הקטנועים ב"תפוז"

וגם איש די נחמד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתם מה דעתם של אנשים מהצד? כאלו ששמעו על הסיפור רק כאן בפורום?

סיני, לא מכיר אותך ולצערי אתה נראה באור מאוד רע מכל הסיפור.

אפילו לא שמענו אותך אומר שזה לא נכון. רק שמענו סיפורים על זה שאתה עושה מליון שיפורים לטייפונים (איזה שיפורים? כמה קיטים כאלו הזמנת בשנתיים האחרונות?)

לדעתי הרב היה מה-זה-סבלן.

נניח שמדובר בשני ילדים ליצנים שסתם מקשקשים. אתה מכיר את המדיה של האינטרנט לא פחות מרב הפורום. כל כך היה קשה לך לקום ולומר שהדברים מצוצים מהאצבע?

לתקוף בחזרה נורא קל. זה לא משפר את התדמית.

Moto Ergo Sum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתם מה דעתם של אנשים מהצד? כאלו ששמעו על הסיפור רק כאן בפורום?

סיני, לא מכיר אותך ולצערי אתה נראה באור מאוד רע מכל הסיפור.

אפילו לא שמענו אותך אומר שזה לא נכון. רק שמענו סיפורים על זה שאתה עושה מליון שיפורים לטייפונים (איזה שיפורים? כמה קיטים כאלו הזמנת בשנתיים האחרונות?)

לדעתי הרב היה מה-זה-סבלן.

נניח שמדובר בשני ילדים ליצנים שסתם מקשקשים. אתה מכיר את המדיה של האינטרנט לא פחות מרב הפורום. כל כך היה קשה לך לקום ולומר שהדברים מצוצים מהאצבע?

לתקוף בחזרה נורא קל. זה לא משפר את התדמית.

לא רק שלא משפר את התדמית אלא להיפך - רק מוסיף טעם רע על הג'יפה שכבר קיימת.

וסיני, שים לב שאף אחד בשרשור הזה לא מלכלך עליך - כולם פה פנו לשני החברה שהעלו את הנושא ע"מ שיאירו את עינינו.

אבל כל עוד לא תוכיח אחרת (מצידי, תביעה על הוצאת דיבה נגדם) אתה יוצא רק רע מכל הסיפור הזה.

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:shock:

אין מילים.

חבל שלא הצצת ב 3 הספרות האחרונות בטכומטר לפני...

ואם הוא היה מציץ, הרי אין חולק שהמכונאי צריך וראוי כי יבדוק את הקטנוע גם בנסיעה.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יושב מול המסך כשעה ומתבונן בשרשור, וחושב לעצמי, כמה חארות אנשים יכולים להיות, משני הצדדים.

גם אלו שרשמו את ''הסיפור'' שרכבו אצלי על קטנוע משופר של לקוח.

וגם כל החכמולוגים למינהם שפשוט היה נוח להם להוסיף שמן למדורת הרב, וסתם להשמיץ.

בחצי שנה האחרונה היו אצלי כ12 טייפונים 125 של קליינטים, 4 מהם לשיפורים כמה לתיקון , וכמה למכירה.

בקטנועים שנכנסו לתיקון או שיפור לא נסע אף אחד חוץ ממני או מהעובדים שלי(כבדיקה לאחר תיקון או כיוון).

קטנועים שהושארו אצלי למכירה? מטבע הדברים, שאדם שרוצה לקנות מבקש לעשות סיבוב אצלי בחניה, כדי להרגיש ת'כלי או סתם לראות אם נוח לו בכלל עם הכלי, או סתם אפילו לבדוק אם מתאים לו.

ומי שמשאיר אצלי קטנוע למכירה, ידוע לו מראש שיעשו עליו סיבוב או שתיים, או אפילו אולי שהכלי יסע לבדיקה במוסך אחר, לגיטימי ביותר.

ולמרות שאיזה ילד או לא ילד, שרושם פה שנסע אצלי על כלי משופר,(אולי מתוך רצון לעשות רושם) כי אינני רואה אף סיבה אחרת ממש, פשוט נתן להרבה פה לשבת ללכלך להשמיץ, אפילו אם הם יודעים שזה נכון או לא, פשוט משמיצים ללא גבול, אינני מבין מה הקטע שלכם עם מכונאים? אתם ששים תמיד להשמיץ אותם, אבל שאתם זקוקים לעזרתם ? אתם באים כמו ילדים מסכנים ודומעים, למצוא אצלנו הפתרונות.

אני יושב וחושב לעצמי , כמה נבלות האנשים בשרשור הזה? כל כך נוח להם להשמיץ וללכלך שרק נתנו להם סיבה קטנה, והם אפילו לא ביררו באמת, אם זה נכון, או סתם מעשה קונדס, או סתם רצון ללכלך, ולך תבין למה.

תומר שאל אותי בפרטי ,''למה אתה לא מגיב???????''.

אז הנה, הגבתי, ורשמתי מה שאני חושב.

"...אתם באים כמו ילדים מסכנים ודומעים, למצוא אצלנו הפתרונות." :hihi: :hihi: :hihi:

לא נראה לי שיש לך מה לדאוג סיני, משהו אומר לי שאחרי השרשור הזה רבים יוותרו על התענוג "למצוא אצלך פתרונות"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאינני מסביר את עצמי פה טוב , או שפשוט ננעלתם על המטרה וכל האמצעים מקדשים אותה.

אני הרי רשמתי שאינני יודע מי האנשים הללו, ואין לי מושג מהסיפור הזה בכלל, אז מה לא היה מובן פה?

ואין לי את מי, או מה לתבוע, מאיפה אני מכיר מי האנשים?, את מי אני יתבע? את פול-גז, בגלל שהכפישו את שמי באתר שלהם, ואנני יודע אפילו מי.

לפני שאתם באים עם עיצות אחיתופל, תפעילו ת'קופסא, ותחשבו, מה אני יכול לעשות? בכל פעם שאיזה ליצן , או אהבל רושם משהו שאין לי מושג מאין הוא הביא את זה, או למה,אז רשם, מה אני יכול לעשות?

ועוד יותר נראה לי תמוה, שכמו שהאנשים האילו הופיעו פה, הם גם נעלמו בגמגומים, מה שאומר דרשני.

אבל זכותכם לחשוב מה בא לכם, לא שזה מזיז לי בעיגול השמאלי שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שאינני מסביר את עצמי פה טוב , או שפשוט ננעלתם על המטרה וכל האמצעים מקדשים אותה.

אני הרי רשמתי שאינני יודע מי האנשים הללו, ואין לי מושג מהסיפור הזה בכלל, אז מה לא היה מובן פה?

ואין לי את מי, או מה לתבוע, מאיפה אני מכיר מי האנשים?, את מי אני יתבע? את פול-גז, בגלל שהכפישו את שמי באתר שלהם, ואנני יודע אפילו מי.

לפני שאתם באים עם עיצות אחיתופל, תפעילו ת'קופסא, ותחשבו, מה אני יכול לעשות? בכל פעם שאיזה ליצן , או אהבל רושם משהו שאין לי מושג מאין הוא הביא את זה, או למה,אז רשם, מה אני יכול לעשות?

ועוד יותר נראה לי תמוה, שכמו שהאנשים האילו הופיעו פה, הם גם נעלמו בגמגומים, מה שאומר דרשני.

אבל זכותכם לחשוב מה בא לכם, לא שזה מזיז לי בעיגול השמאלי שלי.

יכול להיות, אבל מעט מדי ומאוחר מדי.

היתה לך הזדמנות מצויינת להעלות תגובה רצינית ומכובדת כשהשרשור הזה היה באיבו, אבל משום מה החלטת להעלות הודעה שהתואר "לא מכובדת" היא אנדרסטייטמנט בשבילה.

ד"א טוב לדעת שלבעל מוסך "לא מזיז לו בעיגול השמאלי". ההתבטאויות שלך פשוט מתעלות על עצמן בכל פעם מחדש.:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבצע לחברי הפורום, חליפות חורף, מעיל ומכנס משובחים החל מ220 ש'ח,כפפות גשם החל מ130 ש'ח ,כפפות ממוגנות נגד מים,מעילים ממוגנים נגד מים, מכנסיים ממוגנים נגד מים, במחירים מיוחדים לחברי הפורום.

אז רגע.. חברי הפורום עדיין זכאים למבצע במחירים מיוחדים ?

סיני ,

נראה כמו השרשור הכי ארוך (שלא נפתח ע"י כרובי) בעל הכי הרבה צפיות בפורום , 2303 בנתיים.. תכפיל את זה בכמות החברים שלנו ובכמות החברים שלהם וכן הלאה .. ויש לי הרגשה שכמות הלקוחות שמבקרים אותך תקטן.

הנוסח של תשובותיך גורם לכל מי שקורא לבחור את הצד השני באופן מיידי.

וזה בכלל לא משנה אם יתברר שמדובר בעלילה - וימח שמם .

או שאתה חתיכת XXX .

המהירות מהשטן ואנחנו חברים טובים

©

למכירה MV-AUGUSTA F4S , שנת 2002 .

©

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7057 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...