Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן פולסאר בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 2796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלושת היצרנים שהכי מזוהים עם הטכנולוגיה - פולקסווגן (כן - יש בעיות גם ב-DSG6), פורד ופיאט (אלפא) - דווקא אכלו לא מעט מרורות ממנה.

לכן - בעייתית.

התיבות של רנו ויונדאי אולי אמינות (אני לא אתפלא אם יתגלו בעיות) - אבל הן לא נטמעו בשוק כמו אלה שציינתי למעלה.

ה-DSG6 הוא גיר מעולה ונטול בעיות, ה-DSG7 התגבר מזמן על הבעיות שליוו את תחילת דרכו. אני מניח שאתה לא משתמש בגיר כזה אחרת היית מודע לכך. בפורד לא התגברו על הבעיות שהיו בגיר הכפול שלהם ולכן הם נטשו אותו.

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכב אקזוטי בארץ שווה כל מחיר.

ניסן משפחתית זה לא רכב אקזוטי, שאתה יכול להתפאר שלך יש, ולשאר התעשיינים שמשחקים איתך גולף בסופ"שים אין.

זאת בסה"כ עוד משפחתומטית, שגם תימכר במחיר זנות אחר כך, כי תיגמר האחריות ויהיה בלאגן להשיג בשבילה חלפים במחיר נורמלי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה חבל? בקורולה החדשה זה מתפקד יפה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

לא ראיתי לנכון לפתוח נושא חדש, אבל כפי שניתן לראות - נצפתה גם ניסאן סנטרה (אל תתבלבלו - זאת לא אלטימה).

לרכב לא היה לוחיות - פשט ללוחית לבנה שרשום עליה סנטרה באנגלית - סימון בדרך כלל של רכבי תצוגה.

נראה שככה קרסו ישווקו את כל היצע דגמי הסדאן של ניסאן מהשוק האמריקאי (מהאלמרה עד המקסימה).

20160829_120003.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

משפחתית בנפח 1.8 ל', מראה נאה ומכובד - אלטרנטיבה לגיטימית לקורולה/פורטה/אלנטרה.

עבור קרסו, זו מכונית נכונה יותר מהפולסאר מה גם שאני מניח שמחיר היצרן לפולסאר גבוה משמעותית לעומת הסנטרה. זה עוד רכב המציג את תמחור הליסינג בישראל, הסנטרה יקרה מהאלמרה ( ורסה בארה"ב) ב-5,000 דולר שבתרגום ישראלי חופשי זה כ-30-35 אלף שקל, אך בישראל הפרש המחיר בין הדגמים יעמוד על כ- 15,000 שקל בלבד. כמובן שקרסו לא לבד כאן, זה בדיוק כמו ריו-פורטה או i25 (שאמורה להיות עוד יותר זולה מהריו) - אלנטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

itsik170

הכל טוב ויפה, אבל למה לשים בקבוק נביעות להתחמם בשמש? :roll:

ולנושא, אם לשפוט על פי תמחור הזוי של תת-משפחתית אלמרה או הקשקאי, אז לא אופתע אם יתמחרו את סנטרה כמו סיוויק לפחות. אפשר לוותר על ייבוא ניסאן בכלל והשוק היום לא ירגיש בחסרונם.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנטרה נראית הרבה יותר טוב מהאלמרה לטעמי.

התוצאות של הירושימה ונגאסקי נראו הרבה יותר טוב מאלמרה.

בכל פעם שאני רואה אלמרה, אני מקנא באנשים שאיבדו את מאוד עיניים.

כשאני חושב על אלמרות, אני נהיה עצוב בשביל מי שהפרוייקט הזה רשום על שמו.

כשאני שומע את השם אלמרה, אני לא יכול שלא לדמיין אותה באדום על רקע שחור לבן. היא עד כדי כך עצובה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2796 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...