Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרה לקולונייט 845

שימו לב! השרשור הזה בן 3110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

i.g, אכן יש לפוסו darkening effect.

הוא דיי מתהדר בזה.

אם נמאס לך ותרצה למכור יש על מה לדבר :)

עריכה - חוזר בי מהקניה, רק נזכר ביישום וכואבות לי הידיים.

אשאר עם ה-powerlock עד הרכב הבא.

אגב, מה לגבי ההשוואה שביצעת עם האוטמים ווקסים? יש חדש?

אחרי התגובה שלך מכרתי את הפוסו שלי לחבר (אפילו לא יצא לי להשתמש)

אין לי סבלנות ליישום והסרה קשים - הקולנייט קל מאוד.

רק חבל שאין לו מתחרה איכותי גם מבחינת צורת העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד מידע מוולף- הבודיגארד לא מתאים לשמשות.

אני כנראה אחכה עוד שבוע למבצעי סוף השנה ואז אני אקנה את החומר.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי התגובה שלך מכרתי את הפוסו שלי לחבר (אפילו לא יצא לי להשתמש)

אין לי סבלנות ליישום והסרה קשים - הקולנייט קל מאוד.

רק חבל שאין לו מתחרה איכותי גם מבחינת צורת העבודה

אם לחבר שלך יש סבלנות, הוא באמת יהנה מהמוצר.

יש לנו נטייה להשתמש בעודף חומר, זה אף פעם לא נראה מספיק כשמורחים על הפח.

העניין הוא שעד הפוסו, עבדתי עם חומרים יחסית סלחניים, אבל כאן זה הארדקור.

שמת יותר מידי? הלך עלייך בבאפינג.

יותר מזה, בגג נניח, הגעתי למצב שבו לא משנה כמה עבדתי עם מגבת הבאפינג, נשארו סימנים עגולים שפשוט לא רצו לרדת, כמו "הולוגרמות" מהאוטם (קצת קשה לתאר את זה).

כנראה תוצאה של מזג אוויר חם מידי + המתנה ארוכה מידי + עודף חומר.

לבסוף מה שהוריד את העסק היה רק gtechniq panel wipe (לטעמי מוצר חובה, הבדל שמיים וארץ מIPA רגיל).

מה שכן, לאחר שהבנתי את הפואנטה וחזרתי ליישם שוב את הגג, העסק התנהל במהירות והבאפינג היה קל.

i.g - אם אתה רוכש את הבודיגארד קח בחשבון שאתה תצטרך גם את הדיטיילר נאנו שלהם, וגם את השמפו הייעודי.

אם אתה תרצה לקבל את ההגנה הדרושה ואת משך הזמן המוצהר.

העסק לא יהיה זול, אבל אני מאמין שזה שווה את זה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה בתכלס ההבדל בין השחור ללבן ? ושאולי הלבן פחות מכהה את הרכב ?

אכן כן זה מה שהם כותבים אצלם, הלבן לצבעים בהירים והשחור לכהים, מבחינת עמידות אומרים ששני הווקסים אותו הדבר.

לגבי נוחות מריחה + הסרה של הפוסו - יכול לומר בלב שלם שזו הפעם הראשונה ששמתי ווקס, והוא היה הפוסו, וכמובן טעות של מתחילים שמתי דיי הרבה ממנו, חיכיתי כ 15 דק' להסרה, גמר לי על החיים.

בפעם השניה ששמתי בפאנל שפספסתי, היה הרבה יותר קל, 5 דק' על הצבע שכבה דקה ביותר והבאפינג היה קל יחסית עם מגבת צהובה של CG.

נראה לי אני איישם שוב פוסו על שכבה קיימת וזהו, עשיתי פלסטלינה לפני חודש בקושי, נעבור שוב וניישם, העבודה הזו קשה :p

עריכה: יש מחיר טוב על הפוסו ב EBAY, באיזור ה 120 ש"ח ל DARK כולל משלוח מרוסיה, כשאני קניתי זה היה כ 140.

SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax PTFE Sealant Anti Corrosion Waterproof Solid Wax | eBay

הלבן עולה 110 ש"ח

Soft99 Fusso 12 Months Coating for All colors

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאפינג קשה אבל לא צריך להיסחף....

אין ניסיון עם הרבה ווקסים אחרים אבל כששטפתי את האוטו הבנתי כמה הוא טוב, ממש כאילו יש שכבת שמן שמרחיקה את המים.

sciPoPo, למזלי אין לי גג לעשות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפופו- לגבי הדיטיילר שלהם- אני רוצה לקנות את הסונאקס BDS. אם הוולף יעודי לציפוי ובתאכלס אני מקבל את אותו האפקט אז גם טוב

לגבי שמפו לא מצאתי התייחסות, אבל הציפוי אמור להיות עמיד בכימיקאלים אז לא רואה איך כל שמפו שהוא יהייה בעייתי (ובכול אופן כבר סיימתי יותר מחצי בקבוק של הסיטרוס שלי אז שמפו חדש לאוסף גם לא יזיק :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פספסתי משהו? פוסו מתאים גם לצבעים בהירים? אתם מיישמים אותו לאחר גלייז? (למרות יש בו גם יכולות מילוי)

http://www.ebay.com/itm/Soft99-Fusso-Coat-12-Months-Wax-PTFE-Sealant-Anticorrosion-Waterproof-Solid-Wax-/261518184474

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לחבר שלך יש סבלנות, הוא באמת יהנה מהמוצר.

יש לנו נטייה להשתמש בעודף חומר, זה אף פעם לא נראה מספיק כשמורחים על הפח.

העניין הוא שעד הפוסו, עבדתי עם חומרים יחסית סלחניים, אבל כאן זה הארדקור.

שמת יותר מידי? הלך עלייך בבאפינג.

יותר מזה, בגג נניח, הגעתי למצב שבו לא משנה כמה עבדתי עם מגבת הבאפינג, נשארו סימנים עגולים שפשוט לא רצו לרדת, כמו "הולוגרמות" מהאוטם (קצת קשה לתאר את זה).

כנראה תוצאה של מזג אוויר חם מידי + המתנה ארוכה מידי + עודף חומר.

לבסוף מה שהוריד את העסק היה רק gtechniq panel wipe (לטעמי מוצר חובה, הבדל שמיים וארץ מIPA רגיל).

מה שכן, לאחר שהבנתי את הפואנטה וחזרתי ליישם שוב את הגג, העסק התנהל במהירות והבאפינג היה קל.

i.g - אם אתה רוכש את הבודיגארד קח בחשבון שאתה תצטרך גם את הדיטיילר נאנו שלהם, וגם את השמפו הייעודי.

אם אתה תרצה לקבל את ההגנה הדרושה ואת משך הזמן המוצהר.

העסק לא יהיה זול, אבל אני מאמין שזה שווה את זה.

לא יהיה לו סבלנות, אבל מה לעשות לפעמים תוצאות של אחרים יכולים להשפיע על לקוחות (כמו החבר שקנה ממני)

אני מעדיף לעבוד עם מוצר מעט פחות טוב אבל לא להיקרע.

זה עניין אישי. לדעתי הוא קצת מוריד מה"פופאפ אפקט" של צבעים מטאלים.

פחות נוצץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הוא מעט ביותר מכהה את הצבע של הרכב.

לגבי לעבוד עם מוצר יותר קל יש בזה משהו, בגלל זה בא לי להזמין את האותנטי שלהם ולנסות אותו גם, הבנתי שהוא רך יותר ומציע אחלה הגנה.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכלכתם את הפוסו לגמרי. חבל!

לא אדבר כאן על התכונות הטובות שלו אלא רק על יישום/הסרה. היישום שלו קל והולך מהר,ההסרה גם. לפי דברי המוכר שיטת היישום היעילה ביותר היא להעביר "וישים" קטנים כל פעם בצנצנת וליישם על משטחים קטנים. ככה החומר לא "יתקע" על הצבע ויהיה קשה ליישם אותו. לגבי שומניות זה דורש באפינג שכל הזמן צריך להסתכל על המשטח ולראות איפה נשאר חומר ולהתמקד לפרקים זה לא אומר ש"ההסרה קשה". כל ווקס/אוטם קשה איכותי לוקח לו זמן לרדת מהרכב,באתם לעבוד או מה!? התוצאות שוות אז תשקיעו.

לגבי זה שהוא מכהה מעט את הצבע,גם זה בספק רב. היות ויכולת מיסוך סווירלים שלו גבוה זה בה על חשבון של פיגמנט צבע מסוים. למשל בפוסו לצבעים בהירים זה לא קיים ממש. לא מרגישים שהוא נותן "גוון" לצבע הרכב. אני יישמתי פוסו לצבעים בהירים לרכבים כהים והתוצאה הייתה מעולה.

לסיכום,אני אוהב להשתמש בווקס בגוון חם פעם בתקופה. זה נותן טאץ מאוד יפה. משתמש בווקס dodo juice diamond white

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה שאני מצרף יש קו שחור באמצע.

מימין לקו יש פוסו ומשמאל שאריות של אופטיסיל (בזמן הצילום האופטיסיל היה בן 3 חודשים בערך, זה השטיפה השלישית בשביל האופטיסיל והראשונה לפוסו)

http://www.4shared.com/download/yVK2J9Qkba/2014-11-04_073429.jpg?lgfp=3000

אגב, גם הבלו ולוט של דודו משנה טיפה את הגוון אבל הוא עושה אותו מודגש יותר, לא באמת כהה יותר.

SRP גם ממסך ולא עושה אפקט כזה

black light האמת גם עושה אפקט השחרה בקטנה אבל לא התרשמתי מהמוצר באופן כללי אז פחות מעניין

אא, ועריכה #3- אם תשימו לב ההחזרה של האור עם הפוסו קצת מטושטשת. ההשתקפויות לא חדות כמו עם וקסים אחרים. בגלל זה אני חושב שהלבן עלול לתת גוון חלבי (אבל אם דארקמן אומר שלא אז אין סיבה לא להאמין... בינתיים :) )

עריכה אחרונה על ידי I.G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...