Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתחרה לקולונייט 845

שימו לב! השרשור הזה בן 3098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ספוגים צהובים סינים כלל לא מומליצים, זה ספוג שמתאים למשימה.

צודק לחלוטין, השתמשתי בצהוב של מגווירס שגם עושה עבודה לא רעה. אבל השחור / אדום של CG צפוף ביותר

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 236
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז רגע,

פוסו שחור ולבן, נאמר כי אין בינהם הבדלים משמעותיים.. זאת אומרת שיש הבדל אבל קטן. אז לטובת מי ההבדל?

שים לב,

משנה במידה מועטה, לצורך מיסוך הסווירלס היות ולפוסו לצבעים הכהים יש פגמנט ירקרק ואילו לפוסו לצבעים בהירים הפגמנט מעט שמנת לבן.

liav12, ניסית את הצהובים?

איך אתה מנקה את הספוג האדום הצפוף? אני פשוט לא יכול לנקות אותם כהלכה, משתמש וזורק וככה לא עושים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שיש הבדל בהרכב החומר בין השחור ללבן, אבל האם יש הבדל ביכולת מיסוך סווירלס או זמן עמידות שונה?

נ.ב.

אומנם שאלתך מופנת לאחר,

אבל אני הייתי משרה פדים בתמיסת מים עם מסיר שומנים. משאיר אותם ללילה ובבוקר מוציא פדים חדשים לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DARKMAN האמת שמה שהמליצו מעלי זה גם מה שקראתי במקום אחר

אני אישית מורח ווקס אחרי שטיפה עם CITRUS, אז נשאר לי בדלי מים עם ריכוז גבוה של השמפו, אני טובל ומשרה את הספוגים במים האלו וסוחט אותם עד שיוצא כל השאריות.

אמנם הפד נשאר עם סימנים של ווקס אבל לא נראה שהוא מכיל את זה, כנראה מה שנשאר ונדבק לחלק הפד,

יש לי את ה HEX השחור של כימיקל וטרם השתמשתי בו, לבנתיים רק בצהובים הזולים של מגווירס, אלו ב5 ש"ח אצל אוטוסטור.

מספיקים לי לשימוש של 2-3 פעמים.

קניתי בנוסף פדים לא רעים בכלל מהאיביי, לא אלו הרכים ממש בחבילה של ה 12, אלא משהו שדומה למה שמגיע עם ה FUSSO, והם סבבה לגמרי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DARKMAN האמת שמה שהמליצו מעלי זה גם מה שקראתי במקום אחר

אני אישית מורח ווקס אחרי שטיפה עם CITRUS, אז נשאר לי בדלי מים עם ריכוז גבוה של השמפו, אני טובל ומשרה את הספוגים במים האלו וסוחט אותם עד שיוצא כל השאריות.

אמנם הפד נשאר עם סימנים של ווקס אבל לא נראה שהוא מכיל את זה, כנראה מה שנשאר ונדבק לחלק הפד,

יש לי את ה HEX השחור של כימיקל וטרם השתמשתי בו, לבנתיים רק בצהובים הזולים של מגווירס, אלו ב5 ש"ח אצל אוטוסטור.

מספיקים לי לשימוש של 2-3 פעמים.

קניתי בנוסף פדים לא רעים בכלל מהאיביי, לא אלו הרכים ממש בחבילה של ה 12, אלא משהו שדומה למה שמגיע עם ה FUSSO, והם סבבה לגמרי.

אפשר קישור לקניית הפדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מהארץ, למריחת ווקס ושימוש רב פעמים, איכותי.

אוטוסטור - אפליקטור ווקס ידני Chemical Guys Red UFU

אלו מה שקניתי בזול

12pcs Car Auto Vehicle Waxing Buffing Polish Foam Sponge Pad Wash Clean Tool | eBay

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אם יהיה לי זמן אנסה פוסו לצבעים בהירים על הפיג'ו השחורה שלי. היות והסווירלים שם במידה מוגזמת נבדוק את היכולות שלו.

מצאתי זמן היום ועשיתי טיפול דיטיילינג לאחד הרכבים בבית (של הבן)

הרכב ישן ורואים בבירור שהלכה במצב לא טוב. למרות זאת העברתי בעדינות פוליש פיניש

כי לדעתי לא קיים טיפול דיטיילינג ללא פוליש - כל הכתמים השחורים/לכלוך/שריטות עדינות וכד'

נעלמים רק עם פוליש.

בכל אופן לאחר יד וחצי (היו אזורים שעברתי פעמיים) אני חייב לומר שהפוסו וקס מעולה

למרות שהשתמשתי בשחור על רכב לבן, התוצאה ממש יפה. הצבע חזר לחיים וקיבל מרקם חלבי

זוהר ויפה +חלקות שהיא המדד מבחינתי לכל אוטם/ווקס שלא יהיה.

למרות כמה אזהרות שקשה להסיר את הווקס - לא נתקלתי בשום התנגדות מיוחדת מצידו.

יש מחליף למנזרנה? ימים יגידו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי תמונות מה זה שווה?

ושוב פוסו זה לא בדיוק ווקס.

תמונות של הפיג'ו לאחר יישום פוסו במהלך היום זה יצא מדהים.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי תמונות מה זה שווה?

ושוב פוסו זה לא בדיוק ווקס.

תמונות של הפיג'ו לאחר יישום פוסו במהלך היום זה יצא מדהים.

הרכב כרגע לא נמצא -אנסה מחר להעלות כמה תמונות ( נתקעתי עם הרכב לכן לא צילמתי)

שוב מדובר על רכב ישן של הבן, כך שזה לא פאר היצירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...