Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 גורי חתולים (זכר ונקבה) מחפשים בית

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 3643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבוקר, "אנשים טובים" נטשו ליד גן הילדים של בני גור חתולים שחור אומלל בתוך קופסת קרטון סגורה. תמונה בהמשך.

אנא עזרו לי לאזן בין קצב החתולים הנכנסים לחתולים היוצאים. ושתזכו למצוות!

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא שחור עם כפות רגליים שחורות - תשאיר.

לא חשוב כמה יש לך - תשאיר.

גם אנחנו מצאנו שחור (עם כפות רגליים שחורות). חברה אמרה לנו שאלו הכי ידידותיים ומסורים.

אז אמרה.

אבל צדקה.

בית לא מצאנו לו, כי הוא היה הגור הכי מכוער בעולם, אבל הוא כבש אותנו.

חתול צומי, אבל שמשתלב איתך. לא יושב על הלפטופ, אלא ליד. לא רץ לאוכל, אלא אליך.

ואפשר גם לישון איתו כפיות (חוצמי הרדמות אחרי סקס, הכי טוב זה להרדם מחובק עם חתול מגרגר).

תזכור מי אמר לך...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נסיון מסויים עם חתולים :oops:. בבית יש לנו חתולה כושית (דירה להשכיר) שחורה כמו הלילה. ידידותית היא לא :lol:.

אבל זה דבר ידוע שעקב דיעות קדומות קשה במיוחד למצוא בתים לחתולים שחורים.

אני לא כ"כ מאמין בקשר בין צבע פרווה ואופי (למעט ג'ינג'ים, שכמעט כולם זכרים, בד"כ עם נטייה לעודף משקל, ונחמדות).

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבועה חתולה המליטה 3 גורים ליד חלון ביתי, שמתי אותם בארגז קטן עם שמיכה והאמא איתם, יש מה לעשות איתם? האמא היא חתולת רחוב צעירה שגם היא נולדה ממש בסביבה ומאז מסתובבת לה בחצר שלנו, בהתנהגות שלה היא משדרת כאילו היא חתולת בית.

עדכון: 5 גורים, אני לא נוגע בהם כל עוד הם יחד עם האמא.

השאלה כמובן אם להשאיר אותם ברחוב, מישהו בכלל ירצה לאמץ?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משגר של 5 שורדים בדר"כ 3, תעקוב אחרי המשפחה הזאת ותחשוב לקחת את החולים רק אחרי שהאמא תנטוש אותם או שתראה שהמצב שלהם מדרדר.

לגורים יש בדר"כ דלקות עיניים ודלקות בדרכי הנשימה, אם אתה רואה גור מחרחר או מלא מוגלה בעיניים או נזלת מוגלתית באף, אתה יכול לקחת אותו, אם גור מרזה זה אומר שהוא לא יכול לינוק או שהאמא החליטה שהוא לא ישרוד ולכן לא תניק אותו, אתה יכול לקחת את הגור גם במקרה הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...